2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Yazdıklarınızı söyle bir okudum ve geçen seneki anılarım gözümde canlandı:KK68:
Hepinize şimdiden hayırlı olsun. Heyecan mutluluk endişe hüzün ve duygusalligin yoğun olduğu 8 ay var onunuzde:KK19: . Ama her zorluga rağmen insanın unutamadigi çok güzel günler geçireceksiniz ne güzel. Hamileligin sonunda (daha once anne olmamissaniz ) şu anda tahmin bile edemeyeceginiz büyüklükte bir aşkla baglanacaginiz yavrunuza kavusacaksiniz insallah. Hamile olmak o heyecanı yaşamak güzel ama anne olmak anlatılamaz bir duygu :KK200:. Çok sanlisiyiz ve sanslisiniz. Allah hepinize güzel bir hamilelik rahat bir doğum ve sağlıklı bebeler nasip etsin insallah

Canim
Belki de hamile kalabilmişimdir inşallah. Baskı da oluyor di mi sanki sürekli işeme ihtiyacı gibi.
Herkesin hamileliği tatilidir hafta her hamilelik, bende wc ihtiyacı olmadı pek ama olan arkadaşlar var mesela benim oğlumda bi kaç damla kahve akıntı olmuştu bunda olmadı,ara ara bas dönmesi oldu bende bide bariz batma tabiki

Kizlar adetten bir hafta once kasikta agri batma vs oldu mu sizde? Dunden beri her hareketimde bir batma hissediyorum. Yumurta catlayali bir hafta oldu. Adetime de bir hafta var. Yerlesme hareketi olabilir mi? Sizde oldu mu hic?
bu kadar erken hamile olduğunu nasıl anlayabildin? tahlil mi yaptırdın

sat kac canim bthcg ne zaman.yaptirdin ben cuma yaptirdim 3544,5 degerim bendede gorunmedi sali gunu bekliyorum randevum var cnm
Vajinalden de mi gorunmedi. Ben zor cumaya randevu aldim gorunmesse kitu olcak benim de hesabina gore cuma gunu o degerlerde olcak.... Vajinal baktrsam sknti okur mu acaba ya benim bi an once igne baslamam gerekio

X