2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Ben yaşamadım kanama vs adetten önce hiç ama bahsettiğiniz tarihe göre adetten bir hafta öncesi oluyor. yerleşme kanaması olabilir mi diye düşündüm. Eğer istiyorsanız öyledir inş

Hayrlısı inşallah. Evet yaklasık ıkı aydr dsunuyoruz beklıyoruz bakalım. Normalde bugun kan testı yaptrayım dyodum olmadı yarın gdıcem ıns bi dr a. Çok benzıyo adet belırtılerıne ondan ınsanın aklına hep bi 'acaba' takılıyo..
Tesekkur ederım bu arada.. Sizn de bebegınız hayırlı olsun

Bebeğinizin kalp atışlarını duyanlar son adet tarihiniz nedir,yada tam olarak kaç haftalıkken görünüyor kalp atışları bilginiz varmi
Pazartesi keseyi gördük alttan yalnız. haftaya cuma yani 9 ekimde kalp atışını dinlemeye çağırdı. Son adet 28 ağustos. Gün sayıyoruumm :)

öğlen vakti neler yiyiyoruz bakalım bugün
Ben 2 bardak çay içtim ama açık içtim
Kahvaltı yaptimm . Peynir şeftali reçeli ( kendim yaptım ) rejimdeydim bıraktım ekmek yedim
Ay hep böyle bildirsek süper olur . Hem kim ne yanlış bişi yiyorsa görur uyarırz hem de ek ne gerekiyor sa öğrenmiş oluruz

Kızlar bugün dünki gibi şiddeti kasık ağrım yok çok şükür ama midem çok bulanıyor bugün de. kusucak gibiyim çok fenaa midem ağzımdaa

Ay inşaallah canım
Benim hamile kalamama sorunum yoktu da ondan dikkatimi çekmişti
Belki de çok bekleyince psikolojik olarak etkileniyoruz ondan olmuyor
Eveet psikolojik tamamen. Ben bu ay sallamamıştım hiç beklemiyordum sürpriz oldu o yüzden takınca olmuyor.

Pazartesi keseyi gördük alttan yalnız. haftaya cuma yani 9 ekimde kalp atışını dinlemeye çağırdı. Son adet 28 ağustos. Gün sayıyoruumm :)
Ay ay masallahhhhh . Ben su an sadece kan testi ile duruyorum ama doktora sordum bekliyorum . Biraz zor gözüküyor ama cuma giderim belki haftaya yani

Eveet psikolojik tamamen. Ben bu ay sallamamıştım hiç beklemiyordum sürpriz oldu o yüzden takınca olmuyor.
YA bu muhabbeti hamis olmadan önce çok duydum çok okudum hatta doktorum da öyle dedi bana . Ama ben gayet takik hamis kaldım. . Kafa bi milyon ve stres hat safhadayken. .. ve ben hiç takmadan duramicamà göre hamis de kalamam diodum

Kızlar bugün dünki gibi şiddeti kasık ağrım yok çok şükür ama midem çok bulanıyor bugün de. kusucak gibiyim çok fenaa midem ağzımdaa
Aslında bulantı çok fena ama
Gebeliğin iyi gittiğini gösteren hormon artışıyla bulantıda genelde artıyor
O yüzden indan bekliyor sanki bulantıyı
TAma ben de gerçekten çok kötü olmuştum
3, 4 kilo vermiştim
Mayısta öğrenmiştim hamileliğimi ama oğlum 2. Sınıfa gittiği için
Haziranda okul kapanınca hemen anneme gitmiştim 2 ay orda kaldım
Yemek yapmam mümkün değildi çünkü

Lilycmm ayni gun adet olmusuz ins ayni gun dogum yaparz hastaneden konusurz ogunde:)

Lilycmm ayni gun adet olmusuz ins ayni gun dogum yaparz hastaneden konusurz ogunde:)
Canım sen lyly ler karıştı galiba:))
28 ağustos sat olan lyly ben değilim diğer arkadaş.
Amin inşaallah ikiniz de sağlıkla alın bebeklerinizi kucağınıza
Ben bekliyorum şu an adetime 1 hafta var

Kese ne zaman. Görünur acaba. Bır de ben kan değerime göre 2 3 haftalikm ama takvime göre 4+2
5.hafta ile kese görünmeye başlıyor 6. hafta sonunda da kalp atışları, kan degerıne hafta cok saglıklı olmuyor herkesın kan degerlerı farklı oluyor, hafta kesenın buyuklugune gore yada SAt'a göre belırlenıyor cnm

Sürekli devam eden yok ama ara ara oluyor.dün gece bi an ayağa kalkınca kramp girdi sağ tarafıma ama kısa sürede geçti

Aa olsun allah soletti sende hamile
Canım sen lyly ler karıştı galiba:))
28 ağustos sat olan lyly ben değilim diğer arkadaş.
Amin inşaallah ikiniz de sağlıkla alın bebeklerinizi kucağınıza
Ben bekliyorum şu an adetime 1 hafta var
Aaa olsun sende hamis kal:) denk gelir ztn 1 haftanin onemi yok sezeryanda olurmu olur:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…