2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

özel doktor seçemiyorsun ona rağman 1000 tl istiyorlar , hangi dr.gelirse o yapacak,bana pahalı geldi bi de yenidoğan ünitesi yokmuş...

Yenidoğan olmalı haklısın canım. .. şimdi bu doktorlar standard para alabiliyorlar döner sermayeye koyuyorlar. .benim halamin eşi geçen hafta kalp ameliyatı oldu , ibni sinada bir Prof yapti sanırım işte önce Bayındırda yapacaktı böbrek hastasi olduğu için orada diyaliz Merkezi yokmuş geri başkent te yapti 1500 tl almış zor ve uzun bir ameliyat döner sermayeye katılıyor diye biliyorum... valla konuşalım bakalımda inşallah 5-6 bin istemez ben tirstim az..Hayrlisi olsun ben konuşursak söylerim sana

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende senin şeker yüklemenin iyi haberlerini bekliyorum canım. senin doktorun farklı bi taktik uyguluyo bence. çünkü zaten normalde şekeri sağlıklı bir insanında tüketmemesi gerekir. kanseri besliyor. bende artık çayıma dikkat ediyorum. şeker çıkmasa da çikolatayı felan çok azalttım. korkuyo insan yinede.

çok sağol canım. şimdi geldim doktordan. iyi ki başka bir doktora daha gitmişim. evet suyum fazlaymış. bunun en büyük sebebi diyabet olabilir dedi. diyabet yoksa bebekte gırtlak gelişmemiştir ya da yarık dudak ve damak problemi vardır dedi. bebekte sağlıklı görünüyor. o yüzden benim suyumun fazla olmasının sebebi de bilinmeyen sebepler katagorisine giriyormuş. şimdilik sorun yok çok şükür. bakalım neler olacak. Allahtan rahim ağzım kapalıymış şuan. yoksa erken doğum riskini her an yaşabilirmişim.

çok şükür en azından diyabetin yok ve çok şükür bebeğin sağlıklı gidiyor inşallah hiçbir sorun yaşamazsın canım benim... e peki doktor randevuları sıklaştırlaım dedi mi??

Ay benim gibi olan yok mu kızlar, hiçkimse cevap yazmamışç, midem patlıycak sanırım...

canım bunu daha önce konuşmuştu burda arkadaşlar hatta bazıları yanılmıyorsam "gaviscon" içiyorlardı mide sorunları için... yemekler sonrası bende de şişkinlik çok var ama bn barsaklarıma bağladım malum:)))

ay deli doktor beni korkuttu. 25 dk ya bir ne demek. bazen 4-5 saat hissetmiyorum. ama bi bakıyorum akşam kudurmaya başlıyo. ayağını ısırırım bak dur artık deyip ayağının vurduğu yere dürtüyorum :KK52::KK52::KK52:

yarım saate bir hareket ediyosa canavar olur zaten bebeklerimz:KK1: bugün hastanede aramızda bir hafta olan bi bayanla konuştuk. daha 3 gündür hissediyormuş bebeğin vurduğunu. hep seyirme gibiydi diyo. iç karnı çok genişmiş. çok şaşırdım. burda nerdeyse hepimiz 17.haftalarda başladık hissetmeye.

Bnmki kimil kimil disardan da belli oluyo gunde 3 4 saat topladan duruyo onun dusinda cook hareketli hic durmuyo dunde bir yerde okudum hareket etmemesi kadar cok etmeside tehlikelli olabilirmis oglumds boyleydi kimil kimil simdi iki yasinda yatmak disinda bir sn durmaz dogdu dogali oyle kizimda ona bnziyecek kesin yandim yandimmm

kimse bana cevap vermedi yaaa alisveris sitelerinden araba alan varmi?

Canım almadım ama almayı düşünüyorum.. yüzde doksan internetten, çünkü mağazalara gidince ha deyince aradığın modeli bulamıyorsun, modeli bulsan rengi uyduramıyorsun. wollex manhattan ya da chicco lite way arasında kaldım o yüzden bekletiyorum biraz..

tesekurler arkadaslar cevap verdiginiz icin bende almayi dsnuyorum ama iyi cikmazsa ugrasrm dye korkuyom
biraz bekliyim dyrum bakalim...

Bende ana kucağı taşıma koltuğu almayı düşünüyorum netten. Hepsiburada.com.da bi tane beğendim pierre cardin ama orijinalini mi satıyorlar acaba bilmiyorum bi fikri olan varmı arkadaşlar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ay deli doktor beni korkuttu. 25 dk ya bir ne demek. bazen 4-5 saat hissetmiyorum. ama bi bakıyorum akşam kudurmaya başlıyo. ayağını ısırırım bak dur artık deyip ayağının vurduğu yere dürtüyorum :KK52::KK52::KK52:

yarım saate bir hareket ediyosa canavar olur zaten bebeklerimz:KK1: bugün hastanede aramızda bir hafta olan bi bayanla konuştuk. daha 3 gündür hissediyormuş bebeğin vurduğunu. hep seyirme gibiydi diyo. iç karnı çok genişmiş. çok şaşırdım. burda nerdeyse hepimiz 17.haftalarda başladık hissetmeye.

:) Ay o zaman benim o kadar da genis degil ic karnim. Ben de 18.haftada hissettim ilk cünkü. :):):):):) Hatta benimki simdilerde bazen cok feci tekmeliyor. :KK70:

Bu arada kizlar gögüslerinizde bir degisiklik var mi??? 28.hafta olanlar??? Bu hafta süt gelebilir yaziyo internette sok oldum! :) Ne sütü benim gögüslerim cok gerginlesmedi bile, doluyorlar gibi hissetmiyorum???

Kızlar medela calma biberonun anne memesini taklit ettiği böylelikle bebeğin sizi emmeyi bırakmadığı hakkında yorum lar okudum , bir de antikolik olduğu söyleniyor...ne dersiniz? Ondan mı alsam acaba diyorum , bebeğim 4 aylıkken işe dönücem malesef..

C
tesekurler arkadaslar cevap verdiginiz icin bende almayi dsnuyorum ama iyi cikmazsa ugrasrm dye korkuyom
biraz bekliyim dyrum bakalim...

Canım ben bütün büyük eşyaları tek seferde aldım. Bebefix.com isimli bir siteden. Stokta olan tüm ürünleri 2gunde gönderdiler. Sadece 1 tane bornoz karaca'dan beklendi 1 hafta sonra gelicek. Ben memnun kaldım siteden sıkıntı yaşamadım.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Araştırıyorum ,memorialı biliyorum da medical parkı bilmiyordum.İçeriğinde doğumu kolaylaştıran nefes egzersizlerinin olduğu bir kurs arıyorum...Bi bakayım sağolasın :)

Canım paralı ama bir kurs duydum böyle. Doğum Akademisi diye bir yer. Belki yardımcı olur sana.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X