2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Insalllaah cok dua ediyorum canim sen ne zaman gidiceksin
Vallahi dr iki hafta sonra gel dedi perşembeye denk geliyor benimki de ama ağustosü beklesem mi bilemedim yani sadece kalp atışını mi duyacağız yoksa bebeği de görür muyuz ki

Merhaba ben de son Mart annelerinden olucam inşallah BDT 31 Mart görünüyor adetim 2 gün geçti çok düzenlidir Zaman'ından önce gelir hatta. Hissediyorum inşallah Mart'ta anne olucam:KK49:

merhaba güzel anne adayları :KK68:

ben de evde yaptığım testle çift çizgiyi gördüm ama dr.a gitmek için acele etmedim açıkçası. önümüzdeki çarşamba gitcem.
allah nasib ederse 2. bebişim olacak ilki henüz 20 aylık :oops: biraz sürpriz oldu bu bebiş bize
hepimize sağlıklı huzurlu haftalar dilerim, rabbim hayırlısıyla sağlıkla tamamına erdirsin tüm isteyenlere de nasib etsin

sat:10 haziran
2. bebek
istanbul

Sadece ben mi merak ediyorum bilmiyorum ama birimizin bu konuyu açmasi iyi olur diye düşünüyorum. Cinsel iliskiden kaciniyor musunuz benim gibi yoksa devam ediyo musunuz? Kocacigima da uzuluyorum yazik ama doktor da temkinli olmak lazim biz cok onermiyoruz ilk haftalarda dedi. Gun asiri birliktelik dediler hamilelik oncesi aliştirdilar simdi arkadas gibi takiliyoruz. Siz ne düşünüyorsunuz?:oops:

kızlar yaa bir şey dicem .. aslında midem kazınıyor acıkmış gibiyim ama hiç bir şey yemek içimden gelmiyor sırf bebeğim için zorluyorum kendimi hele tatlı ağzıma sürmedim daha çikolata için ölen ben görmek bile istemiyorum mide bulantım yok ama canım çekmiyor
Cnm aynen bende öyleyim ya 2 saate bir midem kazınıyor bişey yemezsem çok halsiz oluyorum ama hiçbişey de yiyemiyorum midem almıyor. Bulantı yok ama sürekli midemde bir ekşilik var. En sevdiğim şeyleri bile zor yiyorum. Bulantısı olan arkadaşlar acaba birden mi başladı sizin yoksa öncesinde yemeklere karşı iştahsızlık olu mu?

Sadece ben mi merak ediyorum bilmiyorum ama birimizin bu konuyu açmasi iyi olur diye düşünüyorum. Cinsel iliskiden kaciniyor musunuz benim gibi yoksa devam ediyo musunuz? Kocacigima da uzuluyorum yazik ama doktor da temkinli olmak lazim biz cok onermiyoruz ilk haftalarda dedi. Gun asiri birliktelik dediler hamilelik oncesi aliştirdilar simdi arkadas gibi takiliyoruz. Siz ne düşünüyorsunuz?:oops:
Ilk zamanlar bende cok korktum ama yeni evliyiz kocama acidigim icin mecbur kontrollu iliskiye giriyoruz ayiptir soylemesi benim rahat oldugum durusta yapiyoruz cok sukur ne agri ne kanama olmuyo

Yok canim bizde gebeligi ogrendik ogreneli girmiyorz iliskiye bi de benim tiroit rahatsizligm var daha hassas oluyolarmis o yuzden korkuyorz bizim komsumuz tiroit hastasiydy 2. ayinda esiyle iliski girmis sabahina bebek dusmus korkuyorz ama görümcem nerdeyse dogurana kadar girmis iliskiye doktoru soylemis dogum daha rahat olur demis ama biz korkuyorz

kesin ve kesin bize yasak biri kimyasal 4 dusuk var bende bu bebekte lekelenmemde oldu o nedenle yasak bir sekilde esini rahatlatabilirsin

canm aynı durumdayız canm hıc bısey ıstemıyor sabh ve aksam sut ıcıyorum yumurta yıyorum birazcık zorda olsa kahvaltı bol meyve bol su kuru uzum kuru yemiş 57 kg dan 53. dustum aynı durumdayız ama bebek gelişimim gayet ıyı
canım valla bende yumurta yiyorum sabahları ama bu sıcaklarda zor geçiyo boğazımda meyve yemeye çalışıyorum bide ben 44 kiloyum bünye zayıf :KK43:

Yok canim bizde gebeligi ogrendik ogreneli girmiyorz iliskiye bi de benim tiroit rahatsizligm var daha hassas oluyolarmis o yuzden korkuyorz bizim komsumuz tiroit hastasiydy 2. ayinda esiyle iliski girmis sabahina bebek dusmus korkuyorz ama görümcem nerdeyse dogurana kadar girmis iliskiye doktoru soylemis dogum daha rahat olur demis ama biz korkuyorz
ilk gebeliklerimde sorun yoktu o nedenle bir sey olmadi bizde gireredik dusukler olunca temkinliyiz iste

selammmm kizlar dun cok yogundun gelrmedim hafif khverengi akinyisi oln vr mi 5 agustosa cok var daha :KK16:

X