2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

2 lt şu içiyorum cnm en az .bugün biraz daha rahatım ama daha önce daha kötüydü gerçi o zaman kayısı tuketmiyordum ondan bugün rahatlamış olabilirim hiç eksik etmiycez herhalde kayısı yı
evet canım kayısı olabilir çekirdekli üzüm olabilir.komposto falan da olur.evet en az 2.5 içmemiz gerekiyor tükettiğimiz diğer sıvılar hariç.Allahtan suyu seviyorum umarım midem bulanmaz.halen bi belirtim yok yaa çok şaşırıyorum.normal değil gibi geliyo

evet canım kayısı olabilir çekirdekli üzüm olabilir.komposto falan da olur.evet en az 2.5 içmemiz gerekiyor tükettiğimiz diğer sıvılar hariç.Allahtan suyu seviyorum umarım midem bulanmaz.halen bi belirtim yok yaa çok şaşırıyorum.normal değil gibi geliyo

ben hamileligimi ogrendigimden beri cok susuyorum. Normalde 1,5 ltr yi zor bulurdum. Sanirim simdi en az 2,5ltr iciyorum. Cok ayakta kalınca ya da yuruyunce kasıklarım agrıyor veya belım, o zaman da korkuyorum. iyi beslenip dinleneyim, bu ara tek yaptıgım bu.

ben hamileligimi ogrendigimden beri cok susuyorum. Normalde 1,5 ltr yi zor bulurdum. Sanirim simdi en az 2,5ltr iciyorum. Cok ayakta kalınca ya da yuruyunce kasıklarım agrıyor veya belım, o zaman da korkuyorum. iyi beslenip dinleneyim, bu ara tek yaptıgım bu.
en iyisini yapıyorsun canım.bende hep dinleniyorum ama bayramda yollarda olcaz korkuyorum bişey olacak diye..gerçi dra sordum kendi aracınız varmış ayaklarını uzat mola vererek gidin dedi.inşallah herşey yolunda gider.bir de taşınma işi var ağustos sonuna herşey üst üste geldi

Ben bayramda kalp atışlarını henüz duymadığım için kimseye de söyleyemiycem malesef en çokta ona üzülüyorum ya :KK43: :-)
Bende aynen sezo söyleyemicem.Ama ne yapalım bayram geçsin sağsalim kalp atışını duyayımda kimse duymasada olur.Ne yapalım nede olsa sonunda öğrenecekler :-):KK49:

selam arkadaşlar nasılsınız Keyifler yerindedir İnş
Bende pzt bekliyorum dr gitmeyi herkes güzel haberlerini alır ıns
selam canım inşallah.kalp atışları için mi gideceksin? inşallah duyarsın.ben de çarşamba günü ilk kez kese için gidicem inşallah görürüm

ne güzel yaaa.ben de bi gelseydim o evreye daha rahat olacaktım
gelirsin inş canım bu dönemler böyle zor geciyo heray beklemek görmek sabır gerektiriyor Ne oldu ne olacak
Ama insan herşeye hazırlıklı olması gerekiyor Rabbim herşeyin hayırlısını hepimiz için nasip etsin arkadaşlar

gelirsin inş canım bu dönemler böyle zor geciyo heray beklemek görmek sabır gerektiriyor Ne oldu ne olacak
Ama insan herşeye hazırlıklı olması gerekiyor Rabbim herşeyin hayırlısını hepimiz için nasip etsin arkadaşlar
haklısın canım.amin herşeyin hayırlısı tabi.

sagol canim darisi bekleyenlerin basına, doktor keseyi gordu ama cok belirgin degil aslında karaltı gibi sadece, aynı karaltıdan da bısuru var zaten ekrana baktıgında, ayrıdedici bisey yok yani. cay kahve kola konserve salam sosis sucuk..vs uzak dur demisti zaten de, cikolata nıye yiyemiyorum dıye sormak aklıma gelmedi heyecandan, artık bidahakıne sorarım ınsallh.
Çok şükür keseyi görmüşsün birkaç gün sonra dahada belirgin olur inşallah...

Yarın güzel haberler alırım inşaALLAH akşama iftara gidiceğim aileme söylerim gibime geliyor :KK22: ya bırak kimse bilmesin nazar değiyor :nazar: herkezın nefsı guzel değil arkadasım ben ilk bebeğimde anladım malesef hamıle oldugumu kutlamayan ınsanlar kurtajdan sonra gecmıs olsun aaaa ne oldu dıye aradı meraktan
Aynen cnm haklısın ay değerim 12663.1 olmuş çok sevindim ya şükürler olsun :-)

X