2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Tık OTE="benseniyerim, post: 45514082, member: 466620"]2 gundur hafiften bulantilarim basladi, bugun artti hatta. Su an dersteyim, masanin uzerine poset çıkardım aniden gelirse diye :KK70:
Senin nasil gidiyo canim ?[/QUOTE]
Tik yook:) ya hic mi azicik olmaz yaa merak ettim cidden

Günaydın canlar
Doktora gidecek olan arkadaşlar hayırlı haberlerle dönün insallah
Ben progestani dün ilk vajinal olarak kullandım gece kalktığımda yine kahverengi akintim gelmisti. Doktor bir şey yok desede çok huzursuzum kızlar umarım bir an evvel kesilir.

Bir de ben yumurtadan çok tiksiniyorum hiç yiyemiyorum kızlar. Hamilelikte her sabah bir yumurta yemek çok önemli diye okudum ama yiyemiyorum :KK43: Onun dışında sütüde soğukken dikiyorum bir çırpıda ancak öyle icebiliyorum. Sabahları badem ve kuru üzüm yiyorum başka ekstra bir şey yapmıyorum. Bi de bol su içmeye çalışıyorum

Bir de ben yumurtadan çok tiksiniyorum hiç yiyemiyorum kızlar. Hamilelikte her sabah bir yumurta yemek çok önemli diye okudum ama yiyemiyorum :KK43: Onun dışında sütüde soğukken dikiyorum bir çırpıda ancak öyle icebiliyorum. Sabahları badem ve kuru üzüm yiyorum başka ekstra bir şey yapmıyorum. Bi de bol su içmeye çalışıyorum

Yumurtayı değişik şekillerde yemeye çalış canım salata yapabilirsin, omlet yapapabilirsin, yumurtalı ekmek yapabilirsin baharat gibi şeylerle kokusunu aldırmaya çalış ama yine yiyemiyorsan eğer süt ve peynir tüket bol bol. Bu gebeliğimde yiyebiliyorum ama kaybettiğim gebeliğimde yiyemiyordum doktorum süt ve peynir ve etsel gıdalarla açığı kapatabileceğimi söylemişti.

Yumurtayı değişik şekillerde yemeye çalış canım salata yapabilirsin, omlet yapapabilirsin, yumurtalı ekmek yapabilirsin baharat gibi şeylerle kokusunu aldırmaya çalış ama yine yiyemiyorsan eğer süt ve peynir tüket bol bol. Bu gebeliğimde yiyebiliyorum ama kaybettiğim gebeliğimde yiyemiyordum doktorum süt ve peynir ve etsel gıdalarla açığı kapatabileceğimi söylemişti.
Canım nasıl yaparsam yapayım direk kötü bi yumurta kokusu geliyor. Süt 1 bardak içiyorum peynir yiyorum. Ama yumurta mahvediyor midemi

Canım nasıl yaparsam yapayım direk kötü bi yumurta kokusu geliyor. Süt 1 bardak içiyorum peynir yiyorum. Ama yumurta mahvediyor midemi
Üzülme kuzum, hemen hemen çoğu insan yiyemiyor sonuçta gerçekten kokuyor :KK66: Diğer besinlerle açığını kapatırsın o yüzden kafana takma. Tüm beyaz ürünleri yiyemeyen kişiler de var ve bebişleri sağlıklı bir şekilde kucağında :emir_bebek:

Bu arada belki bende yiyemiyeceğim belki daha bende belirtiler başlamadı desem yeridir:KK48: Cuma günü kandeğerim 26 ydı pazar akşamı ise 118 çıktı bugün akşam bakalım kaç çıkacak, inşallah güzel yükselir. Benim değerler düşük olduğu için belirtilerim yeni yeni başlayacağını düşünüyorum:KK51: ebyar ebyar

Üzülme kuzum, hemen hemen çoğu insan yiyemiyor sonuçta gerçekten kokuyor :KK66: Diğer besinlerle açığını kapatırsın o yüzden kafana takma. Tüm beyaz ürünleri yiyemeyen kişiler de var ve bebişleri sağlıklı bir şekilde kucağında :emir_bebek:
İnsallah seneye bu vakitler de bizim de kucagimizda bebişlerimiz olur. Evham yapmayim dedikçe bir şeyler çıkıyor sanki.

X