2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
MERHABAAAA :) yıllarca sadece güzellik forumlarını okuduğum bi türlü üye olmadığım yer kadınlarkulubü o_Oama hep özenmişimdir o hamilelik takvimi ile paylaşım yapanlara:anneadayı: şimdi sıra bende :-) herkese sağlıkla yavrusunu kucaklamak nasip olur inşallah:nazar:

MERHABAAAA :) yıllarca sadece güzellik forumlarını okuduğum bi türlü üye olmadığım yer kadınlarkulubü o_Oama hep özenmişimdir o hamilelik takvimi ile paylaşım yapanlara:anneadayı: şimdi sıra bende :-) herkese sağlıkla yavrusunu kucaklamak nasip olur inşallah:nazar:
Aminnnn canım sat kacki:KK66:

:rolleyes:Çalın çalın bekliyorumm belirtiler basladimi bariii:KK73:valla benim azbucuk var :confused:
kasıklarda ağrı ve uyanmakta zorluk var :KK16: ama bunlara bebiş olduğunu düşünmediğim için yaptığım uzun yürüyüşler ve egzersizler de sebep olmuş olabilir emin değilim:KK42:

:cry:Evet benimde kasiklarda agrivar bikacgundur ve karnimda şişlik cokaz mide bulantısı çabuk yorulma faln:confused:

Yüzük falına nasıl yapiyon Livammm
Şimdi bitane ipe yada kolye zincirine Alyans bagliyon tassiz olursa iyiolur sonra avucunu aç akyansi avucun içine koy sonra ipin ucunu yavasca kaldır yüzük ilkcocugundan başlar consiyeti solemeye yüzük ileri geri sallanirsa erkek yuvarlak dönerse kız ilkcocuktan soncocuga kadar devam durursa artık olmayacak :)))

Şimdi bitane ipe yada kolye zincirine Alyans bagliyon tassiz olursa iyiolur sonra avucunu aç akyansi avucun içine koy sonra ipin ucunu yavasca kaldır yüzük ilkcocugundan başlar consiyeti solemeye yüzük ileri geri sallanirsa erkek yuvarlak dönerse kız ilkcocuktan soncocuga kadar devam durursa artık olmayacak :)))
İpi kaldirdiginda elini oynatma okendi donuyoo senhafifce kaldır ipi yüzük kendi dönecek :KK66:)))
Himmm deneyelim bari..sen yaptınmı bunda ne çıktı. .

Vaawww hadi hayırlısı bakalım bende yatmaya geçtim ama merak ettim bi deneyeyim :)
Deneee merak ettim yapınca yazama bak ipi bağla alyansa avucuna koy ip cokuzunda olmasin kisada avucundan hafifce kaldir yüzük ileri geri gider buerkek yuvarlak kız ilk çocuk neyse ilk ocikar sonra ikinci mesela sonra karnindaki ornekk ole siraylaa gider

X