2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hamişler toplam kaç kilo aldınız son aylarda kaçar kaçar aldınız ((( ben 6 ayda 6 kilo aldım sonrası için ne dersiniz????

Gayet iyisin maşallah ben 30+1 oldum dokuz kilodayım 12 13 kilo kapatsam öpüp başıma koyucam

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende hiç bulantı olmadı ilk aylar şımardıkça yedim yedim kilo aldım daha ilk aylardan bunlar o kilolar doktorum çok kızdı hızlı gidince çünkü o dönemlerde kilo veren bile var ama ben istikrarlı giderek her ay 1 kilo almaya devam ettim işte bundan sonra nasıl olacak benim için sizce 3 ay var önümde son üç ay:18::18:

Ebebekde mama sandelyesi indirime girmiş 49 tl ben ikeadan almayı düşünüyodum bu nasıl ki acaba biliyomusunuz kızlar :?

mrb cnm ebebektekini bilmiyorum ama arkadaşım Fisher Price Yağmur Ormanı Mama Koltuğu nu kullandı portatıf yer kaplamıyo kolay temizleniyo ve sağlam sıddetle tavsiye edrım pişman olmazsın

mrb cnm ebebektekini bilmiyorum ama arkadaşım Fisher Price Yağmur Ormanı Mama Koltuğu nu kullandı portatıf yer kaplamıyo kolay temizleniyo ve sağlam sıddetle tavsiye edrım pişman olmazsın

Teşekkür ederim canım bide dediğine bakayım araştırıyım :)

ayy bu daha da bir ilginç hem almıyor hem akıl veriyor :)

ş

Senin iradene hayranim masallah 😊 bende insulin kullaniyorum ama diyet miyet hakgetire. E tabi surekli kullanım dozlarım artıyo . Şuan ne kadar kullanıyorsun günlük kaç kez?

Yok valla kaçırıyorum bende arada ama hamileyim ne yapayım canım çok çekiyor. İnsülinde acıktırdıkça acıktırıyor zaten biliyorsun.

İki farklı inisülin kullanıyorum. Biri Humilin R... diğeri Humilin N... R olan kısa sürede etki edip, etkiside ona göre kısa zamanda geçen şeffaf bir sıvı.. (3-5 saat)
N olan, etkisi daha uzun süre süren süt renginde bir sıvı (10 saat kadar etkisi sürüyor).

Sabah kahvaltıdan önce: 12 ünite Humulin R (7:40)
Sabah saat 10'da : 8 ünite Humulin N (10:00)
Öğle yemeğinden önce: 6 ünite Humilin R (12:40)
Akşam yemeğinden önce : 6 ünite Humulin R (18:40)
Gece saat 22'de : 10 ünite Humulin N (22:00)

Kollarım bacaklarım delik deşik oldu. Zaten parmaklarımın ucunu hissetmiyorum artık, şeker ölçme çubuğuna bir dünya para veriyoruz.
Raporumu yanlış yazmışlar sağolsunlar, neyse bir arkadaşa yeniden düzenlettim geldi bugün çubuklarım, rahat rahat delebilirim artık.

Heralde kimi yerlerde ilk torunu kiz tarafı yapar gibi birşey var ondan mı aman hiç takmamak gerek anladım arada sinirleniyorum ama saçmalik

Benim eşimin anne-babası sizlere ömür. Ablaları var ama onlardan pek birşey beklemiyoruz, sorulmadan istenmez yani sonuçta
Benim annemler yatağını biz alırız dediler. Hırka-yelek örgü olaylarını da annem halletti. Geri kalan herşeyi sevgili kocam aldı/ alacak

Bu arada Pendikten Maltepe Carrefour'a giderken şiddetli doluya yakalandık. Yavaş yavaş gittik ama gene de ön camın çatlamasına engel olamadık.
Hoş park halinde olsaydı da çatlardı herhalde maşallah dolular mandalina kadardı.
Dolular arabaya vurdukça sanki gökten taş yağıyormuş gibi ses çıktı, göbeğimi tuttum sıkı sıkı korkma çocuğum dedim.
Nedense korkmuş gibi hissettim. Nasıl bir hormon salgılıyorsak artık.

aaa hıçkırıyor mu ?? şimdi bunu duydum da anladım dün gece benim karnım da kalp ritmi gibi atıyordu acaba hıçkıryor muydu ben de bu ne demiştim .. ay cok tatlılar bi cıksın zaten yiyecem onu

Beraber yiyelimmi:).Böyle bebekleri yemek falan diyince kendimi cani gibi hissediyorum ama çoook tatlı oluyolar yahu

ayy bu daha da bir ilginç hem almıyor hem akıl veriyor :)

ondan bendede var bir adet :) bebek odasina gelince 2.5 milyara gormus bitane (annem alcak) bebek arabasina gelince cok kullanilmiyor masraf gereksiz(kendi alick) naparsin gulermisin aglarmisin...

park yatak mı alsak ahşap mı derken bugün hiç aklımızda yokken bebeğin beşiğini aldık... mahmutpaşaya havuzlu hana gidelim dedik eşimle,uzun zaman sonra hafta içi öğle vakitlerinde ikimiz birden çalışmadığımız için ... kısmet işte... bebeğin beşiğini oradan alacakmışız demek ki... büyüyebilen karyola aldık kanz marka 700tl hem de şiltesi-uykuseti ve montaj parası içinde... daha iyisi de babamın ödemek istemesi oldu tabi :) yatak 180cm- içindeki beşik kısmı 130cm içimize sindi şimdilik... monte ettiklerinde de içimize siner inşAllah... aynı dükkandan bebek arabasının pazarlığını da yaptık: ellerinde yoktu araba ama haşim işcandan almamız için fiyat dahil referans oldular... chicco lite way plus 700 tl (9 taksit)...

hadi ya bende mardinliyim kıs kardeşim gelecek ismini söyler misin utandım şimdi ama hiç duymadım ilk çocukta sarılıktan ışın tedavisi gördü kuzum bu da olur diye korkuyodum alıp eve koymak lazım

Iskut die bi ot du sanirim googleden bak yinefe cnm ynlis olmasin

Günaydın herkese dün akşam dr.a gittik NTS'ye bağlandım kasılmalar çıktı gene. Ultrasonda amniyon sıvısı gene fazla çıktı. Muayene sonrası dr.um her an hazırlıklı ol doğum başlayabilir dedi biz kapıdan çıkarken bile arkamızdan bağırıyordu kesin yatak istirahati hiç yormayacaksın kendini diye. Bebeğin gelişimi iyi çok şükür ama yinede erken doğum olursa diye çok canım sıkıldı. Zaten yanımda kimse yok 3 ayır raporluyum evde kendi kendime idare ettim. Eşim anlayışlı biri ama iş yapmaya gelince ortalarda yok. Annem şehir dışında gelemiyor kayınvalide gelmiyor ( bence bi sakıncası yok varlığı benim için daha problemli olabilir) Offf ne yapcam ben yaa

Geçmiş olsun canım. .Lütfen ev işini filan düşünme affedersin b.k goturse kalkma. .boşver ya aman eğer gelen olursa misafir vs ni zahmet yapsın sana yardım etmiş olur..canım suyun neden fazla.

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Teşekkür ederim canım doğru söylüyorsun yapmamak lazım bundan sonra yapmam hiçbir şey oğlumdan daha kıymetli degil. Bende gebelik diyabeti çıktı o yüzden amniyon sıvım fazla ve o yüzden kasılmalarım var.

hamişler toplam kaç kilo aldınız son aylarda kaçar kaçar aldınız ((( ben 6 ayda 6 kilo aldım sonrası için ne dersiniz????

off bende 31+4 11 kilo aldım ,son aylarda daha çok alınıyor diyorlar napcaz biz :18: aldığım kilolardan dolayı nefes daralması falan yaşamaya başladım

off bende 31+4 11 kilo aldım ,son aylarda daha çok alınıyor diyorlar napcaz biz :18: aldığım kilolardan dolayı nefes daralması falan yaşamaya başladım

Canim o degisiyo ya takilma bnmde ayda 3 ilo aldigimda oldu ama bu ay da hic kilo almadim bakalim nasil bitecek bisi kalmadi zati alsak alsak en fazla 4 daha alir 15 le kapatiriz bnde toplamda 10 kilo aldim

bu sabah 168 çıktı tokluk
anlamadım akşamları bu kadar çıkmıyor
sadece kahvaltılarım sınırı geçiyor
2 sabahta biri 146 digeri 168
öğlenler 129
2 akşam 113-108
anlamadım sabah yumurta peynir mi çok etkiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…