2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Gunaydinn kizlarr benim gibi sanki adet olacakmis gibii kasik agrisi ceken var mi benim kasik agrilarimm var sizdede oluyor mu?

Gunaydin canim ben bekle biraz derim yada baska doktora git cunku degerin artmis kanaman eger az olduysa belki yerlesme kanamasidir ama sen yine de baska doktora git danis onlar daha iyi bilirler

Normal sanırım canım bende de olmuştu da bu hafta kalmadı birşey sadece gaz sancısı oluyor
Canimm valla her sabah uyaniyorumm ne zormus bu hamilelik sabir ver rabbim diyorum butun dengem sastii resmen hemen gecer insallahh agrilar gectiginde bulantilar baslayacak su 9 ay hayirlisi ile gecse de bebegimizi saglikli kucagimiza alsakk

Gunaydinn kizlarr benim gibi sanki adet olacakmis gibii kasik agrisi ceken var mi benim kasik agrilarimm var sizdede oluyor mu?
Günaydın senin haftandayken benim de adet ağrım oluyordu. Telaş yapma ben ayaklarımı yukarı kaldırıp uzandığımda iyi geliyordu. Sana da tavsiye ederim

canım mutlaka başka bir dr a tekrar git. kendi kararınla bekleme bu süreci Allah korusun senin için sağlıksız bir durum oluşabilir. Dr 'un kontrolünde olmakta fayda var..

günaydın. Bende hamile olduğumu öğrenmeden önce kasık ağrımdan dolayı doktordaydım kistin yok enfeksiyonun var demişti. Hatta enfeksiyon için ilaç yazdı kullanmak içime sinmedi o gün kan verdim ve 59 hcg ile hamile olduğumu öğrendim. Bayram tatilinde doktorum yoktu yerinde başka bir doktora göründüm keseyi gördü ve kistin var dedi. Ben çok şaşırdım yoktu dedim bu hamilelik sürecinde %90 erir gider erimezse sezeryan esnasında alınır dedi. Benim kendi doktorum bahsetmiyor bile kistten gereksiz aklına takacağın şeyleri ben sana söylemem demişti. Öncesinde olmadığını biliyorsan aklına takacağın birşey değil bence. Ben umursamıyorum. Tahminim o ay 2 yumurta oluştu bende biri döllendi biri kanama görmediğimiz için atılamadı.

Canimm valla her sabah uyaniyorumm ne zormus bu hamilelik sabir ver rabbim diyorum butun dengem sastii resmen hemen gecer insallahh agrilar gectiginde bulantilar baslayacak su 9 ay hayirlisi ile gecse de bebegimizi saglikli kucagimiza alsakk
Geçer geçer merak etme bu arada canım bulantı başlarsa özellikle sabahları hemen çubuk kraker ye bende işe yarıyor

gunaydın kızlar, bu arada saglık ocagındankı hemsıreden ogrendım kı, gunluk ped akıntıya sebep oluyormus. Bende de az oluyordu ama usutmeye baglıyordum hep klimalardan. Gunluk pedsiz takılıcam bi sure pamuklu ıc camasırıyla bakalım duracak mı.

Gunaydinnn cici mart anneleriii daha once mart annesi oldugum icin hamilelik aylarimiz cok rahat geciyor :) kar yagarken tombis karinla karda yurumustum cok keyifliydi :) bu keyifli dakikalari insallah hep beraber yasariz

Dene bakalim canim pamuklu camasir en iyisi dr gittin mi bebisin kalp atisini duydun mu canim

Insallah amin canim bende kalp atisini duysam rahatliycam carsamba gunu keseyi yolk sac gorduk haftaya carsamba cagirdi

gorursun artık haftaya insallah, benım de duyulması cok kolay olmadı daha cok kucuucuuuk. Bir daha ki muayenem 6 hafta sonra. Cok gecccccccc arada bi bakaydım gelisimine boyuna posuna iyidi bikac saniyecik de olsa

walla iyi olur bende ona göre bastıtırırım :)

canım hastane ile görüştük paketlerde yönetim kararı olduğu için hiç indirim yapamıyorlarmıs. yalnız kadın söyle bir sey dedı 16. haftadan sonra gelirseniz eğer 4.500 tl ye oluyor o da ikili test genetik test yapılmadığı için dedi. başka hastanede yaptırıp sonucunu getirebilirsiniz dediler. açıkcası onu ben istemedim baştan bir doktorla başlayıp öyle devam etmeyi tercih ettim. 5.500 tl ye koru dan doğum paketi aldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…