2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ben geçen perşembe yaptırdım 24+4 ken.... bir önceki randevuda doktorum 20-25 gün sonra gel demişti ona göre gittim..
ben şimdi 23.haftamdayım ve randevum 23 mayıs da ama doktorum şeker yüklemesi yapıcaz falan demedi belkide sürpriz yapacaktır bana

Benimki kendisi bizzat başımda duruyor hababam sınıfındaki mahmut hoca gibi Kaçma şansım yok.

Ama olsun napayım dikkat ediyorum elimden geldiğince. Bu kadar oluyor
evet ya bende bıktım dikkat ediyorum yeterince ama alıyorum yinede napalım yani hamileyiz diye ölelimmi?

O zaman sana müjde

Arkadaşım tam tamına 35 kilo almış olarak doğuma gitti. Sezaryen yaptı. Şuan bebek 3 aylık. Hamile olmadan önceki kilosununda 2 kilo altında

Benimki kendisi bizzat başımda duruyor hababam sınıfındaki mahmut hoca gibi Kaçma şansım yok.

Ama olsun napayım dikkat ediyorum elimden geldiğince. Bu kadar oluyor

anladığım kadarıyla doktorun ilgili biri tam hayalimdeki doktor:))) hangi şehirdesin canım ben bi kafama göre doktor bulamadım sormadan cevap veren doktr benim hayalim

O zaman sana müjde

Arkadaşım tam tamına 35 kilo almış olarak doğuma gitti. Sezaryen yaptı. Şuan bebek 3 aylık. Hamile olmadan önceki kilosununda 2 kilo altında
wuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sahimi söylüyosunnnn işte bu ya işte bu bana böyle şeylerle gelin bende sezeryan istiyorum ozaman bende veririm klolarımı geriiozaman bunun şerefine ben bi dondruma yerim akşam

anladığım kadarıyla doktorun ilgili biri tam hayalimdeki doktor:))) hangi şehirdesin canım ben bi kafama göre doktor bulamadım sormadan cevap veren doktr benim hayalim

Benim doktorum tam sormadan söyleyen senden pipirikli olan cinsten

Ben istanbul ataşehir kadıköy şifa hastanesi doktor emel balkan'a gidiyorum. Acayip memnunum.

Benim doktorum tam sormadan söyleyen senden pipirikli olan cinsten

Ben istanbul ataşehir kadıköy şifa hastanesi doktor emel balkan'a gidiyorum. Acayip memnunum.

işte ya doktor böyle olmalı sonuçta benim aklıma o an her şey gelmiyor o bana tak tak tak o haftalardaki her şeyi söylemeli... pffff biz istda değiliz tabi:) senin adına çok sevindimm inşallah hep uyumlu gidersiniz doktorunla..:))

Kızlar, şeker yüklemesine giderken normalde hergün neler yiyorsanız onları yiyip gidin. Ben iki gün önceden tatlı yemeyeyim, testim düşük çıksın gibi bir mantık yanlış oluyor. Kimi kandırıyorsunuz? Testi mi? Doktoru mu? Kendinizi mi? En doğru sonucu almak için her zaman nasıl davranıyorsanız öyle davranmak gerekir ki, doktor doğru sonuca varabilsin. Sadece gece 22'den sonra birşey yememeye dikkat edin yeter...

Yanlış anlamayın, önceden ben bunları yaptım onun için yazıyorum. Ne oldu? Günlük kandırabildim ama 3 aylık şeker ortalamasında herşey ortaya çıktı. Hiçbirinizde çıkmaz inşallah, çıkarsa da hamilelikten sonra geçecek büyük ihtimalle. Ben ne yapayım, ömür boyu benim ki

Amniyon sıvısı fazla olan bir arkadaşımız vardı evet, ama onun özel bir durumu vardı. Bebeğinin yemek borusu gelişmemişti, amniyon sıvısını yutamadığı için de sürekli su fazlalığı oluyordu. Rabbim o arkadaşımızın bebeğine de şifa versin inşallah.

wuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sahimi söylüyosunnnn işte bu ya işte bu bana böyle şeylerle gelin bende sezeryan istiyorum ozaman bende veririm klolarımı geriiozaman bunun şerefine ben bi dondruma yerim akşam

Ben kızı gördüm inanamadım. Ama sürekli emziriyor ve yanında kimse yok. Yani çocukla bir başına. Bebiş pek uyutmuyormuş. Emzirdikçe de deliler gibi kilo veriyor. Zaten lohusalık bittiğinde 15 kilosunu vermişti bile. Sonrakiler de resmen aktı gitti inanamadım.
Yalnız söyleyeyim acayip zayıftı hep. Yani hep hızlı çalışır metabolizması. Nasıl 35 kilo aldığına inanamamıştık hamilelikte.

Sağol canım

Evet kendisi 9. haftada 20. haftaya kadar çok şekere pilava yüklenme protein al şekerle uğraşmayalım demişti mesela. Haklıymış.

Kizlar seker yükleme sonucum 107 cikti 50 gr liklarda glikozdan önce kan almayabiliyolarmis sordum bütün seker yüklemesi yaptirinlara hastanede hicbirinden almamislar çok rahatladim çok şükür

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

tamam işte aynı ben.Benim midem resmen sırtıma yapışık dı ya bende hep zayıfdım kolay veririm ozaman bende ohhh yandan

doktora gidince yine kızacak bana korkuyorumbide aldığım kiloların hepsi bende kalırsa ozaman görürüm günümü ben

Doktorun bi sesini kessin bence . Nefret ediyorum bu kilo takıntılı doktorlardan. 5 haftada 3 kilo almışsın gayet normal. Ayrıca zayıf hamile kalanlar daha çok kilo alır hamileliklerinde bu tıbbi gerçek. Sen dikkat etmeye devam et sallama doktoru.

konuş arkadaşım konuş biraz daha anlat arkandayım

hah işte ben de bunu az önce yazdım.. benim çevremde var 2-3 kişi teste girecekelri hafta dikkat ettiler oooh testleri güzel çıktı sonra her şeyi yiyorlar şimdi... ya tabi inş şekerleri çıkmaz ama benim canım sıkıldı kendiminki yüksek çıkınca... ama şu da var sentetik şekerler her zaman zararlı (hamurişi, hazır tatlılarvs gibi) ben onları tam test öncesi yediğim için pişmanım çünkü gebeliğimin başından beri yemiyordum zararlı diye, tutuyordum jkendimi salak gibi tam o ara yedim.. başa gelen çekilir...

Allahım hayırlı sağlıklı gebelik versin ve sağlıkla hepimizi evladımza kavuştursun inşallah

konuş arkadaşım konuş biraz daha anlat arkandayım

Ahaha yerim seni

Yav geçen bi tanesi ağlattı beni muayeneden sonra kendime gelemedim. Bebek hareketleri azaldı gibi gelmişti bana bi de hafif sancım vardı. Kendi doktorumun randevuları dolu olur diye başka hastaneye gidiverdim. Gitmez olaydım. Adam neler dedi bana. Oo çok almışım da, böyle giderse ohoo 20 kiloyu geçermişim de. Susmadı herif ya. Çıktım bütün gün kendime gelemedim. Ağlaya ağlaya obez olcam ben yuvarlanarak gezcem çıkaramicam bu çocuğu diye gezdim. 10 kg almış durumdayım şu an ama kendi doktorum gayet normal diyor. Senin haftanda da 7-8 civarıydı sanırım. Arkadaş ne strese sokuysunuz hamileleri ya. Bombalicam hepsini

bende toplamda 8 kilo aldım ve bencede normal.Çünkü ben dikkat ediyorum aslında yediklerime ve ona rağmen kilo alıyorum.Kilo almayanların aç geziyo olması lazım ya nasıl başarıyolar bilmiyorum.Takmıycam bundan sonra doktoru beni muayene etsin tahlillerimi yapsın susun.Kiloma karışmasın

ayvayı ilk aylarda bende çok tükettim.Hergün mutlaka yiyordum.Son zamanlarda yemiyorum zaten artık zamanıda geçti bildiğim kadarıyla.Yeni meyvelere yönelmeliyiz karpuz kavun vs.onlarda çok faydalıymış.

Mevsiminde yemek lazim herseyi. Kiraz falan gelmis yaz kadiniyim ben kizimda yaz bebegi olucak :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…