2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Gunaydinnn haziran anneleriii :)
Benim belirtiler azaldi kasik karin agrim gecti goguslerim agiriyor simdide...
Belirti olsaa olmasin diyorum simdi yok niye yok diye kuruntu yapiyorum bu hep boyle gidecek galibaa

günaydın kızlar
herkese mutlu pazarlar diliyorum.
bir haftayı daha geride bıraktık bebekler yavaş yavaş büyüyor.
bende şuan için göğüs ağrısı dışında belirti kalmadı diyebilirim tabi çok sık acıkma mide problemlerini saymazsak..
bazen diyorum ki acaba bebek kayboldu mu? sonra da saçmalama elbet kanama vs olurdu. sanırım 7,5 ay bu şekilde geçicek hareketlendikleri zaman çok iyiyken harekt yoksa yine bir endişe durumu olucak herhalde.
her aşamasını dolu dolu yaşayalım kızlar
ben salı ya da çarşamba kalp atışı için gidicem fakat duyucağım konusunda çok ümitli değilim
bakalım bebişinin kalp atışını duyan ilk anne kim olucak.
çok hevesliyim bebek kıyafetleri görünce çıldırıyorum
hepsinden almak istiyorum artık

Ya millet benim akıntılarım başladı tekrar korkuyorum .. Böyle olan akıntıdı olan var mı beyaz hafif döküntü giibi de oluyor. Kahverengi ve kırmızıya fönecek diye korkuyorum.

Güzel anneler 6. Haftam bitti şükür fakat Düne kadar kasıklarımda ağrılar oluyor du bugün hiç bişey hissetmiyorum , benim gibi olan var mı normal mi

kızlar doktor nokta gibi bisey gosterdi ultrasonda daha cok kucuk dedi.simdi keseyi gormus mu olduk yani
Benim de aynen öyle . Küçük bu siyahlık gösterdi kese bu dedi. Bebek nerde ki içinde mj ay bilemedim. Haftaya gene gel dedi tahlil yapacakmış guatr neyin. ..

Benim akintim ilk gunler coktu simdi azaldi ama tamamen bitmedi beyaz akinti normal deniyor canim.
Evet bende belirti olmayinca acaba bebek yokmu diyorum ama kuruntu yapmayalim hepimiz 1 ayi gectik olsa Allah korusun anlariz agri kanama olur rahat olun kizlar

benimde hergun olan kasık agrim gecti ara sira geliyor eskisi gibi siddetli deil ama siskinlik devam simdiden kocaman gibi görunuyo göbegim

Bir şey daha danışacağım sizlere hamile olduğumu öğrendiğimden bu yana benim ara ara kaşıntım oluyor kaşıdığım yer sinek ısıtmış gibi kabarıyor böyle olan var mı

Anneler instagram kullanan varmi? ben daha akraba ve arkadaslarla paylasmadim instagramima dogru duzgun paylasim yapamiyorum.. birtane daha acmayi dusunuyorm gebelik boyunca paylasimlar icin baska kullanan varmi??

Ay benimde cin takvimi erkek diyo rus takvimi kiz
Ay benimde cin takvimi erkek diyo rus takvimi kiz
allah bilir bunlar eğlencesine yaptığımız şeyler zaten % 50 :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…