2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
ebyar geçmiş olsun canım
benim de sağ tarafımda ağrı batma oluyo özellikle gece yatarken çok uyanıyorum ve farkında olmadan esneyince gerilince bıçak batması gibi acı oluyo sağ tarafımda
Aynen benimde öyle allahın izniyle duysak kalp atışlarını

inşallah canım Allah büyüktür fazla düşünmemek kötü düşünmemek gerekiyo yoksa zaman da geçmiyo ama insan kalp atışlarını duyana kadar rahatlayamıyo ben keseyi de görmedin henüz kısmetse çarşamba günü gideceğm doktora

Mrba kızlar nasılsnz ,, bugn idrr testi ile hamile olduğumu öğrendim,, kısmetse ben de kasım annesi olacm.. Yarın doktra gidip kan testi yapcm , Hayrlısı.. Sağlıkla kucağımıza alırız İnşlh ,,:anneadayı::KK200::emir_bebek:

inşallah canım Allah büyüktür fazla düşünmemek kötü düşünmemek gerekiyo yoksa zaman da geçmiyo ama insan kalp atışlarını duyana kadar rahatlayamıyo ben keseyi de görmedin henüz kısmetse çarşamba günü gideceğm doktora
Bende çarşamba öğrenicem inşallah allahın izniyle

Çok şükür bir sorun yok kızlar. Keseyi gördük. Kese şekli boyutu gayet güzel dedi. Tedbir amaçlı progestan vardı. Şimdi dinleniyorum. Kırmızıya dönmedikçe telaş etme dedi ama çok korktum. İlk gebeligim de de böyle kahverengi lekeyle gitmiştim kalbinin durduğunu öğrenmiştim o yüzden çok korktum
Gunaydin cnm hadi gözün aydın çok sevindim

Günaydınnnn. Kasım annelerine ben de katıldım. Bu doğacak 2. Kasım bebeğim olacak. İnatçı,akrep burcu bebeklere hazırlıklı olun kızlar. Hepimize hayırlı olsun.

Dünya kadınlar günümüz kutlu olsun annişler:anneadayı:
Allahın izniyle bir sonraki kadınlar günümüzde missss kokulu bebişlerimiz kucağımızda olur inşallah...:KK200::nazar::KK15:

"benseniyerim, post: 45513929, member: 466620"]Gunaydin kizlar ben de bugun keseyi gormeyi gitcem insaallah :)[/QUOTE]
Bulanti falan başladı mi

X