2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
değerim 187 olmuş, 2 günde 2'e katlamış inşallah sağlıklı devam eder.. yarın dra randevu aldım.. kan sulandıcırıcı kullanmaya başlayacağım... aranızda kullananan var mı arkadaşlar?

değerim 187 olmuş, 2 günde 2'e katlamış inşallah sağlıklı devam eder.. yarın dra randevu aldım.. kan sulandıcırıcı kullanmaya başlayacağım... aranızda kullananan var mı arkadaşlar?
Canım ben hamile kalırsam galiba kullanmak zorunda kalıcam
4 düşüğüm var ama hiç inceleme yapılmadı
2 oğlum olduğu için galiba,
Doktor normal olabilir erken düşükler dedi ama son 3 tanesi arka arkaya oldu düşükler
Eğer bu ay hamile kalırsam
pıhtılaşma testi hamileyken yapılıyor mu acaba
Yoksa direk kan sulandırıcıya mı başlatacak
Bazı doktorlar pıhtılaşma testi yapmadan direk veriyormuş önlem olsun diye

benımde ocak ayında 8 haftlaık bır kaybım oldu, ben testi yaptırdım bende pıhtılaşmaya yatkınlık cıktı, oyuzden dırek başlayacagız... yanlız bu tesler 1-2 ay arasında cıkıyor sonucu devlette.

Oo çok zaman geçiyormuş eğer hamile değilsem yaptırayım hemen
Neden ihmal ettiysem
1 saat uzaklıkta fakülteye gitmem gerek ilçede oturuyorum
Eğer hamileysem ne olcak ki şansa mı bırakcaz yoksa kan sulandırıcı mı kullancam acaba
Pıhtılaşma yoksa zararı olur belki kan sulandırıcının

Ben geçen eylülde kendim düşürdüm yani bekledim kürtaj olmadım boş gebelikti.
3 ay sonra aralıkta hamile kaldım o da 7 haftadan sonra kalbi durmuş kürtaj oldum şubatta

Ben geçen eylülde kendim düşürdüm yani bekledim kürtaj olmadım boş gebelikti.
3 ay sonra aralıkta hamile kaldım o da 7 haftadan sonra kalbi durmuş kürtaj oldum şubatta

keşke baktırsaydın 2.kaybından sonra ... bilemiyorum kan sulandırıcının zararı olur mu test yapmadan kullanınca ama en iyisi dr'a danışmak tabiki...

Cannim burda öyle çıkıyor ama ben ayın 14 ve 16 sinda bebek yaptim planliydi zaten yumurtlama testi yaparak o gunlee denk getirdik tam 2 haftalik oluyo

Cnm bebeğin haftası yumurtladıgın andan itibaren ölçülüyor yani SAT tarihinden itibaren sayılıyoır, yanı adet günün geldiğinde bebek 4 haftalık oluyor :) bu şekilde hesaplanıyor... yoksa yumurtanın döllenmesi dedğiğin gibi hepimizde adet gününden sonra yaklaşık 2 hafta sonra oluyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…