2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
canım kanama ultrasonda mı görüldü
Doktor hareketlilik var dedi. Sonra kanama alanı var dedi.
geçmiş olsun cnm, yorma kendını dınlen...
Teşekkür. ....
raporumu uzatırımda bugünleri atlatsam bi ya hayır ben kendimi zorlayıp başkaları mağdur olmasın çalışayım dedim bunun pişmanlığını yaşamak istemiyorum. ağrım vardı bir de doktorun sık çağırması önemliydi tedavi ile oldum sonuçta. Daha gitmesem 1 hafta daha vardı. Neyse yaradana duadan başka ne ediyim. Olacağı varmış.

Canm dinlen yat yani progestanini ic duzelir Allah izin verdyse ben duydum kanamali alani olup kaybolan hatta progestanin igneside yapiliyo guclu bildklerm bunlar dikkat et canm

canım ben aylarca dinlendim ilaç kullandım şükürler olsun şimdi dünyalar güzeli bir kızım var, atlatılır..

canım ben aylarca dinlendim ilaç kullandım şükürler olsun şimdi dünyalar güzeli bir kızım var, atlatılır..
Canm dinlen yat yani progestanini ic duzelir Allah izin verdyse ben duydum kanamali alani olup kaybolan hatta progestanin igneside yapiliyo guclu bildklerm bunlar dikkat et canm
Teşekkür ederim fazla stres yaptım. Ve olumsuzlukları gördükçe çok etkilendim bilerekte bakmak istedim neler olabilir diye. Fazla girmemeyi bi şey düşünmemeye karar verdim bundan sonra. Ama iğne de verebilirdi neden vermedi acaba bana gösterdi böyle ince hafif uzun küçük bi alandı. Doktorda küçük dedi ama.

Son düzenleme:
slm kızlar ya çok sayfa olmuş fırsat bulamadım hepsinin okumaya ama bi ara kaldım yerden devam etcem. sıkıntı yaşayan arkadaşlar hepinize geçmiş olsun. Allah yardımcınız olsun. Dün bende 5+4 te kese görmeye gidebildim sonunda ve karından ultrasonla 10 mm kese gördük çok şükür şekli, tutunduğu bölge vs çok iyi, kanama falan da yok dedi dr . ayın 21 in de kalp atımı için gel dedi bakalım. benden bu günlük bu kadar, kendinize iyi bakın görüşmek üzere

hemde nasıl inşallah güzel haberler alacağız.
bende salı günü gidicem :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…