2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Teşekkürler arkadaşlar benim durumum çok acayip..Bn de prolaktin yüksekti ilaç verdi 3 hafta oldu kullanmaya başlayalı öncesinde 4 ay denedik gebelik olmadı. Bu ay 6 sinda Dr a gittim birsey yoktu 7 sinde eşimle olduk bn memlekete gittim. 10 gün yoktum ve süpriz bi şekilde hamileyimmm. ..çok sevindim bu 2. Bebeğim ins 2.5 yaşında bir oğlum var...

Merhaba kızlar öncelikle rabbim tüm bebek isteyenlere tez zamanda nasip etsin ins beklemesi zor benimde bat 1 temmuz allah izin verirse 18 ay bekledikten sonra 19. Ayımda şükürler olsun hamileyim idrar testi yaptım 2 saat önce ve sonucum bu kan testini de pazartesi yaptırıcam allah izin verirse yorumlarınızı bekliyorum Eki Görüntüle 1566635

Kuzumm yaa aldığım en güzel bu :)

ewt cnm trbznluyum istanbulda yasıyorum sen

çarsamba baktırmıştım bugun tekrar baktırdım 936 olmuş çok şükür
Muhtemel dogum tarihi ayni gozukuyoruz bakalim p.p.tesi kan degerim kac cikacak cok sabirsizim hayirlisi
Birde hamilelik belirtileriniz var mi...ben hic birsey hissetmiyorum. Hic bir belirtim yok. Gibi gogus hassasiyeti var o kadar. Acaba oruc tutuyorum anlamiyorum mu bilmem. Sizlerin durumu nasil. Oruc tutuyormusunuz belirtiletiniz varmi benim sat 26 hazirandi

bende istanbulda yaşıyodum evlenince trabzona geldim sende burda olsaydın doktor ismi sorcaktım bildiğin var mı diye :)

öylemı neresıne gelın geldın trbzonun..sen nerelısın..ismini bılmıorum ama kuzenim ımperyalde bı erkek doktor a gıdıordu cok memnundu

Muhtemel dogum tarihi ayni gozukuyoruz bakalim p.p.tesi kan degerim kac cikacak cok sabirsizim hayirlisi
Birde hamilelik belirtileriniz var mi...ben hic birsey hissetmiyorum. Hic bir belirtim yok. Gibi gogus hassasiyeti var o kadar. Acaba oruc tutuyorum anlamiyorum mu bilmem. Sizlerin durumu nasil. Oruc tutuyormusunuz belirtiletiniz varmi benim sat 26 hazirandi

gözükmüor senın takvımın cnm..benımkısı tüp bebek 2 embrıo transfer olmustu muhtemel ondan yuksek kan degerım..ksık gogus agrısı var bende..progestran ıgne oldugum ıcın oruc tutamıorum bıde 2 lıtre su ıcmem gerekıyormuş..

Hayırlı aksamlar arkadaşlar sizin de canınız birseyler çekiyor mu bulantinız var mı? ?ben restorant da meze olarak ezme veriliyor ya ondan canım istedi....eşim sağ olsun almış. . Tam bi kase yedim ..Baharatlı ya bi zararı olur mu ki sonra aklıma geldi. ..

Hayırlı aksamlar arkadaşlar sizin de canınız birseyler çekiyor mu bulantinız var mı? ?ben restorant da meze olarak ezme veriliyor ya ondan canım istedi....eşim sağ olsun almış. . Tam bi kase yedim ..Baharatlı ya bi zararı olur mu ki sonra aklıma geldi. ..
Benim canım hiç bişey çekmiyo mide bulantım da yok acaba oruç tutuyorum ondan mı ama iftardan sonra da yok akıntım kasık ağrım var sadece

X