2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Kizlar ben henuz kadin doguma gitmedim aile hekimine gittim kan verdim ogrendim hamile oldugumu ilk sonucum 578 di adetten 3 4 gun sonra dr dusuk dedi 2 gun sinra yapalim dedi bugun baktim 1250 olmus yani gayet guzel artiyor ama dr 2000 lere cikmasi lazim dedi belki gec dollenmedir artio sonucta hafta hesabi degisebilir hata payi illaki olabilir yani adet gecikmesinden 6 gun sonra 1250 cokmu dusuk

Kizlar ben henuz kadin doguma gitmedim aile hekimine gittim kan verdim ogrendim hamile oldugumu ilk sonucum 578 di adetten 3 4 gun sonra dr dusuk dedi 2 gun sinra yapalim dedi bugun baktim 1250 olmus yani gayet guzel artiyor ama dr 2000 lere cikmasi lazim dedi belki gec dollenmedir artio sonucta hafta hesabi degisebilir hata payi illaki olabilir yani adet gecikmesinden 6 gun sonra 1250 cokmu dusuk

bende beklenen adet gunun ertesi gun 126 cikti herkeste 500-700 cikiyo fena takip uzulmustum ama 3 gun oncesi 20idi ve dr cok guzel yukseliyo demisti.. yukselmesi onemli cnm.. bendede buyuk ihtimal gec dollenme olmustur dedi

hayır değil canım boşuna üzme kendini 2 günde iki kat artacak sadece

Oh be benim gibi biri... ben de 3 yıllık evliyim. Her gören soruyor ediyordu..bendé face de paylaşmadim ama..okulda çevre de heryerde Sorana söylüyorum 1 aylık die :KK66:
Aynen canım milletin bebek yokmu niye olmuyor sorularından bıkmıştım. Hemen söylemeye başladım herkese :)

canım benim ilk gebeliğimde sıradan bir doktora gidiyordum özel hastahane idi ama düz uzman doktordu ve kötü bir tecrübe geçirdim mesela bir başka hastasına sorsan belki aynı doktor için iyi doktor diyebilir çünkü gebeliğinde sorun çıkmayacak olarak yazmışdır anlında aslında iş doktorunda değil kaderindedir o kişinin ve bu nedenle düz doktorların kullanabilirsin demesine inanmıyorum ben. çünkü o kadar umursamaz ve o kadar rahat bir adama çattım ki onu da yap bişey olmaz bunu da kullan bişey olmaz derken bebeğimi kaybettim. hem de adama son kontrole gittiğimin akşamında.Her konuda bir üst akla danışmakta fayda buluyorum.
haklısın.. çok geçmiş olsun, aslında ben folidoce aldım önce, yanlışlıkla çöpe attım iyi mi

Sat ne kadar canım

Kizlar kabizlik icin tawsiyenz warmi agliorm hergun wc de;;(;(
Canım aynı sorun bendede var 15 gündür çekiyorum çok zor ben her sabah aç karınla kayısı yiyorum üzerine de sıcak su içiyorum akşam yatmadan önce de kayısı suyu içiyorum onun üzerine yine ılık su içiyorum biraz faydası oluyor birde günde 3 litreye yakın şu içiyorum ama şişkinlik hergün devam ediyor şimdi bile Karnım balon gibi ama başka yapabileceğim birşey yok yarın Dr. A gideceğim soracağım bakalım birşey diyecekmi . Kayısı birazda olsa faydası oluyor ama kara kayısı ye bana hemşire öyle söyledi birde kuru incirin faydası varmış yapabilirsin kayısı suyuna bir yemek kaşığı zeytinyağı karıştır ve iç. Birazda olsa faydası oldu bana ama gaz ve şişkinlik devam ona çare bulamadım.

kızlar aranızda folbiol kullanan var mı :anneadayı:

Ben kullaniyorum canim yaklasik 4 aydir. Onceki doktorum bidahaki hamilelikte planlamadan 3 ay once basla folik aside demisti o zamanda bu ilaci kullaniyordum. Tekrar kadin doguma gideyim gorusucem bakalim ne diyecek

bende beklenen adet gunun ertesi gun 126 cikti herkeste 500-700 cikiyo fena takip uzulmustum ama 3 gun oncesi 20idi ve dr cok guzel yukseliyo demisti.. yukselmesi onemli cnm.. bendede buyuk ihtimal gec dollenme olmustur dedi

Rahatlattin beni canim aile hekimi sonucta kadin dogum uzmani degil agzindan zorla laf cikio. Demirim sinirin altinda baya ben demesem demir ilaci yazmiycakti tabi istersen yazarim dio

Merhaba kızlar
Sizler ağır birsey kaldiriyormusunuz.ev işi yapıyormusunuz.benim 4 yasinda 16 kg bi kızım var mesela uyuyunca yatagina koymak icin kucağıma aliyorum eşim yoksa.bunun sakincasi olur mu sizce..

Kızlar ben az önce mutfağa bir şeyler atıştırmak için girtim bi sızı saplandı geçer dedim yemeye devam ediyorum nefes alamadım ağrıdan bu karnımın üst ve alt tarafında etrafında yani doğrulamıyorum eşimi çağırdım gözümden yaş geldi gaz sancısı gibi değildi başına gelen var mı 2. Gebeliğini yaşayan hanımlarda var bi şey deyin ya acile mi gitsem.

Kızlar ben az önce mutfağa bir şeyler atıştırmak için girtim bi sızı saplandı geçer dedim yemeye devam ediyorum nefes alamadım ağrıdan bu karnımın üst ve alt tarafında etrafında yani doğrulamıyorum eşimi çağırdım gözümden yaş geldi gaz sancısı gibi değildi başına gelen var mı 2. Gebeliğini yaşayan hanımlarda var bi şey deyin ya acile mi gitsem.
acile git canım korkma ama önemsememezlik yapma olur mu ?

X