2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
valla bende üsten baksın istiyorum ama işte öyle dedi.Siz ne zaman gideceksiniz gidince yazar mısınız birde nasıl baktığını merak ediyorum
slm canim ben ilk 4.haftada gittim ve dr karından baktı çok küçük kese gördü 5.haftada tekrar çağırdı yine karından baktı alttan baksak belki daha rahat görülür ama hiç gerek yok herşey çok guzel dedi 6+3 te yine karından ve kalp atışlarını duyduk bebiside gördük 8.hafta da karından baktı 11.hafta gel ikili test yapalım dedi

Arkadaşlar hafif bir basdonmem onun haricinde iştah açıklığı falan yok bende hatta 1kiLo verdim sizce hersey normal mi ya

Kızlar bu midem kazınıyor falan diyorsunuz yaa benim belirtim olmadığı gibi midem falanda kazınmıyor benim gibi olanınız var mı?.. Ölsem meraktan bi doktora gidebilseydim

nerde yaşıyorsunuz peki :) doktor nereye gidiyorsunuz merak ettim

Kızlar bu midem kazınıyor falan diyorsunuz yaa benim belirtim olmadığı gibi midem falanda kazınmıyor benim gibi olanınız var mı?.. Ölsem meraktan bi doktora gidebilseydim
Benim bulantım yok ama kazınma oluyo 3-4 saatte bi acıkıyorum . Ne zaman gidiceksin canim doktora kotu düşünme herkeste olucak diye bisey biliyorsundur sende

Benim bulantım yok ama kazınma oluyo 3-4 saatte bi acıkıyorum . Ne zaman gidiceksin canim doktora kotu düşünme herkeste olucak diye bisey biliyorsundur sende
Ayyy valla bilmiyorum yaa inşallah herşey yolundadır... Çarşamba gitcem diye düşünüyorum tabii aksilik çıkmazsa ben hastaneye çok uzağım eşim askeri personel öyle kafamız esince çıkıp gidemiyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…