2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Çok geçmiş olsun canim inş düzelir kendini uzme düzenli takip ettikten sonra düzelir demisya doktor

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Doktorum söyledi , kalbinde delik varmış..

Merhaba, 2010 ağustos annesiyim bende. Kalbinde delik olması normal canım ama doğumdan bir sene içinde kapanıyor. benim oğlumda da vardı ve 3 ayda kapanmıştı. eğer kapanmazsa 6 yaşında ufacık br ameliyatla kapatıyorlar. benim eşimin asd ameliyatı var kalbinde dleik varmış ve açık ameliyatla yama yaptırmışlar 6 yaşındayken. şimdi açık ameliyat bile yok endişelenmeyin. Rabbim dermansız dert vermesin inşallah. Kesinlikle olumsuz düşünmeyin ve olumsuzluk çağırmayın. İnanın iyi olacağına ve iyi de olacak merak etmeyin.

Çok geçmiş olsun canim inş düzelir kendini uzme düzenli takip ettikten sonra düzelir demisya doktor

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

büyüdümü büyümedimi diye kontrol edilecek
eğer büyüme olursa tehlikeli
etrafınızda yok mu böyle şeyler yaşayan??
tecrübeli birileri olsa da keşke bişeyler dese

Çok teşekkür ederim, içimi rahatlattınız , inşallah herşey iyi olacak inanıyorum...

büyüdümü büyümedimi diye kontrol edilecek
eğer büyüme olursa tehlikeli
etrafınızda yok mu böyle şeyler yaşayan??
tecrübeli birileri olsa da keşke bişeyler dese

Ben duymadim acikcasi boyle bisey keşke bilsemde seni rahatlatan rahatlatabilecek birşeyler yazsam istersen 2013 ananelerine falan yaz belki onlardan vardır bilen

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

çok geçmiş olsun
başka doktora gittin mi?
ne zaman öğrendin?
ciddi bişey mi yoksa kendi kendine geçiyormuymuş
?

Sağol canım , yok başka doktora gitmedim , doktorum zaten perinatolog gerek yok yani başka doktora , bugün kontrolüm vardı o zaman söyledi, büyük ihtimalle kendi kendine geçiyormuş çok şükür, burdaki arkadaşlar öyle söylediler, şimdi daha rahatım, çok şükür..

çok geçmiş olsun canım tekrar
inşallah sağsağlim alırız bebişleri kucağımıza

Aksama dogru surekli olarak sag kasigims surekli bicak saplanir gibi agri girdi acile gittik oglusum kafasini sag kasigima dayamisti normalde 26 hafta 2 gun olmasi gerekirken olcumleri 29 haftalik cikti 3 hafta ileri cikti gebelik sekeride cikmadi bende hatta yukleme sonrasi sekerim dusuk cikti neden acaba ileri olmasi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım benimki de 2 hafta önde..bende de şeker yok..doktor genetik olabilir dedi, yada çok iyi besleniyor..sorun yok yani rahat ol, ama biraz erken doğum olabilir mesela 40 hafta yerine 37 de doğabilir..

canım geçmiş olsun inş önemli bişey olmaz. kontrollerini aksatma sakın..
ALLAH şifa versin..

aynen ben de artık sinir olmaya başladım.. benimde annemler izmirde ben bursadayım bur da da kimseye gel bana yardım et diyemem
aslında bi bayan tutulabilirdi ama onu da istemedim 100 lira ona verene kadar bebeğime harcarım dedim
bi de alışmamışım birinin benim evimde iş yapmasına..
perde asmak çok uzanıldığı ve gerildiğimiz için sakıncalı camları çok fazla uzanmadan yavaş yavaş bi o tarafa bi bu tarafa geçip siliyorum
ama inş bişey olmaz..

Eveeeet artık bişey kalmadi galiba park yatağımizi pusetimizi bebek arabamizida aldik ayy insan kiyafetten daha çok heycanlanio bunlarda :)) bide kendinize emzirme atletimi yoksa sütyen mi alcaksiniz ????

Doktorum söyledi , kalbinde delik varmış..

geçmiş osun canım.. her bebek kalbinde delikle dünyaya gelir ve bu zaman içinde kapanır eğer kapanmazsa problem olur..
senin bebeğinde daha mı büyük boyuttaymış acaba.. ama genel de bu durum kendi kendine geçiyor üzme kendini bebeğin zayıf düşmesin..

geçmiş olsun canım..
sende üzme kendini bebeğin zayıf düşmesin güçlü kuvvetli olsun..
inş kedi kendine iyileşir ama böbrek hastalıklarının tedavisi var üzülme
ALLAH dermansız dert vermesin canım..

Eveeeet artık bişey kalmadi galiba park yatağımizi pusetimizi bebek arabamizida aldik ayy insan kiyafetten daha çok heycanlanio bunlarda :)) bide kendinize emzirme atletimi yoksa sütyen mi alcaksiniz ????

güle güle kullanın canım..
evet beşik eve geldimi çok heyecanlanıyor insan o yüüzden ben onu sona sakladım bakalım :))
ben sütyen alırım canım

hahahaahaa tartınız bozuk cümlesini bende kullanmıştım

Geçmiş olsun canım inşallah zamanla düzelir üzme kendini canım

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…