2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Dunyada ne kadar kotu insanlar var..:KK43: beni her gun arayip neden bebeginiz olmuyo diye soranlar bebegim olacagini duyunca arayip bir hayirli olsun dememislerdi.. Simdi ise yine ayni kisiler bebegimi kaybettigimi duyunca beni ariyorlar.. :KK43: ben de acmadim telefonu.. Sevincime ortak olmayanlar huznumu de paylasmasin.. Allah herkese niyetine gore versin..

canım seninkiler iyiymiş yine... ben kaybbettiğimde ilk önce bişey mi yaptın, ağır felan mı kaldırdın dediler.... sonra akıl veren çok oldu, hatta birine bu meleğimi söylediğimde ''bişey yapmadım diyorsun ama yine de sen bişey yapmışsındır, bunda hiçbirşey yapma'' dedi... kürtaj olurken sadece eşim ve yengesi vardı yanımda haber vermemiştik... sonrasında kızdılar, biz olsaydık aldırmazdık diye.... sen benden daha güçlü birisin.... iyi yapıyorsun, samimiyetine güvenmediğin kimsenin yanında olması sadece kuru kalabalık oluyor...

Hepinize hayirli hamilelikler diliyorum kizlar:KK49:

Ben yurtdisinda yasiyorum ve hamilelikte kullanabilecegimiz helal vitamin haplarini arastirirken Elevit isimli ilacin icinde domuz katki maddesi oldugunu ogrendim. Burada bazi arkadaslar bu hapi kullandigini belirttigi icin kendilerine nacizane olarak arastirmalarini tavsiye ediyorum.

Hepinize hayirli gunler :KK34:

Bunu geçenlerde benim annem de söyledi. Sanırım doğru bir bilgi, dikkatli olmak lazım.

Dunyada ne kadar kotu insanlar var..:KK43: beni her gun arayip neden bebeginiz olmuyo diye soranlar bebegim olacagini duyunca arayip bir hayirli olsun dememislerdi.. Simdi ise yine ayni kisiler bebegimi kaybettigimi duyunca beni ariyorlar.. :KK43: ben de acmadim telefonu.. Sevincime ortak olmayanlar huznumu de paylasmasin.. Allah herkese niyetine gore versin..

ben onlara vampir diyorum. malesef benim arkadaş çevremde değil, ailemde var. halalarım ve onların kızları.. arkadaşlarınsa sil at canım onları. ailendelerse mesafe koy. onların derdi senin kötü gününde yanında olmak değil, senin mutsuz zamanını görüp, acınla beslenmek. bilki seni çekemediklerinden, sahip olduğun şeylere erişemediklerindendir..

:KK43:(( tatlım bencede açma hatta yakınlarına tembihle kimse aramasın bahsetmesi de yani gerek yok... yada sorarlarsa teşekkürler konuşmak istemiorm de geç :KK43: sen düşünmemeye çalış cnm bnm zor biliyorum ama...

Çıkar hayatından bu tur ınsanları. Bende cok sınır olurum. Utanmadan akılda verırler. Sankı anlayacaklarda seni.
Ya gercekten beni dusunenler annemi ya da esimin annesini arayip onlardan soruyorlar.. Uzuluruz diye esimi ya da beni aramiyorlar ama bi kac fesat kisi var inadina yapiyorlar.. Biz iki yillik evliyiz simdiye dek cocuk istememistik isteyince de olmustu cok sukur ama bu fesatlar cocuklari olmuyo diye dolasti ortalikta..:KK43: neyse ya ben yasadikarimdan duysal ve alinganim sanirim..

Ya gercekten beni dusunenler annemi ya da esimin annesini arayip onlardan soruyorlar.. Uzuluruz diye esimi ya da beni aramiyorlar ama bi kac fesat kisi var inadina yapiyorlar.. Biz iki yillik evliyiz simdiye dek cocuk istememistik isteyince de olmustu cok sukur ama bu fesatlar cocuklari olmuyo diye dolasti ortalikta..:KK43: neyse ya ben yasadikarimdan duysal ve alinganim sanirim..

ne güzel hemen olabilmesi canım sevindim senin adına, inşallah bedenin de ruhunda dinlendikten sonra sapsağlıklı, güçlü musmutlu bir bebeğin olur, bize de buradan haber verirsin inşallah :)

Öyle insanlar çok maalesef Allah onları ıslah etsin inşallah :KK50: Sen üzülme herşey güzel olacak :KK16:

Sorulariniz olursa cevaplarim kizlar yardimci olmak isterim.. Onun disinda bu konuda yazmiycam bi daha.. Bu baslikta hep guzel yazilar olsun.. Allah sizin bebislerinizi bagislasin.. İzin verirseniz ben cikmak istemiyorum bu basliktan.. Arada yazarim size.. Sizin iyi haberlerinize sevinirim.. Simdilik anne olamadim ama sizin bebislere teyzelik yaparim.. Hem belli mi olur belki siz dogurana kadar ben de bir daha hamile kalirim. hepinize desteginiz icin tesekkurler..

canım sen üzülmeyeceksen tabi ki her zaman birbirimize destek oluruz, biz senin için dua ederiz, sen de bizim için :)

Rabbim hayırlı zamanda sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah sana.

Bize de şu kritik dönemleri bir an önce atlatmayı, içimizi rahatlatmayı nasip etsin.

Canım böyle insanlar çok fazla maalesef, sen sabırlı ol Allah'a havale et, bu olan seni, eşini ve seni sevenleri etkilemiştir sadece, onun dışındakiler zaten fasa fiso, aramaktaki dertleri de başka... İyine de kötüne de sevinip üzülecek değiller amaç sadece gündem yaratmak... Otursun herkes kendi işine baksın ben de bunu anlamıyorum ya

İnşallah biz de görürüz, ben de hafta hafta videolara bakıyorum hep, birde anne babaların çektikleri var, onlar süper.
Eşimden bu sefer onu çekmesini istedim, inşallah çekip saklaarız..

Benim eşimde çekiyor artık ultrasonu :) ilk videomuzu geçen hafta kaydettik ama daha hareket edemiyordu bebişim. Bundan sonraki videolar daha hareketli olacak Allah izin verirse :)

Benim eşimde çekiyor artık ultrasonu :) ilk videomuzu geçen hafta kaydettik ama daha hareket edemiyordu bebişim. Bundan sonraki videolar daha hareketli olacak Allah izin verirse :)

Canım neden bu kadar sık gidiyorsunuz doktor mu çağırıyor ?
Ben 16 aralıkta gittim en son doktorumuz bundan sonra aylık görüşüyoruz dedi, 18 ocağa randevumuzu aldık...
Sizleri böyle sık gider görünce ben de telaş ediyorum...

Ben 16 aralıkta gittim en son doktorumuz bundan sonra aylık görüşüyoruz dedi, 18 ocağa randevumuzu aldık...

Ben 15 günde bir gidiyorum :KK49:

Cnmm, bnm doktorumda kalp atışını duyduktan sonra ayda 1 geliceksin dedi banaa :S bende bilmiorm wallaaa :KK43:
yarın gidicem bakalım sorarım bi :)

Cnmm, bnm doktorumda kalp atışını duyduktan sonra ayda 1 geliceksin dedi banaa :S bende bilmiorm wallaaa :KK43:
yarın gidicem bakalım sorarım bi :)

Aynı şekilde, kalp atışını duyduktan sonra ayda 1 görüşelim dedi ama farklı bir durum gelişirse muhakkak görüşelim dedi.
Benim de kafama takıldı işte :)

kızlar dün gece rüyamda annem ikizmiş dedi bebeğimi şaşırdım sabah kalkınca araştırmaya girdim bende 10. haftadan görünmeyen kese yada tek kesede iki bebek olabilirmidiye böyle vaka varmı diye.bir ay sonra giidnce bir dürpriz olabilirmiki diye merak ediyorum olsaydı görünürdü heralda ama ya acaba var içimde birde benim babamla halam ikiz ananeminde bir kere iki erkek bir kere bir kız bir erkek iki kere ikizleri olmuş yani ondanda sanırım şüphe birazda birde ben kilo almadığım halde sanki 5 aylık bir göbek oluştu neden anlamadım

3 ay dolana kadar 2 haftada bir çağıracakmış. ben de geçen hafta gittiğimde sordum "hep böyle 2 haftada bir mi geleceğim" diye. "hayır 3 ay dolana kadar böyle, eğer 3 aylık süre içinde 2 haftada bir çağırmazsam sen de meraktan çatlarsın zaten iyi mi kötü mü diye" dedi. ben de haklısınız çatlardım dedim :) 3 ay riskli olduğu için sürekli takip ediyor yani anlayacağın.. sen kaçıncı haftadasın?

Aynı şekilde, kalp atışını duyduktan sonra ayda 1 görüşelim dedi ama farklı bir durum gelişirse muhakkak görüşelim dedi.
Benim de kafama takıldı işte :)

aynen aynen belkide herşey normal gittiği için olabilir canım benim. zaten öbürtürlü çok sık gitsek kaç hafta var yani nası olur bilemedim... hatta banada dedi ondan sonraki ay gelince doğum tarihi vericem diye :KK70: doktorlarda farklı farklı işte canım bilemiorz ki :KK70: bu gebelik durumlarında herkes başka birşey söylüyor... :KK70:

3 ay dolana kadar 2 haftada bir çağıracakmış. ben de geçen hafta gittiğimde sordum "hep böyle 2 haftada bir mi geleceğim" diye. "hayır 3 ay dolana kadar böyle, eğer 3 aylık süre içinde 2 haftada bir çağırmazsam sen de meraktan çatlarsın zaten iyi mi kötü mü diye" dedi. ben de haklısınız çatlardım dedim :) 3 ay riskli olduğu için sürekli takip ediyor yani anlayacağın.. sen kaçıncı haftadasın?

hımmm anladım canım benimmm... mantıklı aslında ilk 3 ay için sık gitmek.. bnmkisi nie öledi dedi? 8. haftaya giricem pazar günü sonra 4 hafta ekle 12. haftada gitmiş olucam sanırımm :S 2'li test ne zaman yapılıodu peki bilen vardır elbet?

X