2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
KIZLAR MERHABA BENDE CUMA GÜNÜ ÖĞRENDİM HAMİLELİĞİMİ 315 ÇIKTI DEĞERİM DÜN TEKRARLADIM TESTİ 605 ÇIKTI ÇARŞAMBA KESE İÇİN ÇAĞIRDI DOKTOR SİZCE GÖRÜNÜR MÜ KESE?
gorunur canim.rahat ol rabbim sag salim.kucagina almayi nasip etsin insallah senin ismini daha once gordum gibi

kızlar merhaba herkese bende cuma günü sağlık ocağına gittim kan testlerimi aceleden çok erken yaptırdım :) btc 3798 çıktı ama o gün doktor keseyi göremedi : ( ilk gittiğim doktorda cuma günü için randevu vermişti 11 marta bakalım görebilecek miyiz ? Birde hangi hastanelere gidiyorsunuz tavsiyeniz var mı ?
sat kac canim ben 1 subat cumu gunu doktora gittim ama kese goremedim ama gebelik var dedi birde kanda bthcg bakalim.dedi 3544,5 degerim.cikti ama doktorum.gormedi acil cikti ama sali randevum var yarini iple cekiyorum kafam cok karisik. seninde bebisin sag salim kucagina almayi nasip etsin rabbim.insallah

Kızlar kahverengi siyaha yakın akintim olmuş çamaşırılmi batirmis şimdi doktora gidiyorum dua edin bana çok korkuyorum
canim.rabbim.insallah bebegini sana bagislayacak duamdasin canim.guzel.haberlerle gelirsin insallah umarim hic bisey olmaz melegine ilac takviyesi ile hic bisey olmaz allahin izniyle.. amin

Kızlar kahverengi siyaha yakın akintim olmuş çamaşırılmi batirmis şimdi doktora gidiyorum dua edin bana çok korkuyorum

Canım nasıl oldun. İnşallah sadece yerleşme cabalaridir doktorlar normal karşılıyor öyle biseydir

Canım nasıl oldun. İnşallah sadece yerleşme cabalaridir doktorlar normal karşılıyor öyle biseydir

aynen canım doktor bana da normal demişti, progesteron jel verdi tedbiren ama endişelenme demişti.. Sen nasıl oldun ne dedi doktor? bişey yoktur inşallah

aynen canım doktor bana da normal demişti, progesteron jel verdi tedbiren ama endişelenme demişti.. Sen nasıl oldun ne dedi doktor? bişey yoktur inşallah
Çok şükür bir sorun yok kızlar. Keseyi gördük. Kese şekli boyutu gayet güzel dedi. Tedbir amaçlı progestan vardı. Şimdi dinleniyorum. Kırmızıya dönmedikçe telaş etme dedi ama çok korktum. İlk gebeligim de de böyle kahverengi lekeyle gitmiştim kalbinin durduğunu öğrenmiştim o yüzden çok korktum

Son düzenleme:
Çok şükür bir sorun yok kızlar. Keseyi gördük. Kese şekli boyutu gayet güzel dedi. Tedbir amaçlı progestan vardı. Şimdi dinleniyorum. Kırmızıya dinledikçe telaş etme dedi ama çok korktum. İlk gebeligim de de böyle kahverengi lekeyle gitmiştim kalbinin durduğunu öğrenmiştim o yüzden çok korktum
çok şükür:nazar: biz de haftaya kalp atışlarını duyma gidicez inş bakalım.. sağlıkla kucaklamayı nasip etsin Allah hepimize:anneadayı:

çok şükür:nazar: biz de haftaya kalp atışlarını duyma gidicez inş bakalım.. sağlıkla kucaklamayı nasip etsin Allah hepimize:anneadayı:
Amin insallah canim. Beni 2 hafta sonra çağırdı o zaman 8 haftalık olacak daha çok var. Zaman geçer mi ki

X