2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Oh be benim gibi biri... ben de 3 yıllık evliyim. Her gören soruyor ediyordu..bendé face de paylaşmadim ama..okulda çevre de heryerde Sorana söylüyorum 1 aylık die

içinde b12 vitamini yokmuş, b12 vitamin eksikliği varsa tek başına kullanılamaz yazıyor da tedirgin oldum
Folbiol için ben de bişiler duymuştum da. Doktor elinde varsa devam et dedi.. henuz tahlil falan yapmadı bana da . Ben şey icn sormustum 5 mg kullaniyorm fazlası zarar diolar dedim. O da vücut fazlasını atıyor zaten içmeye devam dedi

tahlil yapmadan verebiliyorsa benim de içmem de sakınca yok demektir :) normalde kaç mg ki 5 fazla olsun bir bilgim yok bu konuda

canım doktor mu önerdi sana da, bana folidoce verdi de doktor ben bunu aldım...
Ben Hamilelikten önce kullanılmalı die biliodum kendim eczaneden aldım. . Benim ankaradaki doktorum da. Ben folidoce yazıyorum. Ama folbiol da olur dedi.. burdaki doktor da iç deyince yeni paket almıştım onu içiyorum ben de.

içinde b12 vitamini yokmuş, b12 vitamin eksikliği varsa tek başına kullanılamaz yazıyor da tedirgin oldum
cnm folbiol içindeki folik asit miktarı 5 mg ve çok yüksek benim doktorum prof perinatolog tavsiye etmiyor.Çocuklarda otizme yol açabiliyormuş. 0,4 mg olandan kullanman lazım. b12 ile duyduğun şeyde doğru ikisinin bir arada kullanılması tavsiye ediliyor. Bu cografyada yaşayan insanlarda büyük oranda B12 eksikliği çıkıyor.

ayyy, deme ya yine eczane yolu göründü

ayyy, deme ya yine eczane yolu göründü
canım benim ilk gebeliğimde sıradan bir doktora gidiyordum özel hastahane idi ama düz uzman doktordu ve kötü bir tecrübe geçirdim mesela bir başka hastasına sorsan belki aynı doktor için iyi doktor diyebilir çünkü gebeliğinde sorun çıkmayacak olarak yazmışdır anlında aslında iş doktorunda değil kaderindedir o kişinin ve bu nedenle düz doktorların kullanabilirsin demesine inanmıyorum ben. çünkü o kadar umursamaz ve o kadar rahat bir adama çattım ki onu da yap bişey olmaz bunu da kullan bişey olmaz derken bebeğimi kaybettim. hem de adama son kontrole gittiğimin akşamında.Her konuda bir üst akla danışmakta fayda buluyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…