2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Kese ne zaman. Görünur acaba. Bır de ben kan değerime göre 2 3 haftalikm ama takvime göre 4+2

Bu durum ben de de muallak.Hatta ilk muaynemde düşük yapıyorsun kese falan yok dedi.gün aşırı kan ölçümüyle belli oldu.geç döllenme durumu.İlk bebeğimde de Geç döllenme olmustu.HCG değerim dün 894,5 . sat a göre 6 haftalık ama değere göre 4+2 dedi doktorum.pazartesi kese görünür 15gün sonra kalp atısı dedi.
Oğlumda 5 haftalıkken alttan muayne ile göründü kese ama içinde henüz olusmamıstı.kalp atısı 7.haftada bellı olmustu.

ben de aranıza yeni katıldım kızlar, pazartesi çok halsizdim acile gittim, reglim doğum kontrol hapını bıraktığımdan beri her ay 1-2 gün kaydığından tam hesaplayamıyorum ama 3-4 gün kadar bir gecikme vardı. beta hcg sonucum 88 çıktı, sat 26 ağustos. acildeki doktor bu değer çok düşük, her türlü ihtimal olabilir diye moralimizi bozdu haftaya salı kendi doktorumdan randevu aldım, çok endişeliyim, inşallah ultrasonda görebiliriz bebişi

İnşaallah canım
Moralini bozma bazen geç döllenme ya da geç karışabiliyor hormon kana
Zaten sen de tam adet gününden emin değilmişsin
Belki de kısa süre önce hamile kaldın
Ama önemli olan hcg nin 2 günde bir 2 kat artması

evet SAT'a göre düşük ama geç döllenme olabilir cnm bozma moralini

İnşallah sağlıklı bir şekilde büyüyordur, acildeki doktorlar önümüzdeki haftayı bekle dediler o yüzden tekrar tahlil yaptırmadım. salı günü öğreneceğiz durumunu

Benim de son adet 29 ağustos ama dün kese görünmedi. Herkeste değişir mi acaba. Beta hcg kaçtı o sıra
Doktorum 4 haftayı geçmiş kese görünür hcg ye baktırmana gerek yok demişti gitmeden önce. 4+3 dü öğrendiğim de aynı günde gittim doktora. O yüzden baktırmadım. Üstten gözükmezmiş ama alttan mı baktı sanada ?

Arkadaşlar hamilelikte tansiyon düşüklüğü olabiliyormuş. Yatarken sol tarafa yatmak daha iyiymiş o yüzden. Az önce gebelikle ilgili bir sitede okudum.

Evet canım alttan baktı. Rahim duvarı kalınlaşmış falan dedi ama pek deneyimsiz gelse de bana yine de bi keseyi görmesi lazım. Daha belirmedi demek. Cmt. Kendi doktorum gmrür inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…