2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Tutsa da beklemeler bitmiyor ki. Bakalim duracak mi benimle diye dusun dur kara kara. Cok sukur bugunlerimize tabi. Isyan etmemek gerek.

Yok gitmedim ama evlenmeden gitmiştim o zaman kpss ye de gircektim cok stress yaptıgım için kist çıkmıştı doğum kontrol hapı vermişti bayağıda bi tahlil yaptırmıştı bana her şey temiz cıkmıştı ondan gitmedim

Bi haftadır kasıklarımda cok agrıyo arada iğne batıyo gibi oluyo bi de sarı akıntı geliyo bazen anlamadım neden

Bi haftadır kasıklarımda cok agrıyo arada iğne batıyo gibi oluyo bi de sarı akıntı geliyo bazen anlamadım neden
Canım adet ile hamilelik belirtileri hemen hemen aynı gibi kestirmek çok zor. Inşallah hamileliktir. Güzel düşün güzel olsun :KK39:

Canım benim değişiyo bazen 29 bazen 30 bazen 31 günde oluyorum persembe günü 29. Günüm yumurtlama günümü tahmin ettim akımtımdan ama tuttu mu bilmiyorum

Evet insallah tutmustur. Stres boyle seyleri cok etkiliyor. Dua edip bekle. Ama bir dr a da gorun bence. En azindan dr unu belirlemis olursun. Bgenmezsen degistirmeye vaktin olur vs.

X