2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ben Ataşehir Memorial'a gidiyorum canım, Arzu İlknur Özdemir'e. Bir kere Şişli Memorial'a gitmiştim kahverengi akıntımdan dolayı Figen Hanım bakmıştı. Ama doktorum Arzu Hanım :)

anladım canım benim... bnm doktorumda Asena Hanım :) çok tatlı bi kadın hastanede çok güzel...
yarın gidicem bakalımmm... az sonra işten çıkıcam toparlayıp... inşallah pıtpıtları duyarız yarın.. h.sonu giremeyebilirim...
dikkate edin güzel anneler kendinize öpüorm sizi :KK49:

Ben Ataşehir Memorial'a gidiyorum canım, Arzu İlknur Özdemir'e. Bir kere Şişli Memorial'a gitmiştim kahverengi akıntımdan dolayı Figen Hanım bakmıştı. Ama doktorum Arzu Hanım :)

Canım bebekten önce gitmiştim memorial Dilek aytekin e, hazırlık için kontrole gitmiştim, sanki çok ticari yaklaşmış gibi gelmişti sonra acıbadem sema demirsoy a geldim, şimdilik iyi ama bakalım..

anladım canım benim... bnm doktorumda Asena Hanım :) çok tatlı bi kadın hastanede çok güzel...
yarın gidicem bakalımmm... az sonra işten çıkıcam toparlayıp... inşallah pıtpıtları duyarız yarın.. h.sonu giremeyebilirim...
dikkate edin güzel anneler kendinize öpüorm sizi :KK49:

Memorial çok güzel de tahlilleri ciddi anlamda pahalı, özel sağlık sigortasıyla gittiğim halde tahlillere asla o parayı vermem, hele ki babam doktorken. Ama ilgileri muhteşem, hastane de çok kaliteli :)
Sen de kendine ve bebişine çok dikkat et, inşallah pıtpıtları duyarsın yarın :)

Dunyada ne kadar kotu insanlar var..:KK43: beni her gun arayip neden bebeginiz olmuyo diye soranlar bebegim olacagini duyunca arayip bir hayirli olsun dememislerdi.. Simdi ise yine ayni kisiler bebegimi kaybettigimi duyunca beni ariyorlar.. :KK43: ben de acmadim telefonu.. Sevincime ortak olmayanlar huznumu de paylasmasin.. Allah herkese niyetine gore versin..

Canım geçmis olsun bi kac gundur giremiyordum hastayım boylu boyunca yatıyorum.sasırdım okuyunca. :26: Ama uzulme saglıksız bi bebek oldugunu dusun Allah boyle takdir etmis o yuzden boyle dusununce ici daha rahat eder insanın.
O insanlarıda gercekten ciddi ciddi cıkar hayatından.hayırsızlar....

canım sorduk, hatta eşim üstledi korkmalı mıyız yani bu durumda dedi
hayır ama tekrar bakmam lazım, o ihtimale de hazırlıklı olmak lazım dedi.
ben kısa bi araştırma yaptım, ilk kalp atışları yavaş olup kalbi duran bayağı var, gelişmediği için sanırım

Canım dua ile hersey degisir dua edelim bakalım insallah allah korktugumuza ugratmasın....

canım sorduk, hatta eşim üstledi korkmalı mıyız yani bu durumda dedi
hayır ama tekrar bakmam lazım, o ihtimale de hazırlıklı olmak lazım dedi.
ben kısa bi araştırma yaptım, ilk kalp atışları yavaş olup kalbi duran bayağı var, gelişmediği için sanırım

Canım ben de dün gittim doktora kalbini dinledik.Daha önceden tecrübem old.endişelendim ve "biraz yavaş mı atıyo" diye sordum.doktorum "haklısın yavaş ama bu bi terslik old. değil bebek küçük ve yeni duymaya başladığımızdan dedi.endişelenecek bi durum yok dedi 118 di atışı

kızlaaaaaaaarrrr bugün dayanamadım ultrasona girdim.. meğer benim 7+2 olması gereken sıpa 6+2ymiş ama en azından bu sefer embriyo da göründü kalp atışı da göründüüüü.. yani boş gebelik değilmişşş :) cok mutluyumm

Gözün aydın canım, hayırlı olsun...

Memorial çok güzel de tahlilleri ciddi anlamda pahalı, özel sağlık sigortasıyla gittiğim halde tahlillere asla o parayı vermem, hele ki babam doktorken. Ama ilgileri muhteşem, hastane de çok kaliteli :)
Sen de kendine ve bebişine çok dikkat et, inşallah pıtpıtları duyarsın yarın :)

Tahlillere ben de vermiyorum o paraları canım, alıyorum kağıdı muhasebeden dışarıda başka labaratuvarlarda yaptırıyorum, ama ikili test için nereye gideceğim konusunda kararsızım, mecburen yaptırabilirim bu sefer...
En son detaylı kan ve idrar testlerine 890tl istediler ki bu da benim özel sigortamın indirimi ile birlikte.

yeni gelenler varsa hg..
sayfalar çok ilerlemiş hepsini okuyamadım..
üzücü haber alanlara çok üzüldüm ne diyeceğimi bilemiyorum :KK43:

bana da çok mantıklı geldi. gerçekten bin tane şey gelirdi aklıma. hatta ayda bir gitmek bile bana çok uzun geliyor :KK43:

2'li test için bana 20 Ocak - 2 Şubat arası yaptır dedi doktorum. 12-13.haftalarda yani. Onu da babama yaptırcam inşallah, babam da kadın doğum uzmanı :) sen 12.haftanda gittiğinde sana yapar büyük ihtimalle 2'li testi :)

Ay ne guzel babanın kadın dogumcu olması ama bi yandan da kotu annen olsa daha iyiydi dogurturdu da :KK1: simdi illa baska doktora da gitmek zorundasın :KK1:

Canım birsey sorucam.Bababn doktor olduguna gore biz sana soralım sen ona sor zahmet olmazsa :KK70: Ben bu 2li teste cok olumlu bakmıyorum riskli denilen bebeklerin cogu normal doguyor.o yuzden korkuyorum ya riskli derse o kalan 6 ay nasıl gecer Allah korusun :KK52:

bana da çok mantıklı geldi. gerçekten bin tane şey gelirdi aklıma. hatta ayda bir gitmek bile bana çok uzun geliyor :KK43:

2'li test için bana 20 Ocak - 2 Şubat arası yaptır dedi doktorum. 12-13.haftalarda yani. Onu da babama yaptırcam inşallah, babam da kadın doğum uzmanı :) sen 12.haftanda gittiğinde sana yapar büyük ihtimalle 2'li testi :)

Baban nerde doktor canım. Belki bizlerin birinin doktorudur. Sen neden babana gitmiyorsun. Ben olasam hiç çıkmazdım heralde. :))

Tahlillere ben de vermiyorum o paraları canım, alıyorum kağıdı muhasebeden dışarıda başka labaratuvarlarda yaptırıyorum, ama ikili test için nereye gideceğim konusunda kararsızım, mecburen yaptırabilirim bu sefer...
En son detaylı kan ve idrar testlerine 890tl istediler ki bu da benim özel sigortamın indirimi ile birlikte.

Ben kan testlerimi aile hekimimde ücretsiz yaptırdım, başka da tahlil istenmedi benden şu ana kadar.
İkili testi sordum memorial'a, normalde 1000 TL'miş, benim sigorta indirimimle 600 TL.
Babam 90 TL'ye yapıyor :)

Allahım biZimde muayenemize 19 saat kaldı artık saat sayıyorum yarabbim sen bu heyecanımı boşa çıkartma bebişimi de kalp atışını da göreyim inşşallah...

:)) aa bizim de randevuya 19 saat kaldı... Allah yardımcımız olsun canım... Hayırlısı ile duyacaksın nefesini, dinlerken kendi nefesini tut olur mu:) güzel haberlerini bekliyoruz:))

Ay ne guzel babanın kadın dogumcu olması ama bi yandan da kotu annen olsa daha iyiydi dogurturdu da :KK1: simdi illa baska doktora da gitmek zorundasın :KK1:

Canım birsey sorucam.Bababn doktor olduguna gore biz sana soralım sen ona sor zahmet olmazsa :KK70: Ben bu 2li teste cok olumlu bakmıyorum riskli denilen bebeklerin cogu normal doguyor.o yuzden korkuyorum ya riskli derse o kalan 6 ay nasıl gecer Allah korusun :KK52:

Evet annem olsaydı kesinlikle ona yaptırırdım doğumumu, şu an başka bir bayan doktorum var ona gidiyorum :)

Pazar günü annemlere gittiğimde sorayım canım babama, benim de aklıma takılan sorulardan biri bu, pazartesi yazarım yanıtını :)

Ben kan testlerimi aile hekimimde ücretsiz yaptırdım, başka da tahlil istenmedi benden şu ana kadar.
İkili testi sordum memorial'a, normalde 1000 TL'miş, benim sigorta indirimimle 600 TL.
Babam 90 TL'ye yapıyor :)

Ben de şimdi Babanın olduğu yeri soracağım sana :)
Tahliller 1200 gibi rakamdan 890 aa düştü, ikili testi tahmin etmek istemiyorum sorarım ama beklediğimden farklı olmayacak biliyorum..

Baban nerde doktor canım. Belki bizlerin birinin doktorudur. Sen neden babana gitmiyorsun. Ben olasam hiç çıkmazdım heralde. :))

Babam çatalca yolunda, Tepecik'te canım. Metropol Tıp Merkezi'ndeydi, oradan ayrılıp kendi muayenehanesini açtı yine aynı bölgede. Bana çok uzak malesef her an gidemiyorum ama tahlillerim için gideceğim. Dedesi de görsün bebişimi dimi :)

Babam çatalca yolunda, Tepecik'te canım. Metropol Tıp Merkezi'ndeydi, oradan ayrılıp kendi muayenehanesini açtı yine aynı bölgede. Bana çok uzak malesef her an gidemiyorum ama tahlillerim için gideceğim. Dedesi de görsün bebişimi dimi :)

Ya bir de gerçekten babam diye söylemiyorum ama tanıyabileceğiniz en yardımcı, en güleryüzlü ve en pozitif doktorlardan biri. Telefonu gece yarısı bile susmuyor. Tepecik gibi küçük ve mutaassıp bir bölgede eşlerin bile güvenini kazanmış biri. Tavsiye ederim yani :)

Ya bir de gerçekten babam diye söylemiyorum ama tanıyabileceğiniz en yardımcı, en güleryüzlü ve en pozitif doktorlardan biri. Telefonu gece yarısı bile susmuyor. Tepecik gibi küçük ve mutaassıp bir bölgede eşlerin bile güvenini kazanmış biri. Tavsiye ederim yani :)
Canım büyükçekmece tarafında değil mi ?
İsmini ve detaylarını alalım da biz yine lazım olur, benim o taraflarda çook arkadaşım, yakınım var...

X