2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

goy ver gitsin :)

cnm ben de çok tatlı yiyorum yüklemeden öncedeyemek düzenimi değiştirmedim 75 mg glikoz verdi dr hızlı kilo alınca (13kilo)çok şükür hiçbişey çıkmadı ben ohh yemeye devam deyince kızdı tabi :)))şimdi de yedim pastayı ohh yarasın bebişime:))

afiyet bal şeker olsun :))))

Kizlar bende seker taramasi yaptirdim cok sukur bisi cikmadi. Ama panik atak gibi bisey olmustum son gunlerde yataktan sicrayarak uyanmalar surekli bebek icin endise korku hissi vs. Bide tansiyon dusuklugumden bahsettim gecen bayilir gibi oldugumu vs. Kan tahlili yapti ciddi anlamda demir eksikligi ve b.12 vitamin eksikligide sinirda cikti b.12 eksikligi panik ataga sebep olurmus bide dogumdan sonra psikolojimizin iyi olmasi icin b.12 sartmis

Canim bende cok tatli yiyorum hatta seker yuklemesinden bi gun evvel baklava ve kek yemistim ama 12den sonra su dahi icmedim sabah ac karnina yapildi test bisi cikmadi ama sen her ihtimale karsi bi gun evvel tatli seyler yeme istersen her ihtimale karsi

Geçmiş olsun canım atlatmışsın

hmmm... ona bir ayar çekmek lazım şöyle eksi 4 kilodan tartmaya başlasa filan fena olmaz :)))

Valla ben doktorun odasında tartıya çıkarken ayaklarımı azıcık tartının arka tarafına yakın basıyom , daha az çıkıyo sonra da hemşire yüksek sesle kilomu söyleyince diyom ki sizin tartınız bozuk evde tartılıyom ben 2 kilo fazla tartıyo sizinki diyip üste çıkıyom

Ama hakikaten öyle oluyor bende hep evdekinden 2 kilo fazla cikiyom aslinda daha hassas ölçmeleri lazim ayakkabı elbiseler ne kadar doğru cikarki hep yanlis tartiyolar sonrada kiziyolar boşu boşuna

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

dikkat ettikten sonra okadarda yemekten birsey olmaz..eskiden ultrasonmu varmis seker yuklrmesimi suyun az yada fazls kim diyodu..tip ilerledikce hepimiz paranoyak olduk..hamileliklrimiz acabalarla geciyor keyfini cikaramiyoruz..tuza dikkat edip bol su ve yuruyus allahin izniyle turp gibi dogacak bebislerimiz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar boşverin mideniz aldığı sürece yiyin. Dünden beri ishal kusma ölüyorum resmen 23+5deyim zaten 5 kilo almistm dunden bu yana 3 kilosunu vermisim bugunde gecmezse doktora gidicem

Oooo neden öyle kusuyorsun ishalsin çok geçmiş olsun arasaydin doktoru bence hemen 3 kilo birden kaybetmek ne demek

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Oooo neden öyle kusuyorsun ishalsin çok geçmiş olsun arasaydin doktoru bence hemen 3 kilo birden kaybetmek ne demek

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Vücudumun tüm suyu çıktı galiba nane limon balla ayakta durmaya çalışıyorum aksama gecmesse acile gidicem

Vücudumun tüm suyu çıktı galiba nane limon balla ayakta durmaya çalışıyorum aksama gecmesse acile gidicem

Mutlaka git acile bi anda 3 kilo çok , sana sıvı verirler serum takarlar daha iyi olursun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…