2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Bence en alt basamaktan basla idrar testi yap kan vermden once biraz sinyal verir az cok suphelerin olumlu yondeyse werirsn kanini bana direk kan wermek dha zor gelio sifiri gorunce
Evet
Bi de sıfır çıkınca herkes bana bakıyor da aptal bi duruma düşmüşüm gibi hissediyorum

Daha önce 9. Gün kanda hcg 7 ertesi gün 14 çıkmıştı
Ama çıkmazsa üzülürüm erken mi daha tekrar mı yaptırsam falan
Bekliyim de çıkmazsa da yok derim bari
Varsa kanda pazartesiye çıkması gerek tabi
Şu hafta sonu geçse bi belki silik de olsa idrarda da çıkabilir
Kısmet artık Allah bilir
evet benim o gün gecikmeli bir şekilde silik çıktı hemen gidip kan verdim. ptesi idrar da geç de olsa silik çıkabilir

Bu arada ben sağlık ocağında vermiştim ilkini. sonucunu internetten bakabileceğimi söyledi dr. böylece kimse ile muhattap olmayacaktım negatif olsaydı. Allah tan pozitif çıktı. Aklınızda olsun sağlık ocaklarında verd tahlil sonuçlarını bulunduğunuz ilin halk sağlığı sitesine girip HSL (halk sağlığı laboratuarı) tıklayıp, online sonuç tan girip bakabiliyorsunuz. haberi olmayan arkadaşlar varsa

Gunaydin.. nasilsini?
basagrisi veya agirlik olarak hisseden varmi? kafayi yicem dunden beri.. gecen gunde oldu.. midem zaten bulaniyo canim hic bise istemiyo

aynen senin sabırla bizleri takip edişin çok yüreğimi dağlıyor aramıza dahil olmanı çok isterim
Canım normalde olsa ancak şimdilerde daha heyecanla beklemeye başlardım
Ama bu ay çok değişik oldu nerdeyse 15 gündür hamile miyim acaba diyorum
22 ağustosta adet gördüm
Adetin 26. Günü akıntı içinde çizgi şeklinde kan gördüm
Bikaç gün de sanki akıntı çok az sarıdan turuncuya dönükmüş gibi oldu
Ama hiç kanama olmadı
Hamile miyim diye test yaptım negatif hatta kan da yaptım negatif
Ovulsyon testi aldım orda bikaç günde pozitif çıktı
Belki de yumurtlama günlerim diye değerlendirdim:)
Ve ateşim yüksek son günlerde ve hala adet olmadım
Ovulasyonun çok yüksek çıkması arefe günüydü
En azından ateşimden tam bayramda yumurtlama olduğunu anladım
Bekliyorum şimdi

selam kızlar bnm de bat8 ekim eğer hamileysem bende haziran annelerine katılıcam
bendede çok belirti var
sol kasıkta batma halsizlik
göğüslerde hassasiyet
o kahverngi pembemsi akıntıyıda gördüm
kokulu ve koyu idrar mide bulantısı çok hafif
duygusallığım aşırı derece arttı dün ikinci ağlama krizimi yaşadım durduk yere eşim neden ağlıosun diyo cevap bile veremedim cevap bulamadım
dün sabah test yaptım beyaz bi çizgi belirdi kısmet diyelim nasipte varsa olur inş.

hoşgeldin cnm

bendede var o baş ağrısı ağırlık canımda bişi istemio
Gunaydin.. nasilsini?
basagrisi veya agirlik olarak hisseden varmi? kafayi yicem dunden beri.. gecen gunde oldu.. midem zaten bulaniyo canim hic bise istemiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…