2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

çok sağol canım rahatlatıyorsun beni. inşallah hepimiz için her şey çok güzel olur
Amin canim benim insallah ztn hep dualarim hepimizle hicbi zaman tek kendim için dua etmedim burda saolsun herkes de öyle .dualarimiz boş kalmiycak allahın izniyle sağlıklı hamilelikler geçiri
Ay bende bugün keseyi gördüm çok şükür sezencim çok mutluyum doktor tek kese gördü asıl doktoruma salı günü gidicem içime hep ikiz doğuyor
Ay canım benim çok çok çok sevindim ay ne güzel bir gün bu böyle rabbim hepimize güzel haberler almayi nasip etsin .sanada darısı kalp atışlarının başına inş cnm kalp atışlarında 2 tane kalpcik duyarsın :-)

sezenorhan sezenorhan Tebrikler tatlım çok sevindim bana umut oldu resmen :KK66: salı günü 179du bugün 671 olmuş Kahverengi leke için progestan verdi yat dinlen ilişki de yasak dedi pazartesi inşallah keseyi goreblrz
Seninde değerin süper artmış cnm sendende pazartesi güzel haberler bekliyorum inş .lekelenmeyide kafana takma cnm dinlen ve bol bol dua et bizim veletler kendilerine yer açıyorlar :-)

ay kızlar cekınerek soruyorum ama cınsel ılıskı hakkında doktorlarınız ne dedı benımkı bısey demedı ama genede bız esımle ewde arkadas gıbıyız :) bayramdan sonra sorucam artık dr a.

gözünaydın canım :KK9::KK9: için rahatlamıştır artık derin bir ohh çek Hoppa
Vallahi canım ya hemde öyle bir derin oh çektim ki bende bu çocuk belirti yapmadı diyorum resmen beni psikolojik olarak etkiledi hemen ağlıyorum hemen sinirleniyorum hemen heyecanlaniyorum ee daha ne belirti olsun dimi :-)

hemen gidiyosun renk renk ipler alıp örgüye başlıyosun. sana boşluk yaramıyo belli :) git bebişe battaniye falan ör :) iki üç te dergi al bebeğim die aradada onları oku :)
Ay canım evet evet aksama hemen alıcam beyaz almak geldi içimden melegime minnoş bişeyler oreyim ayyy çok sevincliyim öpücem seni muck muck :KK15::KK15::KK15:

ay kızlar cekınerek soruyorum ama cınsel ılıskı hakkında doktorlarınız ne dedı benımkı bısey demedı ama genede bız esımle ewde arkadas gıbıyız :) bayramdan sonra sorucam artık dr a.
canm 4. haftada yanı hamıle olduğumu ogrendıgımde ılışki yasak demıstı salı gunu keseyı gördükten sonra ilişki serbest ama sık sık degıl dedı

benim drum yasak değil aslında ama biz yine de tedbirli olalım münasebette bulunmayın dedi:KK70:

benim drum yasak değil aslında ama biz yine de tedbirli olalım münasebette bulunmayın dedi:KK70:
Cnm benim doktorum yasakladı hatta çatlama dönemini degerlendirdikten sonraki zamanda bile yasak koydu benim 3 tane kimyasal gebeligim olduğu için bence kimse riske atmasın. ..

benım hormonlar en ust sewıyede galıba :) neyse inşallah hayırlısı ıle bı kalp atıslarını duyalımda bebıslerımızın.

Slm arkadaşlar. İnşallah ben de Rabbim nasip ederse mart annesi olcam. Yalnız henüz kese var ama bebeğimizi göremedik. Siz gördünüz müü ??

X