2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

arkadaşlar merhaba 3 gun oncesıne kadar bu kadar sıskın ve kocaman karınlı bı hamıs degılıdım,3 gun e kadar kılomda aynıyıdı sonra her ne oldu ıse neredeyse 1 kg bırden almışım ,yeme beslenme duzenım aynıyken bu nasıl olur sastım,yuruyusum bıle değişti,sızde de böyle anı değişimler gerceklestı mı?:emir_bebek::emir_bebek::nazar:

bende toplamda 8 kilo aldım ve bencede normal.Çünkü ben dikkat ediyorum aslında yediklerime ve ona rağmen kilo alıyorum.Kilo almayanların aç geziyo olması lazım ya nasıl başarıyolar bilmiyorum.Takmıycam bundan sonra doktoru beni muayene etsin tahlillerimi yapsın susun.Kiloma karışmasın :KK19::KK47::KK47::KK47::KK19::KK47:

Ha şöyle:KK76:
Eskiden tartı mı varmış:KK53: paramıznan azar işitiyoz ya hu:KK14: hamileyken dikkat et doğur zayıflicam diye diyet yap. Ölek mi be. Vallahi de kadının adı yok:KK47:

Anacım vallahi ben 2 ay sonda gitmiştim kontrole. Kadın önceki kontrolle karşılaştırıyor tabii. Ben 54 ken 59 olunca 2 ayda 4 kilo çok dedi. Ne yediğimi sordu anlattım, meyvelere gelince delirdi :KK37:

Kirazı hiç sorma. Çünkü 1 tutam dediğine 10 kiraz falan oluyor tadı damağımda kalıyor.

Porsiyonla meyve yendiğini o zaman öğrendim. Günde de sadece 2 porsiyon serbest.

annem olsa şöyle der: gız gızım uşağın bi tarafı şişer ye sen bakma doktora.. :)))):KK9::KK9::KK9:

arkadaşlar merhaba 3 gun oncesıne kadar bu kadar sıskın ve kocaman karınlı bı hamıs degılıdım,3 gun e kadar kılomda aynıyıdı sonra her ne oldu ıse neredeyse 1 kg bırden almışım ,yeme beslenme duzenım aynıyken bu nasıl olur sastım,yuruyusum bıle değişti,sızde de böyle anı değişimler gerceklestı mı?:emir_bebek::emir_bebek::nazar:

Ödemdir büyük ihtimalle canım. 3 güne b1 kilo imkansız gibi.:KK50:

kızlar persembe gunu seker yuklemem var..korkuyorum aslında ben cok sekerlı yerım ıcerm hamılelıgımdede tatlıyı fazla kacırdım..etkılermı acaba test sonucunu..bılen varmı kılo alımım normal bu arada..

Ha şöyle:KK76:
Eskiden tartı mı varmış:KK53: paramıznan azar işitiyoz ya hu:KK14: hamileyken dikkat et doğur zayıflicam diye diyet yap. Ölek mi be. Vallahi de kadının adı yok:KK47:
aynen yaaa doktorların canı cehenneme bize yemeyin yemeyin diyip gidip yemekhanede tıkınıyolar vicdansızlar:KK52::KK52::KK52:

kızlar persembe gunu seker yuklemem var..korkuyorum aslında ben cok sekerlı yerım ıcerm hamılelıgımdede tatlıyı fazla kacırdım..etkılermı acaba test sonucunu..bılen varmı kılo alımım normal bu arada..

Ben çok tatlı yedim o hafta. İyi çıktı valla iyi çıkar senin de inşallah.

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:amannnn ciddimisin bu ne yaaa ne yiycez biz:KK43:

Aman yok be kilolarca yemedikten sonra bişey olmaz.

canım benimde perşembe günü... bence sen şuandan itibaren tatlıyı kes, ekmeği hamuruda azaltabildiğin kadar azalt.. yediklerine birde şekerli su eklenince şeker olduğundan fazla çıkıyor ve yanıltıyor... çarşamba 9dan sonrada bişey yeme.. doktor bana oruçlu gibi gel dedi..

X