2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
tamam canım sağol eve gidince yapayım bende. benimde üstten görünmedi alttan baktı o zaman gördü kaç haftalık diye sordum şuan bişey söylemek yanlış olur dedi bana da haftasını söylemedi.

Ay marketten neler aldığını yazar misin . Hatta foto. bende bişiler alıyim diorum. Hani okulda falan dolabıma atiyim.şimdi mesela okuldayim kantin de yok .kurucâ çay içiyorum.
tamam canım öğlen yemek arasında gidicem markete; tek tek yazarım. gitmişken yeşil çayda alıcam o daha iyi siyah çay yerine onu içebilirsin sende

Kizlar bitki cayi icmeyin bence nolcagi belli olmaz aman baskasina olmaz bize olur:) normal cayda bi bardak acik icileblio sut falan icicez napalim idare edicez cerez yicez atistirmak icin kuru kayisi falan meyve

Folic asit hamile kalmak için kullanılmıyor ki bebeğin beyin gelişimi ve anormallikler olmasın diye kullanılıyor.
Biliyorum canım da sanki gebeliği engelleyici bi etkisi var gibi
Ya da hamile kalmayı çok bekleyip psikolojik olarak mı etkileniyor folik asit alanlar acaba

Bazılarında erken başlıyormuş ama
Benim de küçük oğlumda ilk 4+6 mış vajinal kese görünmüştü
Bulantı yoktu
On gün sonraya çağırdı doktor
İkinci kontrole gitmeden birkaç gün önce şiddetli başlamıştı bulantım
Yani 6. Haftanın içinde
Hatta kontrolde çok bulantım var demiştim ilaç verdi
Hiç işe yaramadı kullanmadım ben de
Sabah gözümü açar açmaz lavaboya zor yetişiyordum
Öğürmekten boğazım küçük küçük kanıyordu
4 ay kadar sürdü

Kızlar adetim 2 gün geçmişti şimdi sancım başladı bide kahverengi leke geldi Yerleşme kanaması olabilir mi aksama test yapıcam

Bebeğinizin kalp atışlarını duyanlar son adet tarihiniz nedir,yada tam olarak kaç haftalıkken görünüyor kalp atışları bilginiz varmi

Hamilelere özellikle zencefil çayı öneriyorlar zaten canım
Yine de 2 fincanı geçmemek lazım
Hem gribe iyi gelir
O tuzlu şeyler bana hiç iyi gelmemişti
Gece yatağın yanına koyuyordum çünkü sabah gözümü açar açmaz öğürmeye başlıyırdum ama o tuzlu krakerleri de çıkarıyordum malesef
Hatta sanki daha kötü yapmıştı beni
Sen dene ne iyi gelirse onu yap
Doktor çay tabağına koyup yiyeceksin gerekirse demişti
O kadarını bile mide kaldıramıyormuş
Ben aylarca sadece yoğurt ekmek yediğimi biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…