2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kesinlikle kastettigim sendin :) hareketlerini kısıtla bence. Fazla hareket ve yorgunluk tetikliyor canım. İdrardaki kaçak değerin normal bence
Preaklampsi teşhisi için az yani. Dr.a güven bence. Bol su iç. Az ve sık ye .. sakin çok aç kalma. Duştan önce bir bardak su önermisti dr bana. Ben bir de şeker sorunum olmadığından bol limonata içtim. Erken doğumun en önemli etkeni tansiyon ama maşallah benim oğlum 36+6 ya kadar dayanmışti. Korktukca insanın başına geliyor canım sakın ya olursa diye strese sokma kendini..Umarım sonuna kadar sağlıklı bir hamilelik geçirirsin..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben 52 ıle hamıle kaldım 59um sımdı sanırım 2-3 kılo alıp en fazla 9-10 kılo ıle kapatırım dıye dusunuyorum..ıyı gıdıyor bakalım agırlasmam ve bedenıme yansıyan bır kılo durumum yok gobısım var sadece..saglıklı olsunlarda :)

senin tokluk şekerin kaç çıktı.
bebeğin kg filan nasıl?

ÖĞLEN: 13:12 147mg
• Tavuklu patatesli sote
• Küçük salata(havuç,kırmızı lahana, göbek)
• 1 kase yogurt
• Az pirinç pilavı
• 1 dilim kavun

bebni rahatlıcak bişi söyleeeee
sence karpuz nedeniyle yüksek çıkmıştır dimi
normal insanın bile yemek sonrası yememesi lazım..
belki şeker tanısı konulmaz ..

Oooo moonlight sen bide en çok kiloyu ben aldım diyordun maşallah sana valla bu tansiyon hepimizi bir hoş etti şuanda ölçecem başım ağrıyor gibi alın korkuyorum sabah 11 / 7 ydi ulan önceden 9a 6 filan çıkardı aman bakayım bakalım.

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Tabiki karar sizin..bu kararda asla pisman olmayin..
bencede feride gokce hos geliyt kulaga

senin tokluk şekerin kaç çıktı.
bebeğin kg filan nasıl?

son günlerdeki sabah aç ve tokluk değerlerim;
1. gün_159-217
2.gün_152-122
3.gün_146-130
4.gün_132-168 ve öğlen 90-126

ilk değerler açlık, 2.değerler tokluk
bebek kilosu: 1890 gramdı, suyun için de normal dediler....

senin açlıklar biraz fazlaymış tokluk bir kaç kere yüksek çıkmış.
Benim yükleme testelrinde sıNırda çıkmıştı şimdi bebeğin kg 2500 olucna acaba şekermi etikeldi diye test ediyoruz.
Bende yazıyorum yrn göstericem doktora

Son düzenleme:

Canım onun ne fena bişey olduğunu ilk hamileliğimden biliyorum insan resmen kuduruyor. Magnezyum eksikliğinden dolayı sanırım o huzursuz bacak sendromu ve kramplar. ilk hamileliğimde magnezyum takviyesi almıyordum cok oluyordu. bunda cok sukur olmuyor. istersen bir değerlerine baktır.
Birde ben her aksam sıcak su değil buzlu suya tuz ve karbonat koyup ayaklarıma masaj yapıyorum. odemde olmuyor. Tavsiye ederim.

Ay ölçtükce yükseliyor tansiyonum vee strese girdim çok kötü

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

canim benim takip etmeye calisiyorum ama calistigim icin sohbete katilamiyorum...

sen nasilsin?

bende iş yerinden takip ettiğim kadarıyla işte tatlım.

bende nasıl olayım bel ve sırt agrısıyla ugrasıyorum. Malum karınlar ıyıce cıktı yoruluyoruz.en son mide bulantıların vardı şimdi nasılsın geçmiştir muhakkak ama ıyısın dimi

11/7 bile düşük aslında korkma canım bişii olmıycak inşallah , bebişlere sağsalim kavuşcaz...

Evet mide bulantilarim gecti cok sükür ama simdide vücüt kapasitemi zorluyor bebegim...

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

cnm ya bende yattım hastanede tansiyondan ve alfamed kullandım şimdi iim şükür yinedeara ara 15/9 oluyor dinlenince geçiyor sana bişey sormak istiyorum ilk oğlunda normal doğum yapabildinmi ben normali çok istiyorum şuan tansiyonumda ii ama bu tansiyon olayı galiba sezeryanı gösteriyor

magnezyum eksikliğinden dolayı bacaklarında ağrı olabilir eğer ondan değilse eşine masaj yaptır çok çok iyi geliyor...özellikle ayak altından başlayıp basenlere doğru masaj yapınca çok rahatlatıyor arkadaşım...inşallah şifa bulursun bende yaşadım onu dayanılması güç bir durum gerçekten...

Canım ben 3. Ayımdan beri mağnezyum içiyorum az mı geliyor acaba dozajı mı artırsam bilemedim...doktoruma söyledim huzursuz bacak sendromu oldu diye ama bişii demedi, bilmiyorum, bazen tamamen geçiyo günlerce olmuyor sonra bi gün bi başlıyo günlerce devam ediyo...benimkini soğuk azdırıyor canım sıcakmiyi geliyo denedim onu o yüzden sıcak su torbası yapıyorum...hamilelikten sonra kalıcı olmaz dimi? Kalıcı olur diye de stres yaptım ben..

Bende 30.haftamdayım 75 kilo da hamile kaldım.toplam 3,5 kilo aldım.ama diyetisyenim olmasa su böreklerinin dibine düşerdim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…