2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın taze anne adayları,
Kızkardeşim de inşallah sizler gibi 2016 mart annesi olacak.
Bhcg değeri 6508, muhtemelen 4 haftalık hamile.
Yalnız bhcg değeri çok yüksek geldi bana. Çoğul gebelik ihtimali var mı acaba?

Hayırlı Cumalar Sevgili Anne adayları,
bekleyen ve isteyen tüm anne adaylarına Rabbim hayırlı evlatların sevincini tattırsın.
4 gün önce öğrendim gebe olduğumu, heyecan korku tüm duyguları bir arada yaşıyorum.
ilk Bhcg değerim : 292,7
iki gün sonra : 648
Kontrolüm var ve bugün tekrar yaptıracağım, değerin yükseldiğini görünce her gün yaptırmak istiyorum bu nasıl bir duyguysa. Rabbim hayırlısıyla tamamına erdirir inşallah.

Hayırlı Cumalar Sevgili Anne adayları,
bekleyen ve isteyen tüm anne adaylarına Rabbim hayırlı evlatların sevincini tattırsın.
4 gün önce öğrendim gebe olduğumu, heyecan korku tüm duyguları bir arada yaşıyorum.
ilk Bhcg değerim : 292,7
iki gün sonra : 648
Kontrolüm var ve bugün tekrar yaptıracağım, değerin yükseldiğini görünce her gün yaptırmak istiyorum bu nasıl bir duyguysa. Rabbim hayırlısıyla tamamına erdirir inşallah.
Canım tebrik ederim. Ovulasyondan kaç gün sonra kanda gebe olduğun ortaya çıktı?

Kizlar hamilemiyim...yorumlariniz lutfen son adet tarihi 29 mayis beklenen 27 haziran

Eklentiler

• 20150626_135955.jpg
    20150626_135955.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 107
Kızlar sizi boyle gördükçe ben çok sabırsızlanıyor un. Günler geçmiyor vallahi. Daha benim bata da çok var.Offff :KK17:

Bilmiyorum terddutdeyim onceikinci cizgi cikmadi aradan 5 -10 dak sonra cikti...bu sabah saglik ocagindaydim bilsem kana baktirirdim p.tesiye artik...esime mujdeyi versem mi
Bende bundan çok daha silik çıkmıştı olmazsa yarın idrar testini tekrarla bozuk olması ihtimaline karşı canım ama bence hamilesinn ☺☺

Kızlar sizi boyle gördükçe ben çok sabırsızlanıyor un. Günler geçmiyor vallahi. Daha benim bata da çok var.Offff :KK17:
anlıyorum seni canım beklemesi çok zor.. 2buck yıllık evliym 2yıldırda bekliyordum bu kadar bekletmesn Rabbim kimseyi.. benden sonra evlenenler doğurdu hep haberlerini aldım onlar için sevndim ama hep yürekim sızladı.. soranlara daha erken kariyer yapıyorum gibi şeyler söyledim ama içimi bi Rabbim bildi.. inşallah bi sorun yoktur ve bekletmez bebişin seni..

Bence de hamilesin tebrikler caim :) darisida bize insallah
Amin canim bende senin gibi ocak annesi olmak icin yaziyordum burda sonra 1 senedir korunmuyorum olmamisti ocakda birakdim beklemeyi konuyu kapattim o kadar kapatmisimki ben hala inanamadim...Allah herkese nasip etsin..hele de hic bebegi olnayanlara tum isteyenlere

Bende 2 yıllık evliyim dediğin gibi benimle evlenen hatta sonra evlenenler bile ya hamile ya doğurdu. Bizde ilk aralik ayında niyetlendik ocak ayında hamile olduğumu öğrendim marttada bebeğimi kaybettim :KK43: şimdi herkes soruyor hadi yokmu yeniden bebek diye düşünmüyorum bi süre ara vereceğim diyorum ama yalan kurtajdan sonra bir adet gördüm sonra biraktik korunmaya ama hala olmadi :KK43: ilkinde ilk ay hamile kalmiştım yine boyle kolay olacak sanıyordum ama nasip değilmiş henüz. Zaten bu ay da olmazsa gerçekten ocaka kadar ertelememiz gerekecek. O yüzden çok istiyorum bu ay olmasını ama tabi ki ne kadar istersem de yine de hayirli zamanda nasip etsin Rabbim.
anlıyorum seni canım beklemesi çok zor.. 2buck yıllık evliym 2yıldırda bekliyordum bu kadar bekletmesn Rabbim kimseyi.. benden sonra evlenenler doğurdu hep haberlerini aldım onlar için sevndim ama hep yürekim sızladı.. soranlara daha erken kariyer yapıyorum gibi şeyler söyledim ama içimi bi Rabbim bildi.. inşallah bi sorun yoktur ve bekletmez bebişin seni..

Bende 2 yıllık evliyim dediğin gibi benimle evlenen hatta sonra evlenenler bile ya hamile ya doğurdu. Bizde ilk aralik ayında niyetlendik ocak ayında hamile olduğumu öğrendim marttada bebeğimi kaybettim :KK43: şimdi herkes soruyor hadi yokmu yeniden bebek diye düşünmüyorum bi süre ara vereceğim diyorum ama yalan kurtajdan sonra bir adet gördüm sonra biraktik korunmaya ama hala olmadi :KK43: ilkinde ilk ay hamile kalmiştım yine boyle kolay olacak sanıyordum ama nasip değilmiş henüz. Zaten bu ay da olmazsa gerçekten ocaka kadar ertelememiz gerekecek. O yüzden çok istiyorum bu ay olmasını ama tabi ki ne kadar istersem de yine de hayirli zamanda nasip etsin Rabbim.

kızlar selam. buraya da yazayım burda da bir mesajım olsun. bakalım ben de hayırlısı ile mart annelerinden olabilecek miyim:) beklenen adet 25 hazirandı. 22 haziranda idrar testi silik de olsa pozitifti. aynı gün hcg:40 çıktı. iki gün sonra tekrarladım. üç katına çıkmıştı. inşallah bir hafta sonra doktora gideceğim:) ultrasonda görmeden kesin gebeyim diyemiyorum gönül rahatlığıyla. ama öyleysem de işte ben de bu konuya takılmış olayım:)

X