2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
ya onuda anlamıyorum midesi bulanmıyomu ya benim kızımda bazen bişey içerken sallanmak istiyo
Bulanıyor demekki canım tuhaflar anlamıyorum bazen hiç. Huy edindi onu resmen. İçmeyince ısrar etmiyorum bir süre sonra tekrar deniyorum yok. Aç gezmesin diye az sallar gibi yapıp indiriyorum ayağımdan bende devam ediyor içmeye

Kızlar oğlum hiç birşey yemiyor. Ne koysam önüne reddediyor. Mama, süt içmiyor.
Sabahtan beri sadece 3 dilim patates kızartması, bir mandalina suyu az öncede yarım meyve püresi yedi o kadar kaldı ki gece fln beslenme yok. Günlerdir böyle.
Doktor olabilir diyor ama sanırım bir sorun var. Doktor değiştirsem iyi olacak gibi.

Sabahtan beri sadece 3 dilim patates kızartması, bir mandalina suyu az öncede yarım meyve püresi yedi o kadar kaldı ki gece fln beslenme yok. Günlerdir böyle.
Doktor olabilir diyor ama sanırım bir sorun var. Doktor değiştirsem iyi olacak gibi.
Hala yemiyor mu canım?

evet canım hayırdır
Şuan ne durumdasiniz nasıl oldu vücudunuz bizde. Geçen haftaki kontrolde alerji miz yoksa ciltten kaynaklı mı bı karar verilemedi la Roche posary lipikar baume AP+ verdi şampuanı müzik da değiştirdik mustela ile yaptığın başka bı yöntem varmi

Son düzenleme:
benim oğlum da 2 ay önce böyledyi. görünüde bir sıkıntısı yok. ağlama yok mızmızlanma yok. doktor kontrolünde feci şekilde boğaz enfeksiyonu olmuş yeşil olmuş bademcikleri dei. meğersem yutmamak için yemek yemek istemiyo su içmek istemiyo. bi baktır istersen cnm. acısına alıştığı için gıkı çıkmamış yavrumun.

benim oğlum da 2 ay önce böyledyi. görünüde bir sıkıntısı yok. ağlama yok mızmızlanma yok. doktor kontrolünde feci şekilde boğaz enfeksiyonu olmuş yeşil olmuş bademcikleri dei. meğersem yutmamak için yemek yemek istemiyo su içmek istemiyo. bi baktır istersen cnm. acısına alıştığı için gıkı çıkmamış yavrumun.
Geçmiş olsun canım. Götürdüm doktora bir kaçgün önce üst solunum yolu enfeksiyonu olarak teşhis koydu.
Ama iki gün resmen hç birsey yemedi önceden de ara ara yemezdi ama süt ve mama içerdi gün boyu yeter o ona derdim. Bu sefer ne süt ne mama ne çorba ve buna rağmen keyfi yerindeydi
Neyseki düzeldi bugün. Az az da olsa yiyor.

Şuan ne durumdasiniz nasıl oldu vücudunuz bizde. Geçen haftaki kontrolde alerji miz yoksa ciltten kaynaklı mı bı karar verilemedi la Roche posary lipikar baume AP+ verdi şampuanı müzik da değiştirdik mustela ile yaptığın başka bı yöntem varmi
aynı marka aynı ürünüü kullanıyorum birde onun jelini aldım sabah akşam baume ap+ yı kullanıyorum yanak ve kollarında var bizim baya geçti birde içinde inek sütü olan hiç bişeyi vremiyorum keçi sütüyle yapıyorum onun yiyeceği şeyleri ekstra öyle paketli gıdalar vermiyorum bide gün aşırı La Roche Posay Lipikar Syndet AP+ ile de yanak ve vücudunu yıkıyorum saçına sebamed kullanıyorum

Kızlar benim kızım da banyo yapmak istemiyorum. Kış diye haftada bir yıkanıyor ama bir görseniz feryat figan. Anlamıyorum cok severdi ne oldu?! Resmen sırtını yıkarken ağlamasindan cigerlerinin titrediğini elimle hissettim. Yani cok kötü ağlıyor...

Kızlar benim kızım da banyo yapmak istemiyorum. Kış diye haftada bir yıkanıyor ama bir görseniz feryat figan. Anlamıyorum cok severdi ne oldu?! Resmen sırtını yıkarken ağlamasindan cigerlerinin titrediğini elimle hissettim. Yani cok kötü ağlıyor...
Bir ara bizimki de yapıyordu, farkettik ki gözleri yanıyormuş. Hemen şampuan değiştirdik. 10 gün sonra filan geçti.. Belki senin kızı da huzursuz eden bir şey vardır.. Belki banyo soğuk geliyordur, soyunmak istemiyordur..

aynı marka aynı ürünüü kullanıyorum birde onun jelini aldım sabah akşam baume ap+ yı kullanıyorum yanak ve kollarında var bizim baya geçti birde içinde inek sütü olan hiç bişeyi vremiyorum keçi sütüyle yapıyorum onun yiyeceği şeyleri ekstra öyle paketli gıdalar vermiyorum bide gün aşırı La Roche Posay Lipikar Syndet AP+ ile de yanak ve vücudunu yıkıyorum saçına sebamed kullanıyorum
Ben sadece akşamları baume AP+kullanıyorum sabah uyuyor çünkü kol ve bacak arkalarında var birde mustelanin saç ve vücut olanını aldık aynı zamanda la Roche posayin vücut yikamasini aldık sabamed birakin dedi aldığımız eczacı bayan

Saçını yıkarken oğlumda öyle yapıyor canım. Su yüzüne gelince hoşlanmıyorlar pek. Önce sadece vücudunu ıslatıyorum saçına su değmeden. Yıkıyorum sonra saç kısmına geçiyorum en son bir tur daha vücut. Biraz uzun sürüyor ama eskisi kadar ağlamıyor en azından.
Yada farklı bir sıkıntısı vardır. Su sıcak yada soğuk geliyor olabilir. Şampuan değiştirdiyseniz ondan olabilir.

X