2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551

canım işte o erken geç hiç belli olmuyor değişiyor herkeste her gebelikte
Benim 13 haftalık bile olmadan kramplar girmeye başlamıştı ayağıma bacağıma doktora söyledim, kalsiyum vermeye başladı, bir sonrada magnezyumu başlattı düşün ne kadar erken ve ben arada aksatsamda içiyorum,,,, çok midemi bulandırıyor içemiyorum bazen ihmal ediyorum... Ama faydasını gördüm çok ilerlemeden almaya başla sende

ben hamile kalmadan önce popomun üzerine 3 defa düşmüştüm...ozamndan kalma birşey olabileceğini söylediler...yani kalça zaten hamilelikte ayrılıyormuş hafif bir sakatlanma önceden varsa eğer ,ortaya çıkıyormuş doğum olana kadar geçmezmiş...tabi böyle bir öykü varsa geçmişte...
Inşallah yoktur doktorun verdikleriyle düzelirim inşallah...
Dün yarım saat yürüdüm ...yürüdükçe topallamam geçiyor...ama 2 merdiven yada yüksek bir kaldırıma çıkayım tekrar ağrı ve topallama başlıyor...

esmer sen güzel ekledin göbiş fotonu diğer anne adaylarımızda eklese ne güzel olur dimi ben çok merak ediyorum göbişlerimizi
Hadi kızlar sizlerde ekleyinnnn

Benim durum şuanlık bu kızlar =)
Sanırım toplamda 4 kilo aldım...
Ama göbeğim çıktı sadece gerisi yerli yerinde duruyor.

Maşallah canım, bebeğin "ben buradayım" diyor, büyümüş göbeğin:107:

Çok geçmiş olsun yeniden. İnşallah doktorun seni rahatlatacak bir tedavi uygular canım. "Doğum olana kadar geçmezmiş" derken, doğumdan sonra kendiliğinden kayıp mı oluyormuş?

amin.. aynen canım bizim kurum besicilik yapıyor et satıyor diyer cezaevlerine.. şimdi karadenizi samsuna kadar hep aldık.. tabi iş bize fena patlayacak.. bakalım RABBİM SAĞLIK VERSİNDE yapıyoruz inşallah..

infaz daha karışıktır ama boşver sen yavaş yavaş yormadan yaparsın kendini biraz sıkıntılı ama olsun sonrada doğum iznin gelir 8 haftacık kaldı zaten şurda 32. haftaya

ohhh maşallahhhh sizee :)
Nerde diyordum bende fotolar ama ne güzel az az göbüşün çok tatlı duruyor

Sağol teyzesi =)
Büyüyoruz yavaş yavaş...
Fotoda yine az çıkmış..
Ben tepeden aşağı baktığımda ayaklarımı göremiyorum

Sağol teyzesi =)
Büyüyoruz yavaş yavaş...
Fotoda yine az çıkmış..
Ben tepeden aşağı baktığımda ayaklarımı göremiyorum

öyle oluyor fotoda daha küçük görünüyor sanki benimde göbüş büyük ama fotolarda nedense küçük görünüyor ahhh ahh bir an önce gelseydi şu Nisan

Çok geçmiş olsun yeniden. İnşallah doktorun seni rahatlatacak bir tedavi uygular canım. "Doğum olana kadar geçmezmiş" derken, doğumdan sonra kendiliğinden kayıp mı oluyormuş?[/QUOTE]
HORMONLARDAN KAYNAKLANAN KALÇANIN GENİŞLEME DURUMU ORTADAN KALKINCA DÜZELİYORMUŞ İNŞALLAH...
YANİ BUNU BANA BİR DOKTOR SÖYLEMEDİ HENÜZ GİDEMEDİM ZATEN...
DİĞER TOPİCLERDE YAŞAYAN DOĞUMDAN SONRA GEÇMİŞ ANNELERDEN DUYDUM

Tamam cnm dediğin gibi bilgi vermezse ben sorarım

Canlarım bebeklere ilk aylarda saç bandı takılır mı?:26:
Ben biraz endişeliyim daha kemik yapısı süt gibi onların.
Kafa yapısını bozar mı falan diye..

Canlarım bebeklere ilk aylarda saç bandı takılır mı?:26:

Eki Görüntüle 894640

anne kız takarsınız fotoğraflarda felan güzel anı olur sürekli takmazsın heralde ne bilim ben olsam belki zarar verir rahatsız olur söyleyemez diye sürekli takmazdım

anne kız takarsınız fotoğraflarda felan güzel anı olur sürekli takmazsın heralde ne bilim ben olsam belki zarar verir rahatsız olur söyleyemez diye sürekli takmazdım

Bende sürekli takma taraftarı değilim ama doğumdan sonra kızıma takabilirim =)
Güzel olur anne-kız uyum içerisinde...

canlarım bebeklere ilk aylarda saç bandı takılır mı?:26:

şu lastikli olanlar benim kafamı bile ağrıtıyor...bebeklerinki nide ağrıtır diye düşünüyorum...ama kurdela gibi takılanlar birşey yapmaz sanırım...çok şirin oluyorlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…