Tüp Bebek Sürecim

Günaydın ben bişey sorucam tüp bebek tedavisiyle yumurta transfer edildi bugün transferin 6. Günün fitili yaparken hiç zorlamıyordum ama son iki gündür fitili koyarken zorlanıyorum vajinam daralmış zor giriyor önce yoktu bu hamilelik belirtisimi regli belirtisimi yada neden oldu
Onu takma bende de olmuştu buradaki herkeste oluyor onu hamilelik ya da adet belirtisi olarak algılama. Çünkü ben aşılama yaptırdığımda da olmuştu tutmadı aşılamam hamile değildim. Şimdi tüp bebek tedavisinde de fitil atarken aynı şeyi yaşadım ama hamileyim. Sen parmağınla iyice ileri atmaya çalış canım

Herkese merhaba 29 ağustosta 2 tane 5.gün embriyosu transfer edildi yapıltırıcı işlemi de yapıldı sadece adet ağrısı gibi ağrım var normal mi

Herkese merhaba 29 ağustosta 2 tane 5.gün embriyosu transfer edildi yapıltırıcı işlemi de yapıldı sadece adet ağrısı gibi ağrım var normal mi
Bence normal canım, bol su iç doktorunun dediklerini uygula, maalesef regli belirtileri ile gebelik belirtileri hemen hemen aynı o yüzden hep muallakta kalıyoruz, umarım sana sımmsıkı tutunur bebiko:)

X