2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Aramızda batı en geç olan benim galiba dolayısıyla en geç ben öğreneceğim hamile olup olmadığımı zaman nasıl geçecek hiç bilmiyorum

#takuta88 canım göğüslerinde bir değişiklik var mı peki? Ben ilk hamile olduğumu göğüslerimin sızısından anlamıştım
Bi haftadır kasıklarımda cok agrıyo arada iğne batıyo gibi oluyo bi de sarı akıntı geliyo bazen anlamadım neden

Şimdiden hamilelere hayırlı ve sağlıklı evlatlar diliyorum.
Ben an itibarıyle mart anneliği ihtimalimi kaybetmiş durumdayım.
saygılar sevgiler

Tutsa da beklemeler bitmiyor ki. Bakalim duracak mi benimle diye dusun dur kara kara. Cok sukur bugunlerimize tabi. Isyan etmemek gerek.
Bu aşamada iyi düşünüp dua etmek gerekli canım gerisi nasip meselesi.. beta hcg n kaç çıktı senin ilki ve ikincisi ? Baktırdınmı??

Şimdiden hamilelere hayırlı ve sağlıklı evlatlar diliyorum.
Ben an itibarıyle mart anneliği ihtimalimi kaybetmiş durumdayım.
saygılar sevgiler
Canım kısa zamanda Rabbim sanada nasip etsin inş.sağlıklı sıhhatli.. bu minikler gerçekten vakit ve saat bekliyorlar Rabbim aratmasın yokluğu zor..

slm kızlar öncelikle güzel haberleri alanaları kutlarım ben de burda olmayı planlıyordum sat 2hazırandı dayanamadım dun test yaptım tek çizgi çıktı ama kendımı hamile gibi hissetmiştim gerci daha 1 hafta var özel gune ben dayanamadım yaptım testı inşallah vardır ya heyecanlıyım sizlere katılmayı çok isterım

İdrar testinde çıktıysa mutlaka kandada çıkar canm beta hcg.. çünkü bende erken öğrendim ve çıktı.. yoksa hamile olduğunu öğrenemezdin ki
Hamile oldugumu ogrenmedim ki zaten oyle umut ediyorum sadece. Hamilik takvimi hayali ayin 7 sinde dr kontrolum var. Artik olmussa orda ogrenicem surpriz olsun.

Canım ben de 3 gün kala test yaptım negatif çıkmıştı. Sonra adet günü yaptım pozitif çıktı. Geç döllenme olunca negatif olabiliyor. Kesin sonuç için adet gününün geçmesini bekle. Güzel haberlerle inşallah

Merhaba arkadaşlar, Önce Şubat annelerine yazdım. Ancak eğer hamileysem muhtemel tarihim 3 Mart. O sebeple burayı takip edeceğim. Allahım herkese hayırlı sağlıklı gebelikler nasip etsin...

umudumu kaybetmeden beklemeye devam o zaman

Merhaba arkadaşlar, Önce Şubat annelerine yazdım. Ancak eğer hamileysem muhtemel tarihim 3 Mart. O sebeple burayı takip edeceğim. Allahım herkese hayırlı sağlıklı gebelikler nasip etsin...
hoşgeldin :) senin benim crystallife nin kesinleşti. Ne güzel sayılarımız artıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…