2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Günaydın kızlar ben daha yeni kalkabildim nasıl bir uykum var anlatamam işe de ogleden sonra gelebildim :)

Kontrole gittim geldim kızlar 11.3 mm kese yolk sac görüldü 2 hafta sonrada bebeği görmek için çağırdı 5+5 görüldü ultrasonla göre
Maşallah canım bi kaç haftaya kadar gününü doldurur haftaya kalp atışını duyarsın. Bu arada topik bugün yorgun galiba. yazanlar az

arkadaslar ben bu aksam gidicem doktora inşalah hersey yolundadır

ben özel hastaneye gidiyorum ilk aksam gitmiştim doktorumu çok sevdim

aksam 7 den sonra geliyormus bende dedim madem 7 de geliyor bende o saatte giderim devam ederiz dedim.

baska bir doktor la sıfırdan baslamak herseyi anlatmak zor oluyor.

daha önce dış gebelik hikayesi var bende cnkü tekrar tekrar anlatmak can sıkıcı oluyor.

bgn raporumun son günü yarın iş bası yapıcam.

aksam inşallah hayırlı haberler alırım

daha kese görmedik biz çok heyecanlıyım

Hayırlı haberlerle gelirsin insallah canim aksama :) keseyi daha göremeyenler arasında bende varım :)

Hayırlı haberler alırsın inşallah canım bende bugün gördüm keseyi

Canım akşam 7 de acile mi gidiyosun anlamadım. Acildeki doktoru mu sevdin?

Canım akşam 7 de acile mi gidiyosun anlamadım. Acildeki doktoru mu sevdin?

ben 11 mar ta iş çıkışı gittim özel hastaneye kan vermiştim sonucu da oradaki doktora gösterdim

acil doktoru derken şöyle yukarı da normal muane odasında duruyor uzman kadın dogum uzmanı yine

hani aksam dogum vs olur diye bekleyen doktor.

öle acil kapısında girdiğimiz ilgilenen doktor değil

ztn hemşire de dedi çok fazla hastası var mış benım gibi aksamları özellikle gelen :)

böle güler yüzlü pozitif biri. bende çalıştıgım için açıkcası aksamları da işime geliyor

cnkü kimse olmuyor sıra beklemiyorm

ödeme yapıp hemen yanına çıkıyorum bekleyen de olmadıgı için uzun uzun konusuyor :)

yani aceleye getirmiyor doktor.

Hımm öyleyse çok iyiymiş. Bizim doktor çok iyi ama yoğun dediğin gibi. Muayene çok iyi geçiyor ilgileniyor ama tahlil sonuçlarını alınca arada soruyoruz ya acele ediyor o yönden şanslıymışın. Birde hangi hastane canım.

Kızlar ramzi teorisine bakan varmı? Ben anlamıyorum neye göre biliyorlar cinsiyeti. Doğru çıkıyomu bir bilen açıklasın lütfen?
Vajinal muayeneyle bakıldıysa eğer;

Sağdan girmiş gözüküyosa aslında solmuş ve ERKEK,
Soldan girmiş gözüküyosa aslında sağmış ve KIZ ,

Karından bakıldıysa eğer,

Soldan girmiş gözüküyosa gerçektede solmuş ve ERKEK,

Sağdan girmiş gözüküyosa gerçekte de sağmış ve KIZ,

Diye yazmis arastiranlar. Yani buna gore siyah kesenin icindeki beyazlik yani bebek sol tarafa yakinsa erkek sag taraftaysa kiz mi oluo

canım ben istanbul dayım
beylikdüzünde oturuyorum.

beyliküdzü tıp merkezi ne gidiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…