2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Senin meleğinin duduşlarını yerimmmmmmm çok tatlı maşallah Allah bağışlasın

amin cümlemizin inşllh. küçücük bişey doğmuştu çokk çirkin ben eşime ya yanlış anlama ama çok çirkin kızımız diyordumçirkin ördek yavrusuymuş meğer :)

yerim ben de kız istiyom yaaa... erkek olacak gibi diyor herkes doktorum da dahil ama kıjj kıjjj kıjj istiyom ben :)

inan erkek kız farketmiyor da kızların çene kuvvetli birazda giyim cicili olunca sabah babayı işe yolluyor hanımefendi rabbim bizlerin ve evlatlarımızın kaderlerini güzel yazsın ağır imtahanlardan geçirmesin inşllh

o nasıl bir burun, o nasıl bir ağız koparmadınız mı sağlam mı hala

koparmazmıyız :) getir ısıram biraz kızım diyorum burnunu uzatıyor hemen. bal kızım diyorum bal anne diyor abimi olcan sen diyorum hayır abi anne diyor hazır cevap şimdi onun fendii yendim ve uyuttum çok şükür de rahatladım biraz :)

Son düzenleme:

bıcır bıcır insanın başını şişirir kız çocukları, ama sevdirirde kendini
maşallah ona hayırlı sağlıklı ömürler olsun inşallah...

bıcır bıcır insanın başını şişirir kız çocukları, ama sevdirirde kendini
maşallah ona hayırlı sağlıklı ömürler olsun inşallah...

amin cümlemizin evladı inşallah hayırlı uzun ömürlü olsun sağol teyzeleri :) pc de kalmış birden aklıma geldi ekledim :)

Allahım bizede böyle sağlıklı yavrularımızı kucağımıza almayı nasip etsin inşallah... maşallah çok tatlı allah analı babalı büyütsün inşallah hamile kaldığımdan beri inşallah maşallah adnan hocanın kızlarına döndüm :) göğüslerimde yarışıyor nasıl şiştiler anlatamam :)

Son düzenleme:

hahahahahahaha adnan hocanın kızları çok güldüm yaaa

kızlar dün bebeğin kalp atışlarını dinlemek için gittik,
doktor yavaş attığını söyledi
bi bebek küçük ondandır dedi, bi düşük olma ihtimalini unutma dedi
kafam allak pullak oldu
aranızda böyle bişey yaşayan var mı merak ettim ?

Ne kadar güzel ya mucizenle mutluluklar diliyorummm ve daha istediğin ama ihtimal vermediğin bütün mucizeler gerçekleşir inşallah... canım benim çok duygulandım ve eşine okudum yazdıklarını.. Allahım burada olan olmayan darda kalan herkese yardım etsin .. Biz Rabbimize sığınalım yeter...

canım seni takdir etmemek elde değil... süpersin... Allah herşeyi gönlünce yapsın....

Çok sağol canım benim hepimize inşallah...

Gözden kaçırdıysam bazı arkadaşlarımın yazdıklarını kuyra bakmasınlar hepiniz sağolun tlfdan takip etmeye çalışıyorum bir bebiş fotoğrafı gördüm Allahım nazarlardan saklasın annesine babasına bağışlasın ne kadar da tatlı yaaa tam yemelik :))

kızlar görünüyormu bilmem benim meleğimin geçen seneki hali

Maşalllahhhhhh yaaa :) çoook tatlıııı Allah nazarlardan saklasınn :)
bende kamuoyu araştırması yapıorm genelde içlerine erkek doğuomuşş bakalımm ne olcakk gerçekten sağlıklı olsunda önemli diil cinsiyetii her türlü itinayla ısırılırrrrr minnoşşş :)

amin canım inşllh rabbim isteyen herkese versin.
adnan hocanın kızlarına çok güldüm gerçekten bende aynen o kızlar gb oldum ya çocuklu olunca inşllh maşallah deyip duruyorum

resmini gördüğünüz bebeğimi radyoloji uzmanı 3 hafta arka arkaya beyin gelişimi ilerlemiyor dedi ben o 3 üç haftayı nasıl geçirdim bilseniz ne kadar tevekkül etsemde kahrolmaktan alıkoyulamadım birde üstüne haftaya kadar gelişmezse çaresine bakarız dedi utanmada ya almayada pek meraklılar. başka hastaneye gittim bende ordan ayağımı kestim tam aksi herşeyiyle son hız önde giden bir bebkmiş maşallah 2 yaşında şuan herşeyi konuşuyor cümleler kuruyor maşallah ben hiç söylemeden tuvaletini söylemeye başladı kendi kendine 2 yaşında olmadan ya tek doktorla kalmayın hatta başka doktora görünmeden endişe bile duymayın ben boşa üzüldüm sonuç ortada

Bu doktorlar neden bu kadar vicdansız (bazıları)

Allah herkesin evladını korusun,sağlık sıhhat versin
keşke başka doktor imkanım olsa canım, mahrumiyet bölgesinde yaşıyorum
başka doktor seceneği bana şuan için imkansız diyebilirim
yavaş atıyo deyipte düzelen var mı merak ediyorum
yoksa her şeyi kabullendim ben artık

Canım belki bir doktora gozukmelisin.Benim bebis de solda arada bana da agrı giriyor gidiyor.

Birde olumlu yonden bak solda olursa kız sagda olursa irkek diyolar

Canım bana oyle birsey denmedi ama doktora gittignizde acıkca sorun.dusuk olma ihtimalini unutma dedi ya keske sorsaydın dusuk ihtimalimi gordunuz yoksa oylesine bir bilgimi deseydin ama tabi insallah birsey olmaz.iyi dusunelim iyi olsun dimi

canım sorduk, hatta eşim üstledi korkmalı mıyız yani bu durumda dedi
hayır ama tekrar bakmam lazım, o ihtimale de hazırlıklı olmak lazım dedi.
ben kısa bi araştırma yaptım, ilk kalp atışları yavaş olup kalbi duran bayağı var, gelişmediği için sanırım

Dunyada ne kadar kotu insanlar var.. beni her gun arayip neden bebeginiz olmuyo diye soranlar bebegim olacagini duyunca arayip bir hayirli olsun dememislerdi.. Simdi ise yine ayni kisiler bebegimi kaybettigimi duyunca beni ariyorlar.. ben de acmadim telefonu.. Sevincime ortak olmayanlar huznumu de paylasmasin.. Allah herkese niyetine gore versin..

(( tatlım bencede açma hatta yakınlarına tembihle kimse aramasın bahsetmesi de yani gerek yok... yada sorarlarsa teşekkürler konuşmak istemiorm de geç sen düşünmemeye çalış cnm bnm zor biliyorum ama...

Çıkar hayatından bu tur ınsanları. Bende cok sınır olurum. Utanmadan akılda verırler. Sankı anlayacaklarda seni.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…