2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba hamislerrr, nasilsiniz bakalim.. butikbebede lierac krem indirimde kizlar ben siparis verdim baslayalim artik kullanmaya.. catlamayalim dimi ama

Hanımlar ben et ve balık tüketemiyorum Aşırı midemi bulandırıyor.Ne önerirsiniz? Kendimi kötü hissediyorum

şok şok şokkk bebeişleri neden doğru tahmin etmezler yaaa hayırlısı olsun enson hangi haftada kız demişlerdi yada sana ultsr. göstermişmiydi kız die

15 haftalıkken kız demişti,bugun gittim bacakları kapalı göremiyorum pek filan dedi başta,sonra gördüm erkek dedi.14-15 haftalıkken ya ben dayanamamıştım keşke o kadar acele etmeseydim cinsiyeti öğrenmek için çok ısrar etmiştim oda kız demişti,ama çok şükürki ben çevremde kimseye cinsiyetini söylememiştim bi eşim kız biliyodu oda zaten benim gibi inanmıyordu kız olacağına

Merhaba, hayırlı evlatlarımız olsun inşaallah.
Bende 20 haftalık hamileyim oğlumuz olacak hayırlısı ile.

Son düzenleme:
Merhaba kızlar sürekli takip ediyorum ama herzaman yazamıyorum.
14.haftada erkek demişti dr bugün teyit edildi erkekmis. Bebeğim 266 gr ve 20 cm civarı maşallah. Doktor gayet güzel dedi . 3 lü test için kan verdim. Haftaya detayli ultrasonum var ankara da Eyüp Ekici ye gidicem randevum hazır.
Ayrıca beni de listeye eklermisiniz.
Son adet 7 Kasım
Ilk gebelik ve erkek
Yaşım 31
Ankara medicana Hastanesi süleyman akarsu hastasıyım ve evet memnunum :))

günaydın annişler
kızlar doktora gittim benim bebiş cinsiyet değiştirmiş erkek olmuş,bende seviniyodum sülaleye ilk kızı ben doğuracam diye ama ne yapalım sağlıklı olsun,bi oğluşum daha olacak

hayırlısı olsun inşallah kaçıncı haftada kız demişti size? banada kıza benzio ama kesin bişe diyemiyorum demişti merak ediorum olur mu bi değişiklik bu c.tesi kontrolüm war bakalım:/

merhaba bebişinizi sağ salim kucağınıza alırsınız umarım.Eyüp ekiciye bende gitmeyi çok istiyorum.Doktorum detaylı ultrason istediğinde ona gideceğim mutlaka.Ben de bayındır hastanesine gidiyorum doktorum Levent Alaybeyoğlu çok memnunum.Eyüp ekici nin muayene ücretini öğrendiniz mi acaba?merak ediyorum nekadar?

canım ayça'nın ilk mesajını alıntı yaparak bilgilerini yaz istersen ya da ayça'ya özel mesaj at, yoksa arada karnar göremez bilgilerini

Sağol canim. Hepimizin bebisleri Allaha emanet. ..
Eyüp beyin ücreti 360 tl. ..

selam kizlar giremedim bu aralar dr gittik.oglusum namaz kilar vaziyetteydi ayy yerim ben onu teyzeside gordu canim ya cok heycan verici.arkadaslar dt 3lu teste gerk yok sadece kan alincakmis bakilxakmis saskinlktan soramadim neye bakiliyo acaba?butikbebe den krem alsammi dyorum gercek urundur herhalde nedersiniz?

kızlar hayırlı günler nasılsınz ? bebeler nasıl? vücudunuza kramp giriyormu benim anlık olarak bacaklarıma girmeye aşladı bi kaç defa yaşaım endişelendirdi beni? ne yapmak lazım buda mı magnezyum kaynaklı acaba

merhaba kramplarınızın sebebi büyük ihtimalle magnezyum eksikliğinden kaynaklanıyordur.Doktorunuz vermedi mi size magnezyum?

Merhaba hamislerrr, nasilsiniz bakalim.. butikbebede lierac krem indirimde kizlar ben siparis verdim baslayalim artik kullanmaya.. catlamayalim dimi ama

Sağol canım bilgi için, bende gördüm ama hiç araştırmadığım için bilemedim alsam mı, sen aldığına göre araştırmışsındır Lierac iyi mi? Yada başka ne markalara bakmalıyız?

Sağol canım bilgi için, bende gördüm ama hiç araştırmadığım için bilemedim alsam mı, sen aldığına göre araştırmışsındır Lierac iyi mi? Yada başka ne markalara bakmalıyız?

evet ya biri yardim etsin bize kllananlar varsa sylesin alalimmi nasildye

Kızlar merhabalar. Gerçekten benimde ayaklarıma çok kramp giriyor. Bakalım hayırlısı. Bebişimiz sağlıklı olsun da ne yapılım...

merhaba kramplarınızın sebebi büyük ihtimalle magnezyum eksikliğinden kaynaklanıyordur.Doktorunuz vermedi mi size magnezyum?
hayır vermedi aslında sıkıntın varmı diye sordu ama benm gebeliğime dair ultrason göüntüsnden başka hiç belirtim ve şikayeim yoktu bu geceye kadar bende bi şikayetim yok dedim çarşamba günü tekrar gidicem konuşurum bu sefer sade temir ve troid için kullanıyorum bişeyler babamızda ilaçdı vitamindi biraz tepkili ona göre herşey doğal olarak alınmalı bide köyde yaşadığımz için herşey organik şimdilik ama dua edin bebek gelmeden tayinimiz çıksın nşaallah

evet ya biri yardim etsin bize kllananlar varsa sylesin alalimmi nasildye
Kizlar ben de ilk defa kullancam tabi ilk gebelik oldugu icin ama internetten okudugum kadariyla iyiymis.. yani kotu yorum okumadim hic.. ama elbetteki vucut yapisina gore degisiklik gosteriyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…