2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canım hayırlı olsun darısı başımıza inşalllah karnından mı gördünüz bebişi ? ay bizde yarın gitcez keşke bizim bebişimizde sürpriz yapsa bize :)

Merhaba güzel anneler :)
Bulantısı olmadığı için tedirgin olan arkadaşlarım hiç sıkmayın canınızı. Benim 7.haftada başladı. 8 de coştu :) hala artarak devam ediyor.
Bulantı gecirmek için fikir soran arkadaşlarım için söylüyorum. Tuzlu çubuk kraker, ekşi yeşil elma ve yeni keşfim limonlu su. Bir su bardağına ılık su koyup yarım limon sıkıp içiyorum. Müthiş bastırıyor bulantımı. Ayrıca çok da sağlıklı olduğunu Ibrahim Saraçoğlu söylüyor. Pıhtılaşma sorununu önlüyormuş

teşekkür ederim bilgi için deneyecegim

Yarin randevusu olan cok benimde yarin randevum insallah duyarimm pitpitlari insallah gorurumm bebegimi aminnnn isteyen herkes insallah
cok heyacanliyim

Yarin randevusu olan cok benimde yarin randevum insallah duyarimm pitpitlari insallah gorurumm bebegimi aminnnn isteyen herkes insallah
cok heyacanliyim

ayy canım benimde ilk randevum yarım
aslında bat 19 aralıkta 786 idi değerim, bugüne kaldı keseyi görmek, belki kalp atışlarını da duyabilirim miki mik ki Eki Görüntüle 909764
hayırlısıyla bi atlatsaydık ilk adımı

bgn gördüm pıtırcığımı!kalbinin nasıl attığını gördüm,duydum
çok mutluyum çok şükür yolunda herşey
darısı bekleyenlerin başına inşallah.

sormayın ben ilkinde kaynanmgille beraberdir ona benzemesindiye yüzüne bakmazdım hep kafam eğik dolaşırdım :) yine de biraz benziyo çoğunluk bana benzetiyorlar ama bazılarıda aynı kaynanan diyorlar ben bu yüze bakma işine çok inamıyorum yha genetikle alakalı bence

bgn gördüm pıtırcığımı!kalbinin nasıl attığını gördüm,duydum
çok mutluyum çok şükür yolunda herşey
darısı bekleyenlerin başına inşallah.

çok sevindim canım, önemli ilk adımı atlatmışsın
darısı bize inşallah...

eşi bu ana eşlik eden var mı arkadaşlar?

darısı bize inşallah...

Biz birlikte duyduk minigimizin kalbinin sesini :) rabbim isteyen herkese nasip etsin çok mükemmel bi duygu çok duygusal bi an. Bi anda kalp atışları odada yankilandi eşimle birbirimize bakakaldık :) ben aglayacaktim neredeyse.. allah im devamını nasip etsin inşallah hepimize

okurken bile içim titredi
sağlıklı ve sizlere hayırlı bir evlat olsun inşallah

Hadi ya karnın çıktı mı senin?? Benim hiç çıkmadı daha
Bi gorsen hemde nasim ama 3. Lerin oluyomus sanirim
Bence kontrolden sonra soyle de..sizden sonra 2 gun bunalima girdim ve igne vurdurup dusurtmek icin 9 eylule gittim bir bakalim yapariz dediler ve bakinca bebegi gorduler ya bakmayip vursalardi nasil boyle yanlis tani koyarsinizz buraya bebegimin varligini size ispat etmek icin geldim de
inşallah canım
ben uyurum bugün ev işlerinden yorgunum çünkü.

bu kalp atışını duyma zamanı kandaki değere göremi haftasına göre mi kızlar?
Haftasina gore canim yuksek ilk ihtimal 7 hafta dir.

Bugun pek girmedim kızlar laptop ucagıma alıyorum icim rahat etmiyor kotu bi etkisi olur diye...

Hemen hemen herkesin cuma kontrolü var.İnsallah herkes kalbinin atıslarını patır patır duyarlar

Benimde c.tesi randevum var gunler gecmek bilmiyor:44::26:

Doktora gidipte kalp atısını duyan arkadaslar Allah askına yaszsınlar vajinal ultrasonla mı gorduler yoksa karındanmı :18::18:

bizde bu gun duyduk gup guplarimizi aslinda yarindi randevumuz ama doktorun ameliyati cikmis :)) bebegimin kucucuk kalbi atiyor:)) esimle once ekranda atan kalbini gorduk sonra bir anda sesi geldi esim dopdolu gozlerle bakinca kendimi cok zor tuttum :)) hepimiz saglikla bebeklerimizi kucagimiza alalim insallah bbaska bisey istemiyorum

Biz 6+4 te karından gördük canım sizler de duyacaksınız inşallah gönlünü ferah tut..

inşallah bir şey olmaz canım.. anadolu yakasında göztepe echomar'da Seyhan Özcan var canım ablam gidiyordu ama uzak olduğu için bırakmak durumunda kaldı şuanda çok pişman (
inşallah canım sagol. Benım oğlumda gıttıgım doktorda karşıya bir hastaneye geçti. Burada bulamazsam ona gıdıcem. Çok memnundum kendısınden

anadolu yakasında özel mi düşünüyorsun canım yoksa devlet mi? Ben anadolu yakasında özele gidiyorum.
Evet canım özel istiyorum
Hiç zaman kaybetmeden değiş doktorunu. O nasıl doktor. Tam dayaklıkmış. Para için yapıyodur
bizdede kan uyuşmazlığı var doktorum bu nedenle ara ara testler istiycem çocuğu etkiliyormu diye bakıcaz demişti, ben pendik medicine hastanesine gidiyorum....
İlk bebeğinse sorun yok canım. Ikinci benek sıkıntılı.
çubuk karaker ve naneli şeker öneririm. Bulantıyı bastırıyor.

Merhaba,
Ben de ağustos ta 2. bebeğimi kucaklayacağım inş.
Çalıştığım için çok sık giremem ama takipte olacağım.
Herkese sorunsuz hamilelik ve rahat doğum dilerim şimdiden
bendensın hoşgeldin

kızlar bugün sağ kasığıma şiddetli ağrı girdi hiç böyle olmuyordu korktum neden olabilir? bir problem olabilimi ? tecrübeli anne adaylrı ikinc bebeğini bekleyeler bi yardım istiyoum sizden ...
kasık ağrısı ve batmaları normalmiş. Ama yinede dayanılmayacak gıbı olursan ıhmal etme.

Kızlar biz şuan 6+4 üz salı günü 7+1 olucaz vajinal ultrasonla kalbimizi duyar mıyız çok sabırsızım salı gideyim diyorum ?
Tamamen doktorun cihazıyla alakalı. Karından bile duyabılırsın. Ben ılk bebegımde karındN duymustum.
güzel haberlerini bekliyoruz..

Çubuk kraker ve naneli şeker öneririm
hadi bakalım bi pıt put habercide senden beklıyoruz

Hakkını Arayan ınsanlar bayılıyorum. Bende olsam aynısını yapardım
amin canım. Keşke eşinde olsaydı yanında

Ben oğluma oda yapmıştım. Çilek safari grubunu almıştım. Oda yapmayacaksan park yatak ıyı bencede
3,5-4 ay olana kadar bulantılar devam edıyor genelde. Çok kötü bir dönem

darısı bize inşallah...

benim eşim müsait olduğu hersinden yanımda olmuştur.

Ben bile duygularım ya..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…