2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

en güzelini yapıyosun boşwer..hamurişinin ne faydası war..nekadar yürüyüş yapıyosun..sbhları ben de çıkıyorum 2 km yürüyorum ama saatte 3,5 km hızla anca:))sancılanıyorum yoksa..

bende tempolu yürümüyorum yarım saat kırk dakika filan yürüyorum ama birkaç gün 2 saate yakın yürüdüm bu ay..

çok geçmiş olsunn..Allahtan başına filan gelmemiş
bende tempolu yürümüyorum yarım saat kırk dakika filan yürüyorum ama birkaç gün 2 saate yakın yürüdüm bu ay..
iyi yürüyomuşsun ..ay 2 saat yürüyüp ii doğurmamışsın:))

Anammmm iyice tırstım ben şimdi 😳

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

selamk ızlar
bebişimin ufak tefek eksiklerini tamamlamaya çalışıyorum.burun aspiratörü almak istiyorum.Daha önce kulanan ya da önerebilecek olan varmı?

Ya evet bende almadım. Diğer topiklerde bir hanım bir marka yazmıştı eczanelerde satılan onu hatırlamaya çalışayım bir he "Otribebe Nazal Aspiratör" dediydi.
10-15 tl birşey. Şuradaki yazıları okumuştum ama kullanma kısmında kendimden çok emin değilim doğrusu :44:

http://www.kadinlarkulubu.com/bebek-bakimi-beslenmesi/323638-burun-tikanikligina-son.html

Bu önemli bir eksik hakikaten, almak lazım. Kullanan ve fikri olan arkadaşları bende takip edeyim

Anammmm iyice tırstım ben şimdi 😳

Hazırla çantaları ceyda Yok kız daha var vaktimiz bizim. Hele bir ağustos gelsin önce

Selam kızlar.Bende dr gittim bugün.bEBEK 2400 OLMUŞ.Bende bebekle beraber 6 kilo almış durumdayım.fakat tuvaletimi halen damla damla yaptığım için dr vajinadan bakmak istedi.Çokda hazırlıklı değildim.Sadece yetiştiğim kadar : çok utandım zaten.Rahim de varis varmış büyük ihtimalle o yapıyormuş.2 HAFTA sonra gideceğim herşey yolunda olursa 6 ağustos da alacak.yoksa riske atmayım Bayram öncesi alacakmış.Aklım da çok karıştı

saol canım otrivbebeyi duymuştum birde nosefrida gibi bişi var o da iyi gibi.internetten bakıyorum onun fiyatıda 27 falandı.kullanıcı yorumlarıda güzeldi.

çok geçmiş olsunn..Allahtan başına filan gelmemiş

iyi yürüyomuşsun ..ay 2 saat yürüyüp ii doğurmamışsın:))

Ay ben hergün bu kadar yürüyorum ama kiloda alıyorum cati mati çok ağrıyor yürüyüşten sonra.

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Merhaba arkadaslar,aranızda catı muayenesı olan var mı?ne kadar suruyor?Su zamana kadar hem dogum hemde su muayene stresı benı bııtırıyor?

kızlarrr nasılsınız ben tatilden döndüm açık büfeli otel olunca 2 kilo almışım daha 3 ay var 8 kilo almış oldum bundan sonra ben kilo almasam hatta biraz versem olmaz mı ya..hani diyorlar ya son 3 ayda 1.5-2 kg alınmalı diye öyle bir gereklilik mi var hiç almamaya çalışsam olmaz mı??? biliyorum bebek kilo alacak ama ben hafif kilo vererek kiloyu sabitlesem ne olur ki???

Merhaba arkadaslar,aranızda catı muayenesı olan var mı?ne kadar suruyor?Su zamana kadar hem dogum hemde su muayene stresı benı bııtırıyor?

tatlım daha geçen akşam arkadaşla konuştuk bu konuyu daha yeni normal doğum yaptı o 15 sn. bile sürmüyodur belki falan diyordu..

Bugün beni gören komsularim günün çok yaklaşmiş şişmişsin ddiyorlar... dr lar risk almak istemiyorlar erken aliyorlar ozellikle sezeryanda bunu gördüm.
Hakkimizda en hayirlisi olsun inşallah...

canım eğer bebeğin kilosu iyise fazla dert etme zaten haftanda uyumlu senin..

Kızlar bu lansinoch göğüs ucu kreminin içinde doğumdan önce sürmeye başlayın gibi bişii yazmıyo , her emzirmeden sonra sürün diyo, şart mı doğumdan önce başlamak ??

canım doğumdan önce sürmek yara olmasını engelliyor.. yara oluşumunu engellemekte geçirmekten daha kolay bi yöntem sonuçta..

nası ufacık uzuunn bi çizgi diilmii çok şaşırdım..ben abartmıyorum tam bi karış
ır

benimki ancak yarım karıştır kız benim bebe küçücüktü acaba ondan mı küçük benim çizgi

sondayı diosun dimi canım..ay ewet ya bu sefer sonra takın dicem..herşey bitti onun derdine düştüm şimdi çünkü:))

evet canım sondayı dedim.. ben acı hissetmedim sonda takılırken ama haifi bir sızı oldu ona rağmen yine içimde tedirginlik var..
sonuçta soğuk bir ortam soğuk uygulamalar :)

Kizlar cok fazla yazamadigim icin konular konusuldu mu takip edemiyorum ama meme ucu çatlaklari icin kreme baslayanlar oldu mu bende garmastan var ve 8.ayda baslanmali diye duymustum sizce?

garmastan da çok iyi bir krem.. yara olmaması için erken başlanmalı.. ben şimdiye kadar zeytinyağı sürdüm artık kreme başlıcam 1 ay da krem kullanırım..

Ay ben hergün bu kadar yürüyorum ama kiloda alıyorum cati mati çok ağrıyor yürüyüşten sonra.

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .
ben de gaza geldim bugün yrm saati geçiym dedim de yemedi:)) yrm saat yürüdüm döndüm..

olur nie olmasın başarabilirsen bal gibi olur..aynısını ben de yapmaya çalışıyorum..annemlerin yanına gittim 10 günde 2,5 kilo aldım geldim fırçamı da yedim doktordan:))geleli yürüyorum burda sabitlersem bebik alır ben wermiş olurum enazından..şimdilik döneli 2 hafta oldu almadım bakalım hayırlısı:)
olabilir minnak kesmişledir kibar kibar:)) ewet sonda çok acıtan bişiy diil de ben o sancılar trawmalarla birlikte taktırdığım için o gün,sonda bile gözümde büyüyo..kasarım kendimi gibi geliyo..uyuz bişiy ben uyurken nereme napıyolarsa yapsınlar:)

Kızlar ya benim kafam iyice karıştı doktorlar artik hep epidural spinal sezeryani öneriyor ama benim doktor belden igne yapılıyor orda bir sürü sinir hücresi var cok riskli genel daha iyi dedi. Ama diğer yandan da normal olsaydi epidural yapabilirdik dedi e ayni sey değil mi normal dogmdaki epiduraldede belden iğne yapılıyor. Okuduğum yorumlardada anneler hep epiduralli sezeryani öneriyor genelden uyanmasi zor hemde çok ağrılı oluyormuş ben simdi ne yapsam (

kızlar ayrı ayrı alıntı yapamadım. çok sağolun iyi dilekleriniz dualarınız için.
bugün bi nebze daha iyiyim. yavrum da iyi teyzeleri.
inş hepimiz vaktinde sağlıkla kucaklarız kuzularımızı.

selamk ızlar
bebişimin ufak tefek eksiklerini tamamlamaya çalışıyorum.burun aspiratörü almak istiyorum.Daha önce kulanan ya da önerebilecek olan varmı?

benim kısmetse ilk bebeğim olacak o yüzden iyi mi bilmiyorum ama ben eczaneden otri bebe hortumlu aspiratör aldım bir kaç çocuk dr dan duymuştum aspiratör çok ucuz da yedek uçları biraz yüksek geldi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…