2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Can'ım henüz dün öğrendim henüz dr a gitmedim ama Bhcg 578 çıktı adetim 4gün gecikti burda bakıyorum çoğu 1000lerin üzerinde biraz moralim bozuldu sanki
Bide ilk denemede oldu hiç beklemiyordum perdede astım ağırda kaldırdım çok şükür bişey olmadı
şuan ne kadar olduğu önemli değil önemli olan katlanması o sayının.ohoo ben hamile olduğumu öğrenmeden 1 gün önce tüm evi yalayıp yuttum perde asmasından halı silmesine balkon panjurlarını fırçalarla yıkamasına neler yaptım hiç telaş etme bişey olmadı benim doktorum düşen bebeklerin %90ı sakat bebekler zaten dedi mutlaka bi anormallikleri olurmuş o yüzden düşerlermiş.

Gunaydin kizlarr ben gece gaz sancisi sabahta bel agrisi bacak agrisiyla uynadm yatiyorum simdi havalarda kotu dikkat edelm hasta olursak yandik

Geldimmm :)
Ilk muayenemi oldum yalniz ufak bir kist varmis 4 cm ya da mm dedi duymadim tam. Ama sorun yokmus bebek ondan besleniyormus sanirim. Haftaya carsamba ya da cuna tekrar gel dedi. Bebek cok kucuk oldugu icin sadece kisti gorebildi.
Uzuldum onu duyunca biraz
: (
Birde folik asit verdi bugun kullanmaya baslicam bakalim

selam canım :KK66: benim ilk hamileliğimde de böyle bir kist görüldü ve ben duyduğum an endişelendim hemen sonra doktor bana kızdı aynen dediğin gibi bunun ilk aşamada bebeği besleyen o yapı olduğunu bazı kadınlarda kist gibi olup sonra kaybolduğunu söyledi aynen kayboldu gitti yani onu hhiiiiiiiiç kafana takma :)

merhabalar...ben de rüyamda bebek emziriyordum.2 gündür hafif bulantılarım var.Doktora ilk bugün gideceğim.güzel haberlerle geliriz inşallah hepimiz.
İzmir li arkadaşlar hangi doktora gidiyorsunuz?

evettt hemde fena ama ayni zamanda cok ani cikislarim var.. onu farkettim bi sinir olup ertesi saniye aglayabiliyorum.. cok hassas cok duygusal oldum.. :))
Evet ya. Eşim de bendeki siniri fark etti. Hatta bir konuyu kızmışsam, hırrrrr hırrrrr diye sesler çıkartıp ortamı yumuşatıyo garibim :)

Merhaba arkadaşlar bende haziran annelerine katıldım dün itibariyle :) forumu takip edicem birbirimize destek olalım dışarda herşey herkese rahat sorulamıyor maalesef
Benim 4+3 henüz mide bulantısı yok sadece adet sancısı karın şişliği var ilk günlerden karnım sertleşti umarım geçer 8 ay geçmez yoksa :)
Hosgeldin canim aramiza

KiLar dr dan geldik keseyi gorduk cok sukur dr kesenin olcusunu soylemedi suan onemi yok dedi 10 gun sonra kalp atislari için gel dedi reaim verdi neresinde yaziyorsu olcusu
Gözün aydın çok sevindim. Inşallah kalp atışlarını da duyarsın birdaha ki gittiğinde.

Ruyamda bugun kendi bebegim varmis emziriyordum gogsumden sut cikiyordu ruya tabirine baktim guzel mis anlami sut gormek kiz cocuguna isaretmis hayirlisi insallah
Hayir olsun canim ruyan. Bende ayni ruyayi hamileligimi ogrenmeden 1hafta once gormustum anlaminada bakmamistim. Cok guzelmis anlami. Benimde icime kiz doguyo. Bi kitapta okumustum eger belirtiler hep solda olursa sol gogus daha cok siser vs. bebek kiz olurmus benimde belirtilerim genelde oyle ama Allah bilir tabi hayirli evlat olsunda.

Kızlar hamilelikte tuz tüketimi hakkında bilgisi olan var mı.
İlk aylarmı sakıncalı son aylarmı
Ödem yapıyomuş diye duydum
Bana az ye falan demedi hemsire. Sadece iyotlu tuz ye onuda guzel bi kavanozda gün ışıgından uzak tut dolabin icinde iyotu azalmasin dedi canim. Ama herseyin fazlasi zarar tabi. Normal tuket bence bi sorunun yoksa

X