2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

sağol canım içimi rahatlattın,aslında sen söyleynce hatırladım evet adet dönemiime bir kaç gün kaldı...

Kızlar şimdi grupta kimler bebişini karnından gördü kimler transvajinal ultrasonla gördü transvajinal ultrasonum düşüpe sebep olabilceğini söylüyorlar ya bir değerlendirelim durum nedir?

canım ben karından dördüm kesesini ocagın 2 sinde de kalp atışlarını duyacagım insallah

Kızlar şimdi grupta kimler bebişini karnından gördü kimler transvajinal ultrasonla gördü transvajinal ultrasonum düşüpe sebep olabilceğini söylüyorlar ya bir değerlendirelim durum nedir?

canım ben karından dördüm kesesini ocagın 2 sinde de kalp atışlarını duyacagım insallah

Kızlar biz şuan 6+4 üz salı günü 7+1 olucaz vajinal ultrasonla kalbimizi duyar mıyız çok sabırsızım salı gideyim diyorum ?

Sevgili sosyolog 35 doktorlar vajianal ulturasonun bir zararı olmadığını söylüyor. Öyle olsa bakmazdık zaten diyorlar.
Bana vajinal baktılar ancak göremediler. Bebek yok demişlerdi. Ama varmış o sıralar 2 yada 3 haftalıkmış görünmemiş. Bi kaç hafta sonra karnımdan göründü.
İnşallah düşüğe falan sebep olmaz diyim yine de. Allah bebklerimizi korusun.

gözümden yaşlar geldı yemın edıyorum varya supersınnn
:)) bızım basımıza neler gelecek acaba az once mutfaga gıtım cay demlıyım dıye caycının ust demlıgını dusurup kırdım nasıl oldu anlamadım heryer cay supur sıl topla olece kaldım

Kızlar biz şuan 6+4 üz salı günü 7+1 olucaz vajinal ultrasonla kalbimizi duyar mıyız çok sabırsızım salı gideyim diyorum ?

benim karnımdan ultrasonla duyulmuştu, inşllh seninde duyulur sanırım hastanenn teknolojisi yada doktorun duyurma isteğine bağlı

Son düzenleme:

ayy dikkat et cnm geçmiş olsunn..

Sana tavsiyem fırsat buldukça en eskiden başla oku tüm yazılarını, ölürsün gülmekten :) harika bir anlatımı var...

ayy dikkat et cnm geçmiş olsunn..

Sana tavsiyem fırsat buldukça en eskiden başla oku tüm yazılarını, ölürsün gülmekten :) harika bir anlatımı var...
okudum hayatım hepsını gulmekten catladım benımde tv kumandasını buzdolabına koymuslugum vardır
ayagımda salladıktan sonra besıge koydum dıe cekyata koyup gecede besıgınde bulamayıp bagırmıslıgım vardır yastık bende emzırdım oglum dıye aglayan cocugu pıspıslıyorum dıe yastıgı sallamıslıgım vardır

Son düzenleme:

inanamıyorum yaa :) bakalım bizim başımıza neler gelecek :))

kızlar bugün sağ kasığıma şiddetli ağrı girdi hiç böyle olmuyordu korktum neden olabilir? bir problem olabilimi ? tecrübeli anne adaylrı ikinc bebeğini bekleyeler bi yardım istiyoum sizden ...

Canim agrin olucak telaslanma ..onerim agrin olduginda hemen dinlen ve hamilelik boyunca bir sik8ntida sol tarafa yat diyor ben8m dr um ..

Ya birde surmeli arkadasi merak ediyorummmm

dışardan biri görse bu kız neye gülüyor diycek ya , alemsin gelecekte bizde öyle olucaz yani

Kızlar ben yarım saat sora işten çıkıp yollara düşücemm eve gitmek için... Yarın doktorla randevum var izinliyimmmm...
o yüzden yazamayabilirimmmm... çok heyecanlıyım inşallah herşey yolundadır.. ben yokken çok kaynatmayın...
seviorm sizi ve çok öpüormm güzelll anneler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…