2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Geçer geçer merak etme :-) bu arada canım bulantı başlarsa özellikle sabahları hemen çubuk kraker ye bende işe yarıyor
Insallah canim hepimiz rahat bir gebelikk gecirelimm :) evet canim dedigini duydumm onuu yapicamm baslarsaa aman benim bulantilarda hic cekilmez zaten dmruh halim sacma sapik kocayi biktirdim ani patlamalarimm oluyorr

Günaydın senin haftandayken benim de adet ağrım oluyordu. Telaş yapma ben ayaklarımı yukarı kaldırıp uzandığımda iyi geliyordu. Sana da tavsiye ederim
Insallahh gecsinn korkuyorum boyle oluncadaa dedigini deneyim bakalim iyi gelicek mii hepimiz sorunsuz bir gebelik gecuririz insallah ya

Kizlaaaar doktordan geldim cok şükür minigimi de gördük kalp atisini da duyduk saglikli hic bi sikinti yok senin sikayetin var mi dedi bende sari ve yesil akintim var dedim fitil krem bi de toz ilac verdi Allahima cok sukrettim cunku icimde hep bi sıkıntı vardi bos gebelik falan diye ama degilmis Allahm isteyen herkese bu mutlulugu yasatsin cok guzel bi duygu ama gelecek kontrolu eylulun ilk haftasina verdi ben gec degil mi dedim sabirsizlanma annesi dur bakalim etlensin butlansin ona bakalim ben her zaman bir bucuk ayda yaparim kontrolleri dedi ins bi sikinti olmasin da ben beklerim

Günaydın benim lekelenmem kan rengine döndü...sanırım ben yine mart annesi olamıcam...gecen senede 6 agustosta 10 haftalık düsük artı kürtaj olmustum gecen yilda mart annesi hayallerime veda etmistim..bu senede sonuc ayni...2 gundur sizlerle olmak güzeldi...

Kızlar günaydın dün yeşil akıntı kana döndü demiştim beta hcg az artıyordu 13 ünde 140 22 sinde sabah 895dun akşam 23 unde 930 olmuş kanamam çok az oldu yerleşme kanaması bu donemde olurmuki bundan sonra artar diye ümit edeymmi bilemedim doktor kürtaj yapalım saglksz demiş eşimin sekreteri benim beta hcg hiç artmadı dış gebelik diye sağa sola gttm sonra kanamamda oldu beta hcg sonradan bir arttı şimdi 5 aylık kucağında bebegi dusecekse kendi düşsün o zaman dedim kürtaj olmak istemedim hadi canlanirda ben kiyarsam yavruma :KK43:

Bence hamileliğiniz devam ediyor aksi bir durum olsa hcg niz artmaz düşer rahat olun derim

Herkese merhaba hayırlı olsun sağlıcakla kucağımiza alırız ins. Bende sat 5 haziran gibi hatırlıyorum. Geçen hafta Dr gittim. Kese görüldü 6.0 çıktı orda bendeki hesapta suan 7.0 hayırlısı olur inş. 3.hamileligim. ama ilki sonlanmisti 5 aylıkken. Şuan bi oğlum var 3 yaşında. 29 yaşındayım.

Günaydın benim lekelenmem kan rengine döndü...sanırım ben yine mart annesi olamıcam...gecen senede 6 agustosta 10 haftalık düsük artı kürtaj olmustum gecen yilda mart annesi hayallerime veda etmistim..bu senede sonuc ayni...2 gundur sizlerle olmak güzeldi...

canım yaa ne deşek şu anda boş umarım düşündüğün gibi değildir ama öyleyse bile elimizden bir şey gelmez umarım en kısa sürede çok güzel bir bebek sahibi olursun Allah tüm isteyenlere annelik duygusunu tatdırsın inşallah

Kizlaaaar doktordan geldim cok şükür minigimi de gördük kalp atisini da duyduk saglikli hic bi sikinti yok senin sikayetin var mi dedi bende sari ve yesil akintim var dedim fitil krem bi de toz ilac verdi Allahima cok sukrettim cunku icimde hep bi sıkıntı vardi bos gebelik falan diye ama degilmis Allahm isteyen herkese bu mutlulugu yasatsin cok guzel bi duygu ama gelecek kontrolu eylulun ilk haftasina verdi ben gec degil mi dedim sabirsizlanma annesi dur bakalim etlensin butlansin ona bakalim ben her zaman bir bucuk ayda yaparim kontrolleri dedi ins bi sikinti olmasin da ben beklerim

aynı ben :KK54:

masallah cok sewındım cnm herseyın yolunda olduguna. ıkız oldukları bellı degıldı dımı en basında sanada surprız oldu desene :) ozel dr a basladın o zaman ne kadar oduyorsun
Evet canim bir onceki kontrolde sadece keseyi gormustuk carsamba gubu gidince ikiz oldugubu ogrendik ben esimle evlenmeden arksdasken bile ikiz olur belki derdim ikiz cok onlarda bizde de var sukur saglikli iki bebisimiz var simdi :) muayene ucreti 260 canim biraz fazla ama bana bakabilecek tek doktor sanirim zaten kese icin gittigim kadin riskli ben bakamam ddi direkt

Kızlar merhaba ben de kısmetse mart annesi olucam gibi. Adet gecikmemin 4. Günü bugün. 2 gün önce beta hcg yaptırdım 209 çıktı. Ama kasık karın ağrılarım var diye endişe ettim bugün dra gittim. Kese falan tabii ki görülmedi ama. Yumurtalıklarda kist gibi sıvı birikmesi olmuş. Hamilelikte olabiliyo dedi dr. Ama endişeliyim ben. Bugün tekrar hcg yaptırdım 516 çıktı. Şimdilik artış iyi gibi. Ama dış gebelikten falan çok korkuyorum bi de ağrılardan. Duramayacak gibi ağrım yok ama sürekli bi ağrı hissim var. Sizce olabilir mi böyle. Bi de o sıvı olayı falan ):

Canim goZun aydin allah hayirli evlat nasip etsin saglikla kucagimiza aliriz insallah.. Kasik agrisi bende de oluyor canim bende 6 haftalik hamileyim kasik agrim hic gecmedi ara ara agriyor fakat sivi birikmesini hic bilmiyorum. Dis gebelik falan arastirma oyle okudukca insanin korkulari artiyor yalan yanlis bi dolu bilgi donuyor bosver onlari :)

mrb arkadaşlar öncelikle allahım hepimizin bebişlerini korusun sağlıkla kucağımıza almayı nasıp etsin.allah izin verirde bi aksilik olmaz sa bende mart2016 annesiyım henüz keseyi göremedik 9 temmuzda transfer yapıldı ne kadarlık hamıleyım nasıl hesaplanıyor bılmıyorum.kese ve kalp atışları çin agustosu bekleyecegim

Amin canim benim. Hayirli olsun insallah saglikla kucagina alacagin gunlerde gelecektir :)

Herkese merhaba hayırlı olsun sağlıcakla kucağımiza alırız ins. Bende sat 5 haziran gibi hatırlıyorum. Geçen hafta Dr gittim. Kese görüldü 6.0 çıktı orda bendeki hesapta suan 7.0 hayırlısı olur inş. 3.hamileligim. ama ilki sonlanmisti 5 aylıkken. Şuan bi oğlum var 3 yaşında. 29 yaşındayım.

Amin canim hepimiz insallaaah.. Hayirli olsun bebisin.. Benimde sat 11 haziran 6.0 benimde su an. Ilk gebeligim hic istemiyordum dusunmuyordum soranlara kziiyordum ama buyuk konusursaam boyle supriz ben geldim der :) 26 yasindayim bende

hayırlısı ile kalp atışlarınıda duyarsın inşallah cnm..bende gecen hafta salı duydum klp atısını yarın yıne gıdıcem
Ne güzel ikinci kez duyacaksin kalp atışını buarada bende çarşamba duydum bi sıkıntı yokmuş yalnız bende rahim ağzı yetmezliği olduğu için dikis atılacak 1 2 . hafta gb inşallah sağ salim kucagimiza alırız

Kızlar bel ağrısı çeken varmı bnm hiç bir sıkıntım yok sadece kuyruk sokumuma doğru ağrı var doktor normal dedi bide endol kapsul alabilirsin dedi bu durumda olan var mı

bende haftaya cuma gideceğim yani 6. hafta dolmuş 7. haftaya girmiş olucam kalp atışını duyabilirsen haber ver olur mu bende çok istiyorum duymayı :):)
Duyarsın Allah ın izniyle yeter ki olumlu düşün ben hiç tersini düşünmedim düşünmeyeceğim de.

bende haftaya cuma gideceğim yani 6. hafta dolmuş 7. haftaya girmiş olucam kalp atışını duyabilirsen haber ver olur mu bende çok istiyorum duymayı :):)
Bu arada bende 7.haftaya girmiş olcam ultrasona göre. Sen bebeği gördün mü canım

Merhaba kızlar benım son regl tarıhım 16 hazıran ve takvıme gore suan 5 hafta 3 gunluk hamıleyım . gecen hafta doktor kontrolumde keseyı gorduk cok sukur.
Fakat benım sıze sorucagım sey , kasık agrılarınız oluyor mu Ben nerdeyse hergun Kasıklarım karnım agrıyor. ozellıkle aksamları adet sancısı gıbı oluyor Sızde aynı sekılde oluyor mu Bu normal mı acaba

Merhaba arkadaşlar. Maalesef ben de aranızdan ayrılıyorum. Bayramda kanamalarım başladı ve Çarşamba günü düşük yaptım. Kısmet böyleymiş. Hepinize sağlıklı, mutlu hamilelikler diliyorum.

Bu arada bende 7.haftaya girmiş olcam ultrasona göre. Sen bebeği gördün mü canım

yok canım ben ilk defa gidicem doktara haftaya cuma günü hiç gitmedim de görmedim de iki kere kan testi yaptırdım bhcg ye baktım kendim o kadar çok küçükken gitme dedi herkes ama çok heyecanlıyım:):)

X