2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

mide şişliği değilde mide bogaz yanması cok yaşıyorum ben ben de bu yüzden aç geziyorum bebek aç kalacak diye de vicdan azabı çekiyorum sen bir çözüm buldun mu

Doktorumu aradım akşamüstü canım , o da beni gastroentoloji doktoruna gönderdi , yarın sabah gidicem bakalım ne ilaç vericek...ama bende yanma yok, aşırı gerginlik şişkinlik , midemin sol kısmında ağrı ve ara ara kaşıntı var..bivde kabızlık ve dakka başı geğirti ve gaz çıkarma var...çok kötü ya...

:) Ay o zaman benim o kadar da genis degil ic karnim. Ben de 18.haftada hissettim ilk cünkü. :):):):):) Hatta benimki simdilerde bazen cok feci tekmeliyor. :KK70:

Bu arada kizlar gögüslerinizde bir degisiklik var mi??? 28.hafta olanlar??? Bu hafta süt gelebilir yaziyo internette sok oldum! :) Ne sütü benim gögüslerim cok gerginlesmedi bile, doluyorlar gibi hissetmiyorum???

Süt değil ama jöle gibi bi sıvı gelio benim göğsümden :)

sağol cancağızım. inşallah normale dönerde erken doğum korkusuda kalkar.
bende doktorla dalga geçtim zaten. ne var içimizde bella ve Edward'ın bebesi mi var dedim öyle kıpırdak olsun :KK53::KK53::KK53:
ahanda senin kuzun geceleri uyumayacak sana saçını başını yolduracak :KK53::KK53:

Hehe alemsin kız:KK52:
Erken doğum korkusu hepimizde var. Bence her şey yolunda gidecek senin ve beben için. Hatta kızlar günüm doldu hala gelmiyor yazarsın belki buralara:KK15:

Ya kizlar ben weeweell bebek telsizi aldim dijital ninnili gece lambali falan ama kizw özellikle elektrikler kesildiğinde kullanma devam etmesini istiyorum dedim kiz bunu önerdiği için aldim ama simdi actim bebek telsizi elektriğe bagli olmayinca calismiyor anne telsizi pille calisiyor acaba bütün bebek telsizleri oylemi yoksa bu salak kiz bunu sallayarakmi bana satti ?

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

$60092272.jpg $60092272.jpg $Baha-3-Lu-Lohusa-Pijama-Takim-32448.jpg

bebeğimin ikinci nevresim takımı ve lohusa pijamamamda hazır :KK49::KK49::KK49::KK49::KK16::KK16::KK16::KK16:

:) Ay o zaman benim o kadar da genis degil ic karnim. Ben de 18.haftada hissettim ilk cünkü. :):):):):) Hatta benimki simdilerde bazen cok feci tekmeliyor. :KK70:

Bu arada kizlar gögüslerinizde bir degisiklik var mi??? 28.hafta olanlar??? Bu hafta süt gelebilir yaziyo internette sok oldum! :) Ne sütü benim gögüslerim cok gerginlesmedi bile, doluyorlar gibi hissetmiyorum???

Bndn gelmeye basladi cnm oglumdada gelmisti sakin sikma geliyomu die bakmk icin ilk sut onmli bosa gitmesin hemde erkn dogumu tetikliyo gogus uyarilmasi aklinda bulunsun bn ikisindede 16. Haftada hissettim ve gerxwkten yarim saatte bir oynuyo oyle seyirmede defil gezinip duruyo bunda bnm agzimin hic bos kalmamadida etkilidr eminim bahceden erikleri topla topla ye cocuk da costu :)) 9 kilo aldim 16 kiloyla anca biter gibime geliyi

çok şükür en azından diyabetin yok ve çok şükür bebeğin sağlıklı gidiyor inşallah hiçbir sorun yaşamazsın canım benim... e peki doktor randevuları sıklaştırlaım dedi mi??

ayda bir gidiyordum 3 haftada bir görüşelim dedi:26: doğum yaklaştıkça pinpiriklenme daha çok artıyo. senin randevu aralığın nedir şu anda canım?

Bnmki kimil kimil disardan da belli oluyo gunde 3 4 saat topladan duruyo onun dusinda cook hareketli hic durmuyo dunde bir yerde okudum hareket etmemesi kadar cok etmeside tehlikelli olabilirmis oglumds boyleydi kimil kimil simdi iki yasinda yatmak disinda bir sn durmaz dogdu dogali oyle kizimda ona bnziyecek kesin yandim yandimmm

maşallah kuzuna canım. hareketli bebek zeki bebek demekmiş

Yenidoğan olmalı haklısın canım. .. şimdi bu doktorlar standard para alabiliyorlar döner sermayeye koyuyorlar. .benim halamin eşi geçen hafta kalp ameliyatı oldu , ibni sinada bir Prof yapti sanırım işte önce Bayındırda yapacaktı böbrek hastasi olduğu için orada diyaliz Merkezi yokmuş geri başkent te yapti 1500 tl almış zor ve uzun bir ameliyat döner sermayeye katılıyor diye biliyorum... valla konuşalım bakalımda inşallah 5-6 bin istemez ben tirstim az..Hayrlisi olsun ben konuşursak söylerim sana

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

teşekkürler canım haberleşiriz...

Hehe alemsin kız:KK52:
Erken doğum korkusu hepimizde var. Bence her şey yolunda gidecek senin ve beben için. Hatta kızlar günüm doldu hala gelmiyor yazarsın belki buralara:KK15:

hepimiz için inşallah canım. gününde gelsin artık. ben şimdiden gece göbekten dolayı uyuyamaktan gergin dolaşıyorum:KK37:

kızlar henüz doktorum bu konuyu konuşmanın erken olduğunu söylüyor ama sanırım ben sezeryanla doğum yapıcaam:18:
bebek iriymiş.koca kafalı oğlum babasına çekmiş:KK19: bebeğin iri ve kafasınında iri olması sonucunda normal doğum zora giriyormuş öfff :KK19::KK19:

kızlar henüz doktorum bu konuyu konuşmanın erken olduğunu söylüyor ama sanırım ben sezeryanla doğum yapıcaam:18:
bebek iriymiş.koca kafalı oğlum babasına çekmiş:KK19: bebeğin iri ve kafasınında iri olması sonucunda normal doğum zora giriyormuş öfff :KK19::KK19:

canım iri derken kaç gram aynıyızı ya seninle artı kafası nasıl iri :) ay koca kafalı oğlum heee alemsin ..

ya bu arada ders çalışabiliyor musun :)

X