2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar bugun dr gıttık. cok sukur bebısıde gorduk. dr. saglıklı masallah bır sıkıntı yok dedı. kalp atıslarını duyurmadı. su an kucuk daha doppler yukleyıp bebegı rahatsız etmeyelım dedı. erken oldugundan bebegın kalbı yanar dedı Allah korusun. bende kokrtum tamam onumuzdekı ay bakalım dedım. zaten ayın 5 ınde egepol hastanesıne baslıycaktım o zaman bırde ordakı dr a sorucam. bebekı gorduk cok sewındık ama kalp atıslarını duymadıgım ıcın tedırgınım.

Muhtemelen 4 haftaliktir canim masallah hayirli ugurlu olsuun belki sen nisan anneside olabilirsin hesapladin mi tahmini dogum zamanini
Allah insallah bu sefer kucagina almayi nasip etsin canim benim

merhaba kızlar bugun dr gıttık. cok sukur bebısıde gorduk. dr. saglıklı masallah bır sıkıntı yok dedı. kalp atıslarını duyurmadı. su an kucuk daha doppler yukleyıp bebegı rahatsız etmeyelım dedı. erken oldugundan bebegın kalbı yanar dedı Allah korusun. bende kokrtum tamam onumuzdekı ay bakalım dedım. zaten ayın 5 ınde egepol hastanesıne baslıycaktım o zaman bırde ordakı dr a sorucam. bebekı gorduk cok sewındık ama kalp atıslarını duymadıgım ıcın tedırgınım.
Ayy korktum simdi ya ben yarin kalp atisini dinlemeye gitcm 6+4 de ama burda cogu arkadas duydu bebisinin kal atisini madem zararliysa bizim doktorlar niye boyle bisey diyolar ki

Canim ikidir bana da dinletmedi....ayni seyleri soyledi....gerci onceki gebeliklerde hep dinledim ama debbiri elden birakmamak lazim

Benim de tahmini doğum tarihim 2 mart ve şimdiye kadar iki hafta arayla iki defa kalp atışlarını dinledim canım. Çok şaşırdım ve tedirgin oldum doktorunun söylediğine.

Kızlar merhaba ben de kısmetse mart annesi olucam gibi. Adet gecikmemin 4. Günü bugün. 2 gün önce beta hcg yaptırdım 209 çıktı. Ama kasık karın ağrılarım var diye endişe ettim bugün dra gittim. Kese falan tabii ki görülmedi ama. Yumurtalıklarda kist gibi sıvı birikmesi olmuş. Hamilelikte olabiliyo dedi dr. Ama endişeliyim ben. Bugün tekrar hcg yaptırdım 516 çıktı. Şimdilik artış iyi gibi. Ama dış gebelikten falan çok korkuyorum bi de ağrılardan. Duramayacak gibi ağrım yok ama sürekli bi ağrı hissim var. Sizce olabilir mi böyle. Bi de o sıvı olayı falan ):

X