2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım yazdıklarını okudum ve inan seni tebrik ederim. bu güçlü duruşun o kadar güzel ki.. en son konuştuğun doktor ne kadar aklı selim davranmış. en azından kaybedeceğin şeyleri, karşılaşabileceğin olası durumları tek tek anlatmış. umarım her şey gönlüne göre olur canım benim. Allah'tan gelen kabulümüz. senin bu olgunluğun, bu güçlülüğün ve direnişin inan çook çook güzel. çok duygulandım canım, söyleyecek bir şey bulamıyorum..

Kızlar merhaba bendede vardı bu pko 15 kilo verdim 1,5 ayda sonra hamike kaldıgımı öğrendim bende 97 kiloyum napcam bilmiyorum doktorlar sağolsun bu kiloyla hamilemi kalınır gene düşük olur hep bi moral bozmacalar..
Neyse sigarayı bende içiyodum günde 1 paketten fazla,biraz önce türk kahvesi yapayımda bi sigara içiyim dedim yakmamla söndürmem bi oldu..
Nedense içtiğim anda midem bulanıyor...
Bende ip alıcam bugun bieyler örerim..
Bu arada bugun hastaneden aradılar bi kaçtane sonucum çıkmış bilen olursa eğer bana yorumlasa akşam gidicem çünkü doktora..

ANTİ TROMBİN 3 ANTİJENİ 89
HOMOSİSTEİN 13,5
LİPOPROTEİN A 0,3
PROTEİN S AKTİVİTESİ 152
PROTEİN C AKTİVİTESİ 71

Ozaman senı ıkıkez tebrık edelım. Gözün aydın. Kiloluda olsak doğacak bu bebişler inşallah. Dikkat edelim yeter.. Ben kilomun en cok sıkıntısını surda yasadım. Hamıleler gıbı bır gobegım olmadı. Cunku zaten mevcutta vardı gobegım. Başkada sorunum olmadı.

Teşekkür ederim hepimizin gözü aydın olsun inşallah alırız bebiklerimizi kucaklarımıza benim kusmam hiç olmadı çok şükür hamile kalmadan önce ne yiyorsam aynısını yiyorum sadece bu aralar gene iştahsızlık başladı özellikle akşam yemeklerinde bişey yiyemiyorum normal yemek yediğimdeyse doyduktan sonra da midem kazınıyo çok garip

Gerçekten herşeyi içimden geldiği gibi yazdım ve bugün benim doğum günüm ve evde yas içinde oturmuyorum, mucizemi bekliyorum aklıma geldikçe durmadan düşünmüyorum ve olmasa da hazırım, eşi kendi annemi babamı bile ben rahatlattım , ama bunu gerçekten hem ikinci doktoruma hem de buradaki sizin gibi değerli arkadaşlarına borçluyum..

ben de 2,5 kilo aldım canım tıpkı senin gibi. şimdi durdu ama. sonra zaten vermemiz gerken kim bilir kaaaaaç kilo olacak onlarla beraber veririz

evet canım yaa, meleklerimizi sağlıcakla kucaklarımıza alalım da kilo verilir:)) hatta meleğim vesile olur da inşallah bir daha başlamam sigaraya.... gerçekten ağzının tadı değişiyor insanın, kokusu değişiyor.... sağlık da cabası ve para.... evdeyim zaten, paramın bitmediğini görüyorum... :)) 3 günde bir paket içtiğimi düşünerek sigara parasını biriktiriyorum, biriktikçe de şaşırıyorum, 11 yıl bir servet vermişim meğer... bir servetle sağlığımı bozmuşum...
heppsini düşününce sigara içmemek için çoook sebep var kızlar, bırakmanın tek zararı kilo ve bir süre süren uyku ve sinirlilik... hepsi daha sonra geçiyor.... üzerine sağlığını geri alıyorsun...
hem burada kilolaarımızı hep beraber veriririz... :)

Kızlar sigara kullanan var mı aranızda, ben hamilelikten önce 1 pakete yakın içiyordum şu an günde 1-2 sigara yakıp 1-2 nefes alıp atıyorum. Eşime de korkumdan söyleyemiyorum.

Ben de aynı,günde iki tane falan içiyorum biliyorum ama o olmadan sabah ve akşam tuvalete çıkamıyorum..

İnşallah bebeğin seninledir. Bilinçli doktorlar çok az malesef. Bizim hissettiklerimizi hissetmiyorlar. Mucizen olur inşallah bebeğin.

O kazıntı bendede olmaya başladı. Direniyorum :)

ömrümde şimdiye kadar bir kez bir mucizeye ihtiyaç duyduğum zamanı hatırlattın bana canım. çok sevdiğim birinden ailesi yüzünden ayrılmak zorunda kalmıştım. 5 saatlik bir yolculuğa çıktım aynı gün. yol boyu hem ağladım hem Allah'a yalvardım. topraktan, güneşten, buluttan, uçan kuştan, her varlıktan, Allah'tan onu geri istedim. bir mucize istedim yol süresince.. şimdi evliyiz kendisiyle, nasipse bir bebeğimiz olacak. bizim hikayemiz anlatamayacağım zorluklardan geçti, onlarca kez sınandı. ve bugün şuanım benim bir mucize..
senin de en hayırlısıyla mucizeni gerçekleştirmen dileğiyle canım.. ama şimdi, ama sonra.. bir gün inşallah mutlaka..

kızlar görünüyormu bilmem benim meleğimin geçen seneki hali

Eklentiler

• $2012-08-04 17.40.50.jpg
    20,7 KB · Görüntüleme: 126
Son düzenleme:
Kızlar benim çoook uykum geldi gözlerim kapanıyor,bir de ilk kez midem bulanıyor biraz.Evime gidip uyumak istiyorum,evlerinde oturan hamişler size çook özeniyorumm..

ben de 2,5 kilo aldım canım tıpkı senin gibi. şimdi durdu ama. sonra zaten vermemiz gerken kim bilir kaaaaaç kilo olacak onlarla beraber veririz

canım seni takdir etmemek elde değil... süpersin... Allah herşeyi gönlünce yapsın....

Canım benim çok güzel yazdıkların çok teşekkür ederim , yazıyorum böyle içimdekileri çünkü arkadaşlarımız çok endişeli ve çok duygusal dün ben de öyleydim biliyorum çünkü bu yazılara ihtiyaç duyacak birileri olacak içimize kapanmayalım...

Selam kizlar
cok korkuyorumm yine
benim hamilelikde hep sol agriyor
bebegim sagda yerlesmis hamd olsun
ama iki gundur sag tarafim agri veriyor sanki sag tarafima basiyorlar acayip agri gibi
yani bebegim sag tarafda oyuzden korkuyorum
sagda ve ya solda benim gibi agrisi olan varmi
normalmi sizce yaaa((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…