2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canım benim içimden bir ses hamile olduğunu söylüyor çünkü hamilelik belirtisi şiddetli kasık ağrısıdır kızımdan biliyorum onu. Ben hala adet olmadım sanırım mevsim değişiminden adet döngü günlerimde değişiyor çünkü testim negatif. İnş hamilesindir canım hayırlı haberlerini bekliyorum :)
ağzından bal damlıyor bebeişim hadi inş.... benim de içim kıpır kıpır ama hamile değilsem de üzülmeyecegım yılmadan yola devam :KK66: adetin kaç gün gecikti canım :KK66:

benimde bugun adet gunum 2 gun once negatifti bekliyorum bi umut olmazsam yarin bende yapacagim yinee

[QU="gurbetce, post: 45428692, member: 344353"]benimde bugun adet gunum 2 gun once negatifti bekliyorum bi umut olmazsam yarin bende yapacagim yinee[/QUOTE]
Bu gun adet günün dimi hayırlısıolsn ins

[QU="gurbetce, post: 45428692, member: 344353"]benimde bugun adet gunum 2 gun once negatifti bekliyorum bi umut olmazsam yarin bende yapacagim yinee
Bu gun adet günün dimi hayırlısıolsn ins[/QUOTE]
Kizlar nasil gidiyo hamilelik benim çocuktan pek fırsatbulup yyazamıyorumama okumaya ccalisiyorum takip ediyorum hepinizi

Canm ben regl oldum 3 gün oluyo doktra gittim bugun tekrar basliyoruz bu ayda olmazsa asilamaya gecicez insallh bu ay olur hayrlisi bakalim sen naptin
cnm sen çatlatma iğnesi olmuştun galıba tam zamanındamı regl oldun yoksa erken mı .... benım 14 gün oluyor iğne vurulalı yarın sabah idrar testi yapıcagım inş

ağzından bal damlıyor bebeişim hadi inş.... benim de içim kıpır kıpır ama hamile değilsem de üzülmeyecegım yılmadan yola devam :KK66: adetin kaç gün gecikti canım :KK66:
Canım benim pazar günü en geç pazartesi olmam gerekiyordu. 2-3 gün geçti hiç adet belirtim de yok. Hamilelik belirtim de yok. Bildiğin bi boşluktayım :)

Canım benim pazar günü en geç pazartesi olmam gerekiyordu. 2-3 gün geçti hiç adet belirtim de yok. Hamilelik belirtim de yok. Bildiğin bi boşluktayım :)
anlıyorum cnm eylül ayı annnelerinde benım reglımde 5 gün gecikmişti....o zaman sen geç yumurtladın... ben de o ay geç yumurtlamıştım ve eşim mesaide oldugun için sadece yumurtlama günümü ve öncesini değerlendirebilmiştik... hayırlısı olsun canım... bir sağlık sorunun yok çokm şükür kızında var ALLAH bağışlasın.... sabırla beklemek düşüyor bize... :KK66:

cnm sen çatlatma iğnesi olmuştun galıba tam zamanındamı regl oldun yoksa erken mı .... benım 14 gün oluyor iğne vurulalı yarın sabah idrar testi yapıcagım inş
Yok canim erken bekliyodum ben ama zamaninda geldi testte cikar artik diye dusunuyorum insallh hamissindir

Merhaba arkadaşlar bende çiçeği burnunda bir anne adayıyım 1 .5 yıllık evliyim .dün hamile olduğumu öğrendim bugün doktora gittim kantahlilim 466 çıktı 4 haftalık hamileymişim cok heycanlıyım benim gibi olan tüm arkadaşları kutlarım allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

Bugün kanda baktırdım doktorum pozitif hmilesin ama iki gün sonra tekrar test yapalım değer yükseliyor mu görelim dedi.Sonuç:78.79 Hamile olanları tebrik ediyorum olmayanlar içinde dualarım sizinle

Marike .!.:
Bugün kanda baktırdım doktorum pozitif hmilesin ama iki gün sonra tekrar test yapalım değer yükseliyor mu görelim dedi.Sonuç:78.79 Hamile olanları tebrik ediyorum olmayanlar içinde dualarım sizinle
Silik resmi atan arkadaş sin dimi gece yapmistin testi

Hic bi değişiklik yok Arkadadlar sadece biraz Belim ağrı ya siz ler:) acaba hersey yolunda mi inşallah

Bende de hiç belirti yok hatta sabah kalım bidaha test yaptım inş kolay geçer ...bu arada yeni hamis ler hoşgeldiniz inş kucagimiza sağlıcakla alırız hepimiz

X