2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım çok normal hiç korkma bende boş gebelik geçiriyorum herhalde diye kendime bir sürü kuruntu yapmıştım hcg değerime baktirdim 12663.1 olmuş çok şükür hiç evham yapma cnm belirtiler bünyeden bünyeye değişiyor

çok iyi değerin canım maşallah. benim randevu carşamba günü yaklaşık değerim 10000lerde olacak inşallah benimde hesapladım inşallah keseyi görüp az da olsa rahatlarım en azından dış gebelik riski kalkar. benim de hep aklımda boş gebelik dış gebelik falan.karından bakar değil mi?

Senin değerlerinde çok ıyı canım benim hiç kuruntu yapma bak ben dünden beri kendimi mahvettim resmen olan bebislerimize oluyor minnağımı kimbilir nasıl üzdüm. Sende üzme cnm hepimiz allahın izniyle kalp atışlarını duycaz bebislerimizin. Ayrıca her doktorun makinası aynı kalitede olmuyor. Makinadan makinaya değişiyor cnm keseyı görme işide bu gittiğinde değerin yüksek gayet rahat görürsün inş cnm bnm

Merhaba kızlar normalde doktor randevum salı günü ama dayanamadım sizler keseleri görünce bende Evimin yakınında bi tip merkezine karindan ultrason la baktirdim çok şükür keseyi gördük çok stres olmuştum goremiycem diye allah ima bin şükür darısı diğer bekleyen bütün kızlara inşallh

çok sağol canım rahatlatıyorsun beni. inşallah hepimiz için her şey çok güzel olur

gözün aydın canım.amin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…