2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kizlarrr bu gun dktra gttim ben 6 hafta 2 gnlk hesapliodm 5 hafta 2 gnluk ckti sdece kse gorundu 15 gn snra tkrr gdecem

ulaşamadım ki kuzum yarın için de özellerde boşluk yoktu mecbur devletten aldım randevuyu çok tedirgin oldum aslında çok az oldu ama yine de korkuyo insan
canım leke gibiyse panik yapma hemen bütün bir pedi kaplayack kadar kanama olursa dr gidilmesi şakır şakır gelirse hemen koş git derim benm de leke oldu dr aradım aynen böyle dedi sonra 10 dk içinde artınca gitmiştim hastaneye

leke gibi çok çok az peçeteye geliyo çamasırıma gelmiyo o kadar az canım teşekkür ederim ferahladım biraz

Görürsün canım sabırla beklemek çok zor geliyor. Randevu günü bi türlü gelmiyo ama sonunda küçücük mercimeklerimizi görüyoruz

Evet zor ama beklicem devamlı doktora gitmek ultrsyona girmek çok zararlı bekliyorum o yüzden :) inşallah kalp atışınıda duyarım gitmiskenn

leke gibi çok çok az peçeteye geliyo çamasırıma gelmiyo o kadar az canım teşekkür ederim ferahladım biraz

yerleşme kanamasıdır o leke dediğim gibi beöyle damla damla kan gibi olunca panik yap tatlm ama leke devam ederse yarına kadar yarın bi git tedbirli olmak herzaman iyiir ama panik yapıp kasma kendini

Evet zor ama beklicem devamlı doktora gitmek ultrsyona girmek çok zararlı bekliyorum o yüzden :) inşallah kalp atışınıda duyarım gitmiskenn
Bende senin gibi yaptım canım sabırla bekledim hem keseyi gördüm hem kalp atışını. 7. Hafta git doktora en uygun zaman bence.

Bende senin gibi yaptım canım sabırla bekledim hem keseyi gördüm hem kalp atışını. 7. Hafta git doktora en uygun zaman bence.

Öyle yapicam diğer turlu birşey görünmese stres yapiyoruz benim gec döllenme oldu yoksa hafta olarak daha ilerideyim ama gec döllenme olduğu için haftami böyle ayarladim. Kesemi minigimi kalp atışını bir arada duyucam inşallah

Bisey demedim canm ben kalp atsini grecem die beklerken bebegi bile gremedim ya

Geç döllenmedir benimde oyle. Brn haftami ona gore ayarladim. Kendi hesabima gore doktora gittiğimde keseyi gormem gerekirdi ama gormedim. Geç döllenme olmuş dedi iki buçuk haftalık flan dedi. Bnde bekliyorum sabirla

kızlar nasılsınız bebıslerı gorenler olmus darısı basımıza :)

bu hafta ıcı gıdecegım bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…