2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
dmt cm cnm me zaman gidiosn kontrole.haber ver bize de güzel haberlrni sabirszlkla bekliyrz

Bugün gidiyorum canım
Valla ben de merak içindeyim. Dün çaresizce yorgun bi gün geçirdim, akşam da belimde hafif ağrı vardı. Normalde de yorulunca belime.ağrır ama şimdi bebek var diye her hareketi ondan mi kaynaklanıyor diye korkuyorum. Ne olur ne olmaz diye progestan kullandım.Dün . simdilik iyiyim ama hayırlısı bakalım. Muayene belli.edecek kendini

Ya ama benim kızımda 6 haftalık soldaydı bu da solda tutmadı ozaman. Bide doktor sağdan yumurtlamışsın dedi. Ama bebek kesenin solunda bariz sola yapışık.ama ilk kızım soldaydı buda mı kız. Yukardaki teori çürüdü mü yani

Kizina karnindan mi bakilmisti o zaman solda dedinde vajinadan mi fark ediomus ya bence de.tutmuo ya herkes bisey syluo bizde arastirip duruoruz

Kizina karnindan mi bakilmisti o zaman solda dedinde vajinadan mi fark ediomus ya bence de.tutmuo ya herkes bisey syluo bizde arastirip duruoruz
Karından bakılmıştı canım. Bundada karından bakıldı. İkiside sola yapışmış. İlki kız bunuda allah bilir. Bence bu teoriyi çıkaranlar bilimsel olmayan olasılıkları hesaplamışlar.

Ahh cnm ya inşallah güzel haberlerle gel.ben şimdi 1 hafta 10 gün nasıl bekliicm bilemiorm.bebeklrmz İnşallah sagliklidir.imkan olsa 2 3 güne ultrason da sağlıklı mi Die baktrrm yani.Merak merak.sabır sabır.

Kızlar bugun hastaneye gittim dayanamadım kan testi yaptırmaya. Sonucum negatif. Son adet tarihim 27 şubattı. 26 Mart da adet olmam gerekir. Henüz beklenen adetime gelmedim ya Bu kadar öncesinde acaba kanda çıkmıyor mu?Çok mu erken yaptırdım acaba? Beklenen adetten önce kan testi yapıp negatip çıkıp , adet gecikmesi yaşayıp hamile olan var mıydı aranızda? Kafamda deli sorular..

Kızlar bugun hastaneye gittim dayanamadım kan testi yaptırmaya. Sonucum negatif. Son adet tarihim 27 şubattı. 26 Mart da adet olmam gerekir. Henüz beklenen adetime gelmedim ya Bu kadar öncesinde acaba kanda çıkmıyor mu?Çok mu erken yaptırdım acaba? Beklenen adetten önce kan testi yapıp negatip çıkıp , adet gecikmesi yaşayıp hamile olan var mıydı aranızda? Kafamda deli sorular..

kızlar az önce peçeteye çok az leke geldi kahverengi yarına randevu aldım hemen ama acile gitsem mi ki ne dersiniz ? geçti şimdi yok kontrol ediyorum sürekli

Kızlar hamileligmin 5. Haftası icindeyim. Mart ayı bittiğinde doktora gitmeyi düşünüyorum sizce bebegimi gorurmuyum o zaman

Kızlar hamileligmin 5. Haftası icindeyim. Mart ayı bittiğinde doktora gitmeyi düşünüyorum sizce bebegimi gorurmuyum o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…